Maxim Sp. z o.o.

Mława

Maxim Sp. z o.o.

Opinie o Maxim Sp. z o.o.

Łucja

Do tej pory nie pisaliście zbyt wiele na temat pracy w Maxim - czym spowodowana jest Wasza mała aktywność na forum? Może jednak któryś z obecnych lub byłych pracowników firmy zechciałby się wypowiedzieć na temat warunków oferowanych przez tego pracodawcę? Gorąco zachęcam do dodawania swoich opinii!

ADRZEJ

DNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

On
@ADRZEJ 22.04.2017 01:45

Można wiedzieć dlaczego?

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w Maxim Sp. z o.o.? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Szukasz pracy?

MŁAWA

polecam - jak najdalej od tej firmy

Pracowałeś w firmie i wiesz jak wygląda rekrutacja Maxim Sp. z o.o. ? Jakie są szanse dostania się do firmy? Czekamy na Twój komentarz!

Zostaw opinię o Maxim Sp. z o.o. - Mława

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Maxim Sp. z o.o.