Al-Tech Sp. z o.o.

Mników

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 4 ocen.

Opinie o Al-Tech Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Al-Tech Sp. z o.o.

Sowa

Ciągła rotacja, zwolnienia i przyjęcia - to w kwestii pracy jako handlowiec, w dziale technicznym to samo, brak szacunku dla pracownika (o 15.00 poinformują, że od jutra nie pracujesz, kpina), poza tym - firma na wsi, totalne zadupie, kiepski dojazd (chyba, że własnym autem), żadnych benefitów. NIE POLECAM!

lider

cześc @45t6y teraz już nie szukają nikogo do pracy. Chyba pracownicy mają dobrze jeżeli nie odchodzą i nie szukają nowej pracy. Ale zgłoś się do nich,CV zawsze warto zostawić bo gdyby coś się zmieniło to wiesz to pierwszy

,,,.....

Zadzwonił do mnie pewny siebie pan który, nie pytając czy mi ten termin odpowiada, zaprosił mnie na rozmowę która miała by się odbyć na następny dzień. Na zadane pytania nie potrafił odpowiedzieć broniąc się, tym iż "on tylko przekazuje informacje o spotkaniu" :) Do spotkania nie doszło ale firma sprawiła wrażenie mocno oszczędzającej na profesjonalnym naborze dlatego należy się spodziewać, że oszczędzają również pracownikach :) Aplikowałem na tzw biały kołnierzyk.

adam
@,,,..... 21.08.2014 13:55
Zadzwonił do mnie pewny siebie pan który, nie pytając czy mi ten termin odpowiada, zaprosił mnie na rozmowę która miała by się...

No i co pracujesz tam?

kool

najlepsza firma na rynku

Zostaw opinię o Al-Tech Sp. z o.o. - Mników

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Al-Tech Sp. z o.o.