P.H.U. RUDMAR Wanda Łęgosz

Opinie o P.H.U. RUDMAR Wanda Łęgosz

elf

Rudmar-firma -Twoich marzeń.

wi

Dla czego plany takie niskie !!!

mari

Nie ma co gadać,wszystko stoi ,kto będzie to pił!!!!! Chyba KIEROWNIK!!!!! w tym roku.

Nowy JeZUS

To wszystkiego najlepszego z okazji nadchodzącego święta 1.11.2014

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Kierowca busa kat. B w firmie P.H.U. RUDMAR Wanda Łęgosz? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
aaa

Dlaczego tu jest taka cisza nikt nawet nie napisze że była premia z zysków z ubiegłego roku netto a to jest coś. Firma się rozwija prężnie widać to każdego dnia. Zdobywamy nowe rynki i przedstawiciele stają na głowie żeby sprzedawać jak najwięcej to wiadomo że firma to docenia bo zajdzie jeden czy drugi po wypłatę to 4 z przodu jest, a kierowcy nikt poniżej 3 z przodu nie schodzi to jest to,a kierownik 5. Nic dziwnego że gdy robi się jedno wolne miejsce to od razu do biura ustawia się pielgrzymka z podaniami o pracę.

gor

Nie tak dobrze !!!!!

rer

Rudmar-firma -Twoich marzeń.

andi

Wszyscy już tu wszytko piszą i wszyscy mają racje...a pan po prostu udaje że o niczym nie wie i nic się nie dzieje.

teo

Każdy sklep ma inaczej duże maja 15 % a małe nic ,z kim konkurować ,małe się pienią na ,albo już zostały zamknięte.

R.S.

Witam Pana. Zakładka dla klientów jest dla punktów sprzedaży detalicznej natomiast aktualna oferta znajduje się w zakładce Gazetka podsyłam link: (usunięte przez administratora)

Beduin roku 2013

Pozdro dla Gigola od Szlachty. Proszę nie kasować komentarza :D

giz

Nie ma co gadać,wszystko stoi ,kto będzie to pił!!!!!

aaa

Mistrzu kto z kierownictwa Ci tak powiedział?

ajajajajajaja

Witaj w Rudmarze - firmie Twoich marzeń.

aaa

Dlaczego tu jest taka cisza nikt nawet nie napisze że była premia z zysków z ubiegłego roku (usunięte przez administratora)netto a to jest coś. Firma się rozwija prężnie widać to każdego dnia. Zdobywamy nowe rynki i przedstawiciele stają na głowie żeby sprzedawać jak najwięcej to wiadomo że firma to docenia bo zajdzie jeden czy drugi po wypłatę to 4 z przodu jest. a kierowcy nikt poniżej 3 z przodu nie schodzi to jest to. Nic dziwnego że gdy robi się jedno wolne miejsce to od razu do biura ustawia się pielgrzymka z podaniami o pracę.

Alfred

Jak tam Firma żyje po nowym roku? Podwyżka była?? Ja się zastanawiam czy wrócić bo każdy mówi jak w tym rudmarze jest wspaniale to aż żałuje że kiedyś was pożegnałem.

Lecimy

Przyjacielu premia w tej firmie będzie zawsze albowiem takie jest słowo szefa a słowo szefa jest święte. Zaprawdę powiadam Ci żałuj że opuściłeś Nas, szczęście i radość bowiem gości w naszych sercach każdego dnia.

xxx

Drodzy pracownicy Wszystkiego Najlepszego z okazji jutrzejszego święta. I udanego wypoczynku podczas długiego łikendu. Pozdro

anioł stróż

wreszcie ktoś napisał prawdę o tej firmie dot. ostatniego wpisu atmosfera jest tam naprawde fajna fajni ludzie tam pracują a źe długo sie pracuje to sytuacja tego wymaga przecieź jest sezon za nadgodziny przecieź szefostwo płaci więc o co chodzi idźcie do innego prywaciarza to zobaczycie jak sie pracuje i o kase bedziecie sie prosic a w RUDMARZE jest na czas pozdrawiam

Jeremiasz

Witam. Praca w tej firmie jest bardzo dobra. Zatrudniłem się niedawno i zostałem miło przyjęty do grona kolegów. Atmosfera jest bardzo przyjazna JAK W DOMU W RODZINIE. Z każdym idzie się dogadać bez kłótni i zgrzytów a szef zawsze z troską uśmiecha się widząc jak pracuje. Można dużo pozwiedzać ciekawych okolic, ciągła praca z ludźmi i mnóstwo dobrych, życzliwych klientów poznałem. Napracować nie trzeba się wcale dużo, zależy gdzie się pojedzie a i pieniążki są nie małe i zawsze na czas z uśmiechem wypłacone. Z całego serca polecam wszystkim i pozdrawiam moich kolegów i koleżanki z RUDMARU :)

Ojtamojtam

Dziękujemy za szybką odpowiedź.

Zostaw merytoryczną opinię o P.H.U. RUDMAR Wanda Łęgosz - Rudniki

P.H.U. RUDMAR Wanda Łęgosz