Amaris Nieruchomosci

Opinie o Amaris Nieruchomosci

Tej firmy na szczęście już nie ma. Magda K. wisi kasę wielu pracownikom. Ma komorników, wyroki sądowe. Prowadzi swoje eatfit24, w stołówce Warmińskiej przy ratuszu gotuje i rozprowadza jedzenie pudełkowe. Oficjalnie nic nie robi, nie ma dochodu. Szkoda, że Zus, US i komornicy tego nie wiedzą. Może przeczytają...

Marek

niestety nie najlepszą mogę wystawić opinię brak profesjonalizmu na każdym kroku zrezygnowałem i wybrałem inne biuro.

Zostaw opinię o Amaris Nieruchomosci - Olsztyn

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Amaris Nieruchomosci