ARW Image

Poznań

Opinie o ARW Image

Żaba

nie ma problemów, widzę, że sporo w takim razie od 2013 roku się poprawiło ;) jeśli szukasz pracy to aplikuj, dostaje się umowę o pracę po próbnym okresie

[usunięte przez moderatora] to jedna wielka pomy??ka, nie p??aci wiec nie dajcie sie zwiesc jego obietnicom i k??amstwom! jeden wielki[usunięte przez moderatora]!

Dokladnie to nie tygodniami a miesiacami, nie płąci ZUSu a sciaga go z pensji (ktora i tak jest glownie pod stolem), pali w firmie i nie przetrzega zadnych zasad kodeksu pracy. przestrzegam!

ja

masakra![usunięte przez moderatora]nie wie, co to znaczy płacic pracownikom na czas.na pieniądze czeka sie niekiedy całymi tygodniami,placi w małych częściach i to po kilkukrotnym upomnieniu!!!

Zostaw opinię o ARW Image - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ARW Image