RAF-CAR
counter
2 2 3 5 1
Fgyy Nowy wpis

Nie polecam tego komisu . Kupiłem tam auto w ciągu 1 miesiąca włożyłem 2700 zł. Wzięłam sobie adwokata i będę się z nimi sądził. Nie podaruje tego. Nie polecam . Auta chyba po powodzi maja

Bouli2002 Nowy wpis

Uwaga. Auta sprzedawane z wykluczeniem rękojmi i nie tylko. Wykluczenia do faktury zajmują połowę strony A4. Sprzedawcy próbują zabezpieczyć się przed jakąkolwiek odpowiedzialnością. Zakupiłem auto z wadą ukryta. O której doskonale wiedzieli. Omijajcie szerokim łukiem. Nigdy więcej nic od nich nie kupię i nikomu nigdy nie polecę tego miejsca

mareczek

Osobiście nie polecam. Do zakupionego pojazdu musiałem dodać ok. 2 tysiące na naprawy o których nie dowiecie się na "zaprzyjaźnionej" stacji diagnostycznej na którą Was zawiozą. Jeśli sami znajdziecie jakąś usterkę to usłyszycie, że i tak tanio kupujecie, że oni z tej sprzedaży prawie nic nie mają itd.itd. Tylko rozwścieklicie właściciela. Ale najlepiej samemu się przekonać i jechać na swoją, pewną stację diagnostyczną, abo jechać z zaufanym mechanikiem.

Zostaw merytoryczną opinię o RAF-CAR - Żory