Maxim Sp. z o.o.

Mława

Maxim Sp. z o.o.
1 3

Opinie o Maxim Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w Maxim Sp. z o.o.? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

MŁAWA

polecam - jak najdalej od tej firmy

ADRZEJ

DNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pracowałeś w firmie i wiesz jak wygląda rekrutacja Maxim Sp. z o.o. ? Jakie są szanse dostania się do firmy? Czekamy na Twój komentarz!

Zostaw opinię o Maxim Sp. z o.o. - Mława

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Maxim Sp. z o.o.