CM Sollutions

Opinie o CM Sollutions

unknown

Czy ktoś wie cokolwiek o tej firmie? wszędzie pełno ich ogłoszeń na stanowiska typu przedstawiciel handlowy, stazysta itd. ponoc jest to firma, ktora ma juz siedziby we krakowie i katowicach w sieci nie ma zadnych konkretnych wiadomosci na ich temat,a profil na fb tylko ten z wroclawia, pytam bo jestem umowiony na rozmowe rekrutacyjna do biura przy rynku. z gory dzieki za pomoc!

Zostaw opinię o CM Sollutions - Wrocław

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CM Sollutions