e-point SA

Opinie o e-point SA

M.

Fajna atmosfera i przede wszystkim poczucie stabilności zatrudnienia, co jest warte podkreślenia. Poza tym, ciekawe benefity pracownicze, a w szczególności masaże z fizjoterapeutami i dobra lokalizacja na Mokotowie, która sprawia, że codzienna praca jest przyjemniejsza niż w oszklonym wieżowcu ;-) Na pewno dobre miejsce dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z pracą w IT.

Jak wygląda praca w firmie e-point SA ? Warunki zatrudnienia są dobre czy macie zastrzeżenia? Napiszcie co sądzicie w komentarzu!

Zostaw opinię o e-point SA - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie e-point SA