szybkomieszkaj.pl

Opinie o szybkomieszkaj.pl

seba

Witam agencja mieszkaniowa szybkomieszkaj.pl to firma oszustów i nic więcej firma założona w wielkiej brytani trzeba im placic 220zl za niby udostępniaj ci tyle mieszkania ile ci sie spodobało pierw musisz im wpłacić 220zl jak wpłacisz to juz kontaktu nie mam mieszkania powinny być zarezerwowane a tu psiku dzwonisz z innego nr mieszkają sa wole które pan chce itp...agecja za niżą mieszkania zeby miec 220zl a właściciela nie mam oszuści uwaga na ich promocje ....

Zostaw opinię o szybkomieszkaj.pl - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie szybkomieszkaj.pl