Biur Ekspertyz i Projektów Budownictwa Komunikacyjnego EKKOM Sp. z o.o.

Warsaw

Opinie o Biur Ekspertyz i Projektów Budownictwa Komunikacyjnego EKKOM Sp. z o.o.

tyg

pracowalo sie tam nie najlepiej,

maro

bardzo podkreślana hierarchia w firmie, sposób traktowania pracowników taki sam, jeśli chcesz pracować z kimś inteligentnym zatrudnij się gdzieś indziej, jeśli opowiada ci tylko wykonywanie poleceń i bycie mrówka po której można jeździć - ta posadka w Ekkom, projektancie jest dla ciebie

Zostaw opinię o Biur Ekspertyz i Projektów Budownictwa Komunikacyjnego EKKOM Sp. z o.o. - Warsaw

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biur Ekspertyz i Projektów Budownictwa Komunikacyjnego EKKOM Sp. z o.o.