Pralmag-Serwis Andrzej Ceglarski

Katowice

Opinie o Pralmag-Serwis Andrzej Ceglarski

wróg szefa

pracuje tam szef i kierownik to katuj ludzi wyzywają strasza ,zero szacunku i upał gorac a do picia szef daje wode z kranu i potrąca za wszystkie straty pracownikom z wypłat, do tego nie uzywaproszków tylko niby chemie po czym pranie smierdzi tylko moczem i kałem

kajtek

jak widze jest to przedsiębiorstwo wielobranżowe, wiec spokojnie można u nich zarobić do tych 3 tys jak widze no i też to jest średnia ze wszystkich stanowisk, wiec to co innego tak naprawde jak widze.

koszmar

Pilne, czy robią jakieś problem przy rozwiazywaniu umowy zlecenia?

ulla

pracowalam tam do niedawna jednym slowem firma dno nie polecam

ulla

pracowalam tam do niedawna jednym slowem firma dno nie polecam

moze ma ktos nr telefonu?

gość

ostatnie dni w tej firmie nauczyły mnie, że do innych pracownic trzeba się( usunięte przez administratora ) bo inne rozmowy są tam potępiane przez samego kierownika. Brygadzistka też nie lepsza - jest wulgarna(w sumie jak każdy tam) i nie ma szacunku do innych. pod koniec pracy na własne uszy słyszałam, że nic nie robię (pracując cały czas i nie wychodząc jak reszta co pół godziny na papieroska). Nie polecam nikomu.

egon50

pani ela jest ok...

basia

nie polecam brygadzistki traktują pracownice okropnie zero szacunku do pracownika wrzeszczenie , ponizanie , grozby ustne,przymusowe zostawanie po godzinach, zastraszanie, wiekszosc ludzi zwalnia sie tam juz na poczatku pracy i maja racje jak nie zmienią brygadzistek praca zawsze bedzie tam horrorem !

Mlody

Witam, chciałbym podzielić się swoją opinią.mam 23 lata. Pracowalem na poczatku tego roku w tej firmie i wytrzymalem niecałe dwa tygodnie(głównie ze względu na brygadzistke Marzene). Aktualnie pracuje tam od mama, wraca z pracy i mówi, że zaczyna się bać, nie została porządnie przeszkolona(tak samo jak i ja półrokutemu) i wrzeszczą po niej codziennie ze coś źle robi(tyle, że znów inna brygadzistka). Nie polecam pracy w tym zakładzie, sam teraz pracuje w dużo cięższych warunkach, gdzie nawet coś spieprze i zrobię szkodęna rzecz zakladu pracy nikt w taki sposób mnie nie traktuje jak tam. Pozdrawiam

jz

napiszcie proszę dokładnie co jest nie tak, od przyszłego tygodnia mam tam pracować

tyuuyuyuyu

widziałam w ogłoszniu że ukraińców i białorusinów już werbują do roboty.Widac jak ten zakład zszedł na psy swoich pomiatają a co dopiero tych ze wschodu(usunięte przez administratora)

Dzika

OPINIA JAK OPINIA... Pracowałam od 2012 i powiem tak jest wstrętny typ.i dobrze ze go nie ma na giszowcu.. Hamy do Lasu

akuku

chyba bardzo krwiawiącej!!!

ona

a kiedy wypłacają wypłatę?

uhgrhguhguhg

pozdrowienia dla pani marzenki-babka do rany przyłóz

bambi

ktoś tu wspomniał(usunięte przez administratora)aby sie przekonać co to znaczy polecam podjąć pracę np w hotelu na sprzątaniu (przez agencję)czy też w chłodni z mięsem lub na pakowaniu mrożonek,ale z tych opinii,które tutaj przeczytałam wnioskuję że o TEJ firmie również można tak powiedzieć i napewno sie tam nie zatrudnię

tralalalala

nikomu tej roboty nie polecam, atmosfera gorsza jak w rybolu, czas pracy nienormowany,pieniądze marne,szkoda pisac omijac ten zakład z daleka

hmmm

co do warunków zależy czy ktoś trafi na czystą stronę czy na brudną na czystej wiecej roboty ale jest czysto żadnej krwi itp. na brudnej masz przecież rękawiczki oraz strój wyrzucasz z worków foliowych na prosto na taśmę wiec jakim cudem ma ci przeszkadzać ta krew?? Najgorsze są brygadzistki no i wypłata ... ale na czas zawsze

gość

Dziękuję za podpowiedź lecz interesuje mnie praca w samej pralni czy prawda jest że brygadzistki gonia do pracy jak by to był obóz pracy że można spotkać się z częściami ciała ilością krwi bo proponowano mi małe pieniądze biorąc pod uwagę warunki itd.

była pracownica

Powiem ci szczerze, pracowałam dla [usunięte przez administratora] 11 lat temu, wspominam bardzo dobrze, ale pracowałam na etat, nie na umowę zlecenie (praca biurowa). Płacił zawsze na czas, ja na zarobki nie narzekałam, współpraca z szefem bardzo dobra, ale pracownicy na hali piorącej już nie mieli tak różowo.

gośc

xxx - 2013-02-18 09:14:34 Co za bzdury jak komuś nie chce się pracować to tak to właśnie wygląda jedna pracuje a druga się opieprza pozdrawiam brygadzistkiProszę o szczere opinie o fimie gdyż zamierzam tam się przyjąć i czytając opinie sam już nie wiem

xxx

wredna

ludzi traktuja jak psy brygadzistki tylko popedzaja a same nic nie robia tam jest cyrk na kolkach ludzie sa zastraszani boja sie chodzic do pracy z daleka od tej firmy!!!!!

zatroskany

Nie wiesz co to obóz pracy i obyś nigdy nie musiał-ła się tego dowiedzieć.

xxxxixxxx

wcale nie prawda żaden obóz nie opowiadaj bajek , zarobki takie sobie ale bynajmniej płacone na czas , może tylko nie zbyt miłe są brygadzistki co nie które no i pracownice PRALMAGU !!! Szef oki !!

Zostaw opinię o Pralmag-Serwis Andrzej Ceglarski - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pralmag-Serwis Andrzej Ceglarski