AKS Tiffany Jewellery

Alanya

Opinie o AKS Tiffany Jewellery

Tiffany Jon

pracowałem w tym 2010 roku w tej firmie.Do połowy lipca atmosfera i praca przebiegały super.Od zmiany szefa tzn.gdy nastał [usunięte przez moderatora] (jeden ze współwłaścicieli) wszystko się zmieniło.zaczeły się zwolnienia pracowników (a trzeba zaznaczyć że towarzystwo jest międzynarodowe),zwolnienia menagerów tureckich i praca ponad siły tzn.6 dni w tygodniu po 13 godzin.Na końcu nie chcieli wypłacić ostatnich wypłat robiąc na złość.nie wypłacili należnych pieniędzy za nadgodziny.Podsumowując - nie polecam.każdy miał inną umowę i inne pieniądze.

Zostaw opinię o AKS Tiffany Jewellery - Alanya

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AKS Tiffany Jewellery