RS-Serwis S.C.

Wrocław

Opinie o RS-Serwis S.C.

Land
użytkownik zarejestrowany

Powiem Wam szczerze, że jedna z fajniejszych firm na rynku w naszym mieście, naprawdę muszę powiedzieć, że wiedzą co robią, ja ich polecam całym sercem

leo

Jeśli chodzi o najlepszy warsztat u nas w mieście to RS Serwis dostał ten tytuł oficjalnie od „Gazety Wrocławskiej”. Więc w tym temacie to chyba wyczerpuje wszystko. Sam u nich parę razy byłem i też nie mogę złego słowa powiedzieć. Fajnie by było jakby konkurencja poszła do nich i się trochę nauczyła jak należy naprawiać auta i jaki stosunek trzeba mieć do klienta. http://www.gazetawroclawska.pl/plebiscyt/wyniki/najlepszy-serwis-samochodowy-na-dolnym-slasku,23861,t,id.html

maciek

W krótkich słowach – oferują kompleksową opiekę nad autem i to w dobrej cenie. Jestem regularnie na przeglądach i śmiało mogę powiedzieć że jestem zadowolony. Na pewno nie mam zamiaru szukać innego serwisu samochodowego.

Zostaw opinię o RS-Serwis S.C. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RS-Serwis S.C.