PRIM S.A.

Opinie o PRIM S.A.

xxxx

Szkoda

Aneta

Obecnie pojawiło się kilka ofert pracy. Poszukują m.in. na stanowisko Kierownika Produkcji. W ogłoszeniu pracodawca oferuje możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych. Jak to wygląda w praktyce? Jak często mamy szansę uczestniczyć w szkoleniu zapewniającym nam rozwój zawodowy? W dzisiejszych realiach możliwość progresu jest kluczową kwestią.

Łukasz2

Tak, ale np. teraz poszukuje sekretarek i asystentek, więc jest to trochę inna sytuacja w moich oczach

Johan

sam se znajdz - lukasz słabo szukasz

KIEDY TO BYŁO !!!

Zostaw opinię o PRIM S.A. - Mysłowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PRIM S.A.