TR Poland

Lipiany

Opinie o TR Poland

lopes

firma jak najbardziej w dalszym ciągu funkcjonuje... o ile tylko się dobrze orientuje. pozdrawiam ...

on

widać, że te wszystkie negatywne komentarze pisze jedna osoba tylko nick zmienie, i przyznaje rację mojej poprzedniczce, znam ludzi którzy się tam dorobili i znam ludzi którzy tam pracowali a później założyli konkurencję. Tak właśnie niektórzy dziękuję za wyciągnięta pomocną dłoń, ale kij ma dwa końce. i tak naprawdę skoro nie wypłacili ci pieniędzy to widocznie ich nie zarobiłeś, weź się do pracy i przestań płakać

onna

Obiboctwo sorki

onna

Wielu moich kumpli tam pracuje-zaden nie narzeka!!!Wrecz przeciwnie-pokupowali auta,mieszkania i dają radę!!!!Jakies tłoki tu wypisuja których pewnie pozwalniali za tępote i oboboctwo!!!Żenada

Zostaw opinię o TR Poland - Lipiany

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TR Poland