AAX- BT

Pomorskie

Opinie o AAX- BT

beti

Terma to jeden wielki [usunięte przez moderatora] [usunięte przez moderatora]Zarządzanie ludźmi na zasadach panujących w sektach. To prawda, że część ludzi jest fajnych i zgranych ale niestety ci narażeni na codzienne kontakty z [usunięte przez admina] przypłacają to często zdrowiem. Nie ważne co potrafisz i jak pracujesz, ważne czy osobowość masz prawidłową, tzn. przyjmującą nieustanną krytykę. W każdym działaniu potrafią znaleźć dziurę, nieprawidłowość itp.[usunięte przez admina] Prezesa nawet mówią jak on bez sensu..bez składu..bez logiki.. Zdecydowanie odradzam jako pracodawcę, absolutnie nie polecam odejścia z innego miejsca pracy, bo w Termie średni staż pracownika to 3 m-ce.

Zostaw opinię o AAX- BT - Pomorskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AAX- BT