Mirpol Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe

Opinie o Mirpol Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe

bojok

To jest raczej standardowa umowa jak na takie zatrudnienie @qoaka, ważne że można liczyć na stabilną pracę.

mały

Zgadzam się z anonimem a natalka chyba nigdy tam nie pracowała. Ja pracowałem 5 miesięcy a dostałem umowę na 3 miesiąse, właściciel Pan[usunięte przez admina]jakich mało, [usunięte przez admina] TRAGEDIA NIE POLECAM NIKOMU

Polecam bardzo fajna praca jeśli ktoś lubi pracować za głodową pensje w miłej niekoniecznie szczerej atmosferze bez żadnych perspektyw na przyszłość.

Zostaw opinię o Mirpol Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mirpol Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe