Brandgood Maciej Golonka

Kraków

Opinie o Brandgood Maciej Golonka

Małpa

Paweł G. to ja Nie wiem po co są wypisywane takie informacje, od 17 lat witam się z pracownikami, nie ma rotacji na stanowiskach grafików, handlowców, kierowników montaży / produkcji. Umowy normalne pierwsza na 3 miesiące druga na 1 rok lub 2 lata, 3 na cza nieokreślony. Jeżeli komuś zależy 2 umowa może być na czas nieokreślony. Na zwolnienie w firmie trzeba sobie zasłużyć, zarobki takie jak w innych firmach reklamowych. Wypłaty są płacone na bieżąco tak jak środki pozwalają, normalne. Quady i inne rzeczy wypisywane pod adresem właściciela nie jestem w stanie skomentować brak mi słów. Każdy pracodawca dający w Polsce prace powinien być szanowany.Istotą każdego człowieka prowadzącego firmę jest dążenie do wolności bo ciąży na nim cała odpowiedzialności. Osądzanie ludzi pozostawiam Bogu, każdy żyje po swojemu i nic nam do tego.

Arek
@Małpa 21.09.2017 15:54

Malpa co Ty glupku opowiadasz wszyscy mają Cię za durnia I w dzień w dzień z Ciebie wszyscy mają polew pracownicy i kierownicy po zebraniu z Tobą zawsze opowiadają co debil wymyślił, a do byłych pracowników na ulicy boisz się podejść i udajesz, że ich nie widzisz, gdyż boisz się dostać plaszczaka.

mleko i pączek :) EM.

Czytając te wszystkie opinie o Gamie muszę przyznać racje w pewnych kwestiach aczkolwiek niektóre są mocno przekoloryzowane. Przepracowałem tam 4 lata na stanowisku montażysty, pieniądze dobre - mało jest firm reklamowych w Krakowie które płaca tak jak Gama. Prawda jest to ze trzeba pracować dużo godzin daleko jeździć i często być poza domem ale atmosfera w ekipach i gratyfikacja finansowa rekompensują wszystko. Przez te 4 lata raz była sytuacja ze Wypłata nie została wypłacona do końca miesiąca( trzeba sie poprostu nastawic na wypłate na koniec miesiąca i problem z brakiem wypłaty 1 czy 10 automatycznie znika). ludzie którzy wypisują tutaj opinie to w 90% ludzie którzy zostali zwolnieni za "osiągi" swojej pracy. Gama to z firma z naprawdę dużym potencjałem, robią naprawdę duze i ciekawe projekty przy których można nabyć wiedzy i doświadczenia. Polecam osobą dyspozycyjnym czasowo i pracowitym tym co chcą sie czegosc nauczyc. śmieszne sa wpisy o braku możliwosci awansu obiecni kierownicy ślusarni i produkcji sa awansowanymi pracownikami produkcji. Ja osobiście byłem brygadzista/liderem (?) rownież z awansu. zwolniłem sie sam tylko i wylacznie dlatego ze niemogłem juz jezdzic na wyjazdy srednio 3 razy w tygodniu, wiadomo czasem krócej czasem dlużej. Pozdrawiam wszystkich i dziekuje za fajne 4 lata życia ! POZDRAWIAM :)

Roman

Wszystko już zostało napisane, ciężko dorzucić coś od siebie. Można tylko potwierdzić że wypłaty są na raty nie wiedzieć czemu te raty są nazywane zaliczkami. Zusy płacone z 3 miesięcznym opóźnieniem, ciągle brak kasy na materiał przez co często trzeba zostawać na nadgodziny, bo wszystko przyjeżdża z opóźnieniem. Zarobki dobre jak uda się dostać wypłatę w terminie. Jedynie co to atmosfera wśród pracowników jest ok, chodź też znajdą się konfidenci, którzy nie wiadomo jak później patrzą w lustro. Najlepszy jest tamtejszy "stiw dżobs" ale tego tu nie da się napisać, bo zaraz usuną po za tym to nie forum o tematyce fantastycznej.

Weronika

@Big Majk dziękuję za odpowiedź. Jednak bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi. Piszesz podobno. Czy w takim razie nie jesteś pracownikiem firmy i nie masz informacji z pierwszej ręki? Chętnie usłyszymy od osób obecnie zatrudnionych w Brandgood.

Weronika

@qaz jesteś pracownikiem Brandgood Maciej Golonka? Ostatnie komentarze pochodzą z ubiegłego roku. Co od tego czasu zmieniło się w firmie? O czym warto powiadomić przyszłych kandydatów?

qaz

czyzby sie poprawilo ze nic tu nie pisza?

buk

Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma.....

Krzysztof

Widzę,że jak zawsze negatywne oceny pozytywne czasem są jak justynka sama sobie napisze firma pracowało na to latami

była

jak tam polepszyło się coś ?? bo nie wiem czy wracać :)))

Luska

Juz jak pracowalam to gorzej byc nie moglo ale widze ze sie mylilam:)

amsk

A jakie są zarobki dla specjalisty w dziale it? Dzięki

Rafał

Nie mój cyrk nie moje małpy, ale komentarze częściowo odzwierciedlają panującą tam atmosferę. Główny boss mało co się interesuje firmom, jego brat co można powiedzieć najlepiej zarządza się nie swoimi pieniędzmi. Na spawalni chłopaki równi,spoko atmosfera relacje kierownik pracownik są ok. Co do produkcji to jest katastrofa, raz się coś robi innym razem się obija i nabija godziny. Pracownicy katastrofa, bez wyzszych ambicji,zazdrośni, faktycznie jak ktoś napisał parówka i zupka chińska. Narzekają, obgadują, ale nawet jakby im stawkę godzinową odcięli i tak by pracowali,bo nie znajdą nic innego. A nadrobia kradziezami i lewiznami. Oczywiście nie wszyscy są też pozytywni. Relacje pracownik kierownik są na niskim poziomie, ciężko się rozmawia kiedy ktoś wykonuje ruchy kopulacyjne przy rozmowie. Co do pieniędzy stawki są ok,ale wypłata z sporym poślizgiem. Także panie Maćku trzeba zająć się firmą,bo zamiast na quadzie będzie pan jeździł na rolkach. Jak ktoś ma pytania chętnie odpowiem munken@interia.pl

upadły

poldek awansować możesz na dwa sposoby, albo kogoś pod....... sz najlepiej kierownika, albo kierownika zwolnią bo im prawdę powiedział w tej firmie pracowało już tyle osób, że firmy które zatrudniają po 1000-2000 osób nie mają takiej rotacji

aaa
@upadły 29.06.2016 10:47

Spokojnie będzie nie długo wolny etat, trzepaczka zwiększa dawkę spada aż mu nos rozpierdala i trzepie się już rana ,długo tak nie pociągnie, przerasta go wszystko brudne pijaczysko

x-men

Najlepsza firma w jakiej pracowałem. Praca jest beztresowa chłopaki dojeżdżają nawet ze wsi ponad 40 km,możliwość awansu na lidera nad lidera , kierownika, możliwość dobrze płatnych nadgodzin , szef kupuję obiady przy nadgodzinach, także puzniej do domu piwko i spanie. Naprawdę polecam trzeba tylko trzymać poziom gwara wiejska, parówki na śniadanie później zupka chińska, skręty, ewentualnie papieros elektryczny, samochód ponad 10 letni najlepiej pognity,perfumy za 20 zł , muzyka prosta tylko chłop z Mazur i szalała szalała . Wisienką na torcie będzie trzepanie się albo inne następstwa po zażywaniu używek.

pracujacy jeszcze

Czekając na sobotę ten film najlepiej odzwierciedla pracujące tam osoby,tyle że zamiast poloneza mamy teraz passerati w tdi, są również dobre chłopaki,ale to jednostki

tez tam robiłem

Też tam robiłem parę lat. Omijać z daleka. To że płacą jak płacą to jedno. Ale nie ma nic gorszego niż brak szacunku dla człowieka. Ta firma się nie zmieni bo Ci ludzie się nigdy nie zmienią. Dla nich zgnoić człowieka i zwolnić to jak pierdnąć. Najgorsze że sobie z tego kompletnie nie zdają sprawy. Mają z tego ubaw i chorą satysfakcję. Firma pobiła rekord głupoty w ilości zatrudnionych i zwolnionych kierowników. Za moich czasów przewinęło się na tym stanowisku chyba z 30 osób. To chyba o czymś świadczy. To samo dotyczy reszty kadry. Trzeba być głupkiem totalnym żeby wyszkolić pracownika i go... zwolnić. Powody zwolnień są kretyńskie. Nie raz byliśmy w szoku gdy ktoś ot tak wylatywał. Ci którzy odeszli, albo założyli własne firmy, albo od razu wchłonął ich rynek. Każda taka osoba to potencjalna konkurencja. Do naszej firmy trafiło już kilku klientów Brandgood. Wygrywamy też przetargi w których startuje dawna Gama. Nie życzę im źle bo nadal robią tam moi koledzy, ale szczerze odradzam aplikowanie do tej firmy. Zła opinia o Brandgood jest powszechnie znana na rynku.

rego32
@tez tam robiłem 13.06.2016 15:14

Widzę że tutaj są jakieś dziwne rozgrywki pomiędzy byłymi pracownikami a obecnymi , nie szkoda wam czasu na oczernianie siebie nawzajem na forum? , nie lepiej dać sobie po pysku i wyjaśnić sprawę po męsku a nie taką dziecinadę uprawiacie ? . Rotacja jak w korporacji , brak szacunku , obelgi.......... nikt normalny nie wytrzyma z takimi ludźmi Z tego co czytam to wy sami siebie nie szanujecie to jaka opinie o Was może mieć pracodawca i co on ma do tych rozgrywek ?

były

Pozdrowienia od byłego pracownika. Pracowałem tam kilka lat i nic się nie zmieniło dalej nie ma kasy i zaliczki po 500-1000 zł :) Ludzie gdzie wy pracujecie nie bójcie się zmieniać pracy ta firma wykończy was i wasze rodziny.

rocco

Prawie koniec miesiąca jedna zaliczka 1000zl poprzyjmował nierobów na produkcję,na montaże,magazyn i teraz nie ma jak płacić

Aga

Kierownik w krótkich spodenkach mnie rozbawił, brakowało mi klapek bo skarpetki do kolan są

Aga

dudu

Katastrofa,obniżają stawki ucinaja dodatki ,bieda piszczy w firmie

norbi

A kierownik od montaży to dopiero kretyn, normy bierze z kosmosu,a sam w chuja wali i trzeba za niego robotę wykonywać

magic

Dokładnie firma upada ,ostatnio zatrudniniła paru( usunięte przez administratora ),do tego awansowała dawna trzesacego się na kierownika

Zaskakująca jest także ich technika... Co za idiota to pisze. Co wy już własne ulotki przepisujecie żeby mydlić oczy? Zaskakujące jest to że wykasowano obiektywne opinie ludzi którzy tam pracowali, a powrzucano wpisy właścicieli którzy podszywają się pod pracowników. Jaki pracownik napisze: "Pracują głównie na solidnych i sprawdzonych komponentach reklamy wizualnej, reklamy zewnętrznej czy liter blokowych"... Żal tu zaglądać. Takie samo zakłamanie jak w tym [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

druczek

hahhahaah wszystko co było prawdą usunięto :)))) ciekawe ile golonka musiał zapłacić za usunięcie postów mam nadzieję że sporo i to za każdy negatywny sporo ludzie starający się o pracę.........zastanówcie się sto razy

to ja

No jak już wyzwiska się pojawiają to łatwo sobie wyobrazić co to za firma...

Dlaczego usunięto negatywne opinie na temat pracy w firmie Brandgood? Nie polecam tu zaglądać. Nie jest to obiektywne miejsce do wyrabiania sobie opinii. Porażka...

orex

Poprzednią robotę zostawiłem ze względu na beznadziejną atmosferę wśród pracowników Szukam czegoś w branży i już kilka osób polecało mi to miejsce. Podobno w tej kwestii jest tu zdecydowanie lepiej. Chodzą jednak oczywiście również słuchy , że na swoje wynagrodzenie zarobić trzeba ciężką i mozolną harówką rzecz jasna - słyszałem że wypłaty są opoźnione do kilku dni po 10 - czy to prawda i czy nie ma dłuższych ? Bo jeśli kila dni to ok

mike

Proszę o opinie najlepiej pracowników bo zastanawiam się czy jest sens aplikować do firmy Brandgood czy dać sobie spokój: Czy warto podejmować pracę w tej firmie? Jaka jest forma zatrudnienia? Ile zarabia się na produkcji? Kiedy i w jakiej formie są wypłaty? Czy faktycznie trzeba prosić się o pieniądze? Czy praca jest zmianowa? Czy szefostwo jest w porządku?

sii

Witam, Proszę o kontakt osoby z pseudonimami druczek, Incognito-to oczywiste oraz wszystkich innych którzy pracowali ostatnio w Brandgood / Gamma. Zastanawiam się czy starać się o pracę u nich czy sobie odpuścić. wesoly18@interia.pl lub 667-576-662. Gwarantuję anonimowość dla każdego.

dobo

Witam, czytając te wypociny zastanawiam się, co za frajer pracuje jeszcze w Brandgoodzie, skoro tak ocenia firme ?. Jak się nie podoba, to po co frajerze tam jeszcze pracujesz? Zasuwaj do firemek w kraju, które zatrudnią cię i nie zapłacą po pół roku nawet. A może pisze te pierdoły nieudacznik, który został zwolniony, bo w końcu ktoś się poznał na jego partactwie i niekompetencji? Uważam, że Firma to ludzie. Jak pracują w niej pajace, to ciężko żeby robota dobrze szła. Więc co opisujecie? Siebie czy Firmę? Po za tym, zawsze jest tak, że jak się sprząta, to "pokrzywdzeni" gadają, że wszyscy są winni, tylko oni cacy.

xell

Witam wszystkich zainteresowanych którzy chcą poznać prawdę. Rzygać mi się chce jak czytam te hejty, a prawda jest taka że jesteście zazdrośni o to co potrafią zbudować ludzie własnym wysiłkiem. Moja przygoda z Gama rozpoczęła się w 1999 r. jako młody człowiek musiałem zapracować na utrzymanie rodziny. Wisienką na torcie jes(usunięte przez administratora). który jest jednym z najlepszych handlowców których znam. Tam trzy osoby stworzyły coś o czym wam nigdy do głowy nie przyszło ,wybudowali nowoczesną fabrykę i dają pracę kilkudziesięciu osobą. Ja odszedłem z Gamy kilka lat temu, ale to czego się nauczyłem pozwala mi dziś zarabiać bardzo dobre pieniądze. Pozdrowienia dla wszystkich pracowników

Zostaw opinię o Brandgood Maciej Golonka - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Brandgood Maciej Golonka