zphiu kamfasa kamieniarstwo orzechowski mariusz

Skarżysko-Kamienna

Opinie o zphiu kamfasa kamieniarstwo orzechowski mariusz

niewypłacalny pracodawca,obiecuje gruszki na wierzbie a w rzeczywistości jest inaczej,w tej firmie pracuje się za darmo,panowie zaczym zatrudnicie się w kamfasie przemyślcie to dobrze,opis firmy w skrócie-[usunięte przez admina],wszystkie słowa,obietnice są k[usunięte przez admina]pracodawca Mariusz Orzechowski jest [usunięte przez admina]dorabia się na krzywdzie innych ludzi.

Zostaw opinię o zphiu kamfasa kamieniarstwo orzechowski mariusz - Skarżysko-Kamienna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie zphiu kamfasa kamieniarstwo orzechowski mariusz