Cargo Services Adam Malinowski

Opinie o Cargo Services Adam Malinowski

przewoznik

Firma Bankrut, pełna lista długów na Giełdzie Trans.eu, spedytorzy pracują już w innych spedycjach i nikt nie odbiera tel, omijać szerokim łukiem.

BEATA

Nie polecam PRZEWOZNIKOM fv od grudnia, stycznia nie poplacone ide do SADU z nimi

BB.Konstruktor

Nie polecam współpracy przewożnikom, Nie płacą, brak kontaktu!

Waldi

Coś w tym temacie chyba jest odgrzewane, bo ja z firmą Cargoservices współpracuje i jest wszystko ok. Zaległości płatnicze jak się zdarzają to kilkudniowe. W kontekście do innych firm z którymi współpracuje to Cargoservices płaci na czas.

Katarzyna

Nie potwierdzam , przez 8 miesiecy jestem we współpracy z tą firma i jest wszystko dobrze , a wszystkim nie dogodzisz , sama prowadze interes wiec wiem jak to bywa raz lepiej raz gorzej. Ja jestem zadowolna z naszej wspópracy

WALDI

też mam firmę spedycyjną i nie jest łatwo , jak by wszyscy płacili na czas w tym całym kółku to by było idealnie więc Panowie dajcie spokój z tymi komentarzami bo jak słucham i czytam tych ciągłych narzekań to mi się chce ż...... wszyscy rozżaleni . Współpracuje z około dwustoma firmami i żadna nie płaci na czas i jakoś daje radę

Zostaw opinię o Cargo Services Adam Malinowski - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cargo Services Adam Malinowski