Zakład Remontowo–Techniczny „TedPol” inż. Tadeusz Trepka .

Zawiercie

Opinie o Zakład Remontowo–Techniczny „TedPol” inż. Tadeusz Trepka .

plank

klimek, warto uważać, przed każdym rodzajem dziadowskiego postępowania. Z tego co słyszałemn to trzeba mieć przede wszystkim sporo doświadczenia żeby pracę złapać

submaj

Oszust na oszuście mnie jest dłużny bardzo dużo kasy i cieszę z tego że nie sprzedał mi mojej spychaki którą wynajmował .Nie sprzedał jej gdyż ją utopił i nie mógł jej wyciągnąć. Taki jest Grzegorz. Zmienia numery telefonów, tak że każdy następny namiar jest już nieaktualny. Od maja 2012 roku ma już czwartą czy kolejną firmą z jego nazwiskiem. submaj Tychy

Anonim

Jak już to BMW X6

he he he

o nowym bmw x5 nikt nie wspomniał i kiedy jeden wychodzi z długów bo są przedawnienia to drugi wchodzi w długi a potem trzeci a jak uzbierają kupę kasy oczywisice nie swojej to temu pierwszemu bardzo dobrze się wiedzie - teoretycznie bo wiedzie się wszystkim trzem łącznie z dwoma bankrutami.

Oszukany

Proponuję uważać na firmę. Miałem z nimi do czynienia i wiem, że ani firma Tedpol ani pan (usunięte przez administratora)nie są uczciwi. Mnie(usunięte przez administratora) w bardzo perfidny sposób i z uśmiechem na ustach. W każdym razie nie należy wierzyć w ich obietnice i zapewnienia bo mogą być zwykłym kłamstwem

rrrrrrrrrrrr

sa gorsze firmy w zaiwerciu, wiec az tak zle nie jest jak niektorzy pisza.

gonzo

Mam pytanie czy ktoś wykonywał dla nich jakieś usługi budowlane bo chcę się dowiedzieć czy wogóle są wypłacalni i czy ogólnie płacą

Zostaw opinię o Zakład Remontowo–Techniczny „TedPol” inż. Tadeusz Trepka . - Zawiercie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Remontowo–Techniczny „TedPol” inż. Tadeusz Trepka .