Midex Robot Platinum

Jaworzno

Opinie o Midex Robot Platinum

on

Lojalny pracownik ..jak byly to najwyraźniej sie nie nadawał

byly pracownik

teraz to Emotions Live Piotr Kalinowski Michał Dudek szkoda mowic, kombinator

Kasia

Aktualizacja : już nie Vivenso, teraz to Robot Platinum. Ciekawe co będzie za miesiąc?

Kasia

Firmie nie idzie to zmienia dostawcę sprzętu, który jak ma się szczęście podziała chwilę, jak nie to 2 miesiące i reklamacja, której w sumie nie ma. Poszanowanie klienta słabe, po podpisaniu umowy do kierownika czy szefa raczej się nie dodzwoni nikt bo zazwyczaj są w "terenie lub na urlopie", a inni pracownicy nagle zostali wyrzuceni lub także wyjechali. Na infolinie nie ma co dzwonic bo i tak nic nie pomogą, takie mają polecenia :) Jeśli nie pośle sie pisma raczej marna szansa na zwrot towaru i kasy :) Teraz to Vivenso.

Pit

Witam jeżeli chodzi o firmę i produkt to godny polecenia

zocha

Kto pisze te posty?? Czyżby dalej najbardziej zainteresowana? Mam nadzieje ze nie bo znowu bedzie słodko... Odpowiedz na powyższe posty brzmi: Drogi Kliencie , firma jedna z drugą nie ma nic wspólnego. Zbieżność ulic i miasta. To nie grzech ze firmy o podobnym asortymencie mają siedziby obok siebie. Ja jako przedstawiciel firmy Robot uważam ze oby dwa urządzenie są bardzo dobre.

wiekifan
@zocha 30.07.2015 09:08

zocha jesteś superek!!!!!!!!!!!!!!!! a może jednak michalinka? Michalinka jest bardziej sexy !

pitpit
@zocha 30.07.2015 09:08

to nie zbiezność ulic i miasta tylko kolejna zmiana nazwy firmy jakiś powód musi być ktoś wie w czym rzecz dziwne to jakieś

zainteresowany

widać od razu że ta firma coś kombinuje i to grubo, jak najdalej od takich

Ramko

teraz musisz szukać Vivenso Poland lub odkurzacz Vivenso w ciągu kilku ostatnich lat kilka razy zmieniane nazwy i siedziba firmy wygląda tak jakby przed kimś lub przed czymś uciekał nie sądzicie?

mały

Poczytaj opinie o firmie Midall, to jest ta sama firma tylko zmienili nazwęi siedzibę, bo tam byli już spaleni

Muzik

Szukam opinii o tej firmie, czy ktoś z was tam pracował albo pracuje? Chodzi mi o opinie o pracodawcy i odkurzaczu Robot Platinum co go sprzedają.

Zostaw opinię o Midex Robot Platinum - Jaworzno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Midex Robot Platinum