Pol-Agent Sp. z o.o.

Szczecin

Pol-Agent Sp. z o.o.

Opinie o Pol-Agent Sp. z o.o.

Macie doświadczenie w pracy w firmie Pol-Agent Sp. z o.o. ? Wiecie jak wyglądają u nich nadgodziny? Czy często trzeba zostawać dłużej w pracy? Podziel się z nami swoją opinią.

Zostaw opinię o Pol-Agent Sp. z o.o. - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pol-Agent Sp. z o.o.