APT CRAFTS

Opinie o APT CRAFTS

Kolka

Potwierdzam, rzetelna agencja. Ja akurat miałam styczność z rekruterką Bernadetta. Cała rozmowa przebiegła super, bardzo miło, bez pośpiechu, wszystko wyjaśnione. Zostałam skierowana na drugi etap do klienta i niestety ale wewnętrzne działy HR nie są już takie miłe. Nie zdecydowałam się na pracę ale to tylko i wyłącznie przez postawę HRówy... Crafts do mnie potem zadzwoniło z pytaniem jak wrażenia, więc też dbają o kandydata. Jak będą mieli jeszcze jakieś fajne oferty pracy to chętnie skorzystam.

Maja

@Wesołkato świetnie, że możesz liczyć na pomoc od strony firmy. Tak jak @Didi89 zwróciłaś uwagę na profesjonalny poziom rekrutacji. Co według Ciebie świadczyło o profesjonalizmie rozmowy kwalifikacyjnej?

Wesołka

Jestem bardzo zadowolona z przeprowadzonej rekrutacji. Rekruterka (Pani Sylwia) bardzo profesjonalnie i rzetelnie poprowadziła całą rozmowę dotyczącą stanowiska o jakie się ubiegałam. Wszystkie przekazane informacje w trakcie rozmowy rekrutacyjnej, później się zgodziły i zatrudnienie odbyło się bez niespodzianek. :) dziękuję Pani Sylwio za pomoc i stały kontakt niezależnie od pory dnia ;)

Didi89

Jedna z rzetelniejszych agencji pracy. Normalni, terminowi ludzie. Pani, z którą rozmawiałam w sprawie pracy z językiem włoskim bardzo miła i kompetentna: podpowiedziała, doradziła, wszystko wyjaśniła, cierpliwie odpowiedziała na wszystkie pytania. W 100% polecam.

cziki bang

Przyjazna atmosfera.

sd

Jako jakość ubrań jest w porządku, ale jaka jest atmosfera?

Zostaw opinię o APT CRAFTS - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie APT CRAFTS