Opinie o Amazon w Bielany Wrocławskie

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Amazon. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Amazon na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - usługi PR

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amazon w Bielany Wrocławskie

uyg76tfg7gy

a ha praca przypomina prace w H&M czyli wiecie coooooooooooo

uyg76tfg7gy

nie polecam tej firmy dzisiaj byłem tam w pracy i powiem tak firma jeszcze się nie rozwinęła wsumie dopiero powstała i dopiero się składa tzn. nie wszystkie stanowiska są zrobione miejsce pracy. może wruce tam za rok na razie nie ma co !!!!!!!

fuks

Ludzie z Wroclawia msm pytanko??? Wyplaty sa wyplacane regularnie co miesiac??? A czytam tylko o darmowym zarciu lub dojezdzie!!

eee
@fuks

Bo ludzie tam jadą specjalnie dla obiadu i w dodatku mają za darmo transport na ten obiad... a oprócz obiadu to ich nic nie obchodzi, niektórzy nawet nie wiedzą ile zarobią ostatecznie.

@eee

I taka prawda :)

banan
@fuks

przeczytaj moje posty z początku rozmowy-tam dokładnie opisałem wynagrodzenie i od czego zależy premia.Nie gadajcie pierdół-obiady są ciepłe i usprawnili torchę kolejki po max 15 minutach wszyscy siedzą już z żarciem przy stole.Co do podejścia do pracowników-część postulatów już uwzględnili-np kolejki po obiad-sam dyrektor ostatnio stał przy stołówce i patrzył jak to działa,wydłużył nawet przerwę o 10 minut ze względu na duże kolejki.Części postulatów na pewno nie spełnią-np.dojazd z jakiś wiosek czy karty multisport-przecież nie będą organizować dodatkowego transportu dla 2 czy trzech osób,ogólnie w tej kwestii prawie nic się nie zmieniło.Na razie rzeczywiście jest lekki bałagan-ostatnio brakowało prądu,grafiki dostaliśmy w ostatniej chwili,często nie znają odpowiedzi na pytania pracowników ale to dopiero początek-nie wszystko będzie grało po tygodniu pracy.Jeżeli chodzi o grafiki to jest inaczej niż mowili-inbound dostał grafiki po mniej więcej tyle samo dni pracujących w każdym miesiącu-żadnego robienia po 210 godzin w grudniu.Pażdziernik-14 dni.listopad 17,grudzień 18.Z nadgodzinami to prawda-z tego co widzę to będą pilnować żeby ich w ogóle nie było więc dorobić będzie ciężko-w tej chwili jak się zbliża koniec zmiany to każą wszystko rzucać i wychodzić :-).

Wariat
@banan

Po pierwsze z grafikami był taki młyn, że sporo osób nie wiedziało o co chodzi. HR odsyłał do managera i odwrotnie! Wydłużenie przerwy do 40 min.? Pierwsze słyszę. Ciężko w ogóle o coś się doprosić. A prądu brakowało nic dziwnego, bo jacyś Niemcy przy tym grzebali.

wiwalaskutaz

To ja nie wiem jak tam u was we Wroclawiu zrobili grafik, ze dostaniecie tak malo za pazdziernik, chyba ze u was dopiero teraz ruszyla robota - nie wiem i nie sprawdzalem. U nas w Poznaniu jest 160 godzin w pazdzierniku i grudniu, a 170 wychodzi w listopadzie, tak przynajmniej mam w grafiku, co do innych zmian sie nie wypowiadam bo nie wiem. Rozkladam towar i jezeli dla kogos juz teraz jest to ciezko to sorry... ale ktos jest naprawde pierdola i nie nadaje sie do niczego.

PracownikWrocławFakty
@wiwalaskutaz

To są początki, rozkładasz towar i pewnie idąc dłubiesz w nosie. Zobaczymy jak będzie rozkładał towar jak dostaniesz normy do zrobienia i czas na wykonanie pracy. Teraz też widzę ludzi którzy pracują ostro, i którzy chodzą ściemniają i czasami coś przestawią, ja narzuciłem sobie szybsze tępo, byłem na packu multi i single, na picku też miałem okazje i sam jesteś pierdoła, bo jeżeli teraz Ci odpowiada 12.5 brutto to słabe masz ambicje i licz się z tym że do końca życia będziesz stać po 11 godzina i zawijać w kartony za 9zł na rękę, bo będzie Ci taka tyra odpowiadać - i przez najbliższe 15 miesięcy nie licz na więcej, ale spoko ważne że obiad jest :D !

@PracownikWrocławFakty

Ja komus kto pisze tepo zamiast tempo albo zawszę zamiast zawsze to bym kazal pracowac za 4 zl na godzine na cieciowni, a tu jakis gosc z Wroclawia nie dosc ze wali byki jak uczen pierwszych klas podstawowki, to jeszcze obraza mnie i nasmiewa sie z wiary, ktora we Wroclawiu dostaje 12,5 na godzine, a u nas 50 groszy wiecej. Ciekawe ile on zarabia? Pewnie nie za duzo bo musi brac kredyt tzw. chwilowke. Pracowniku z Wroclawia ja ci mowie jak jest - zejdz na ziemie bo ambicje masz duze, ale juz umiejetnosci...

taka prawda
@wiwalaskutaz

Ja też często wale byki,jestem po zawodowce i pracuje na magazynach, obecnie dystrybucja TK M##X magazyn na Kiełczowie, jedna poranna zmiana, podstawa 2.000netto, nadgodziny w tygodniu płacone 150% weekendy wolne, ale można pracować w systemie nadgodzinowym i dostaje się więcej z nadgodzinami spokojnie można wyciągnąć około 3.000 netto, umowa o prace. Wcześniej A# Digital World 1800zł na okres próbny, po okresie próbny jakoś delikatnie ponad 2000zł na rękę plus premie i to 4-lata temu. Jeszcze wcześniej na magazynie z meblami 13zł +400zł premii brutto, z uprawnieniami na wózki 14zł brutto+400zł premiie za godzine(teraz też widzę na necie że szukają)ja mam dobra prace ale szukam dalej, wole zarobic i obiad sam sobie kupic :) jak ktos mieszka we wroclawiu i okolicach to jest ogromny wybor, tylko trzeba sie dobrze rozgladać, 12.5brutto to taki standard bez rewelacji, idzie spokojnie znaleźć robote z lepszymi zarobkami, tutaj zastanawialem sie czy na wozki widlowe sa miejsca, ale jak proponuja 12.5 to smiech na sali, kto doswiadczony pojdzie im tam sciagac, nie znam osob ktore na wozkach zarabiaja mniej niz 1800netto, ale praca jak praca, lepiej pracowac niz siedziec na tylkach. A szuka sie cale zycie, za 1500 nie warto sie trudzic, jak sie jest mlodym i facetem, to lepiej na budowe pojsc i sie czegos nauczyc w dodatku wiecej zarobic :) Powodzenia!

do taka prawda
@taka prawda

No tak ale skoro nie pracujesz w naszej firmie to po co wypowiadasz sie w tym temacie? Wszyscy wiemy jak jest i kazdy pracuje bo za cos trzeba zyc, to sprawa tylko i wylacznie pracownikow Amazona za ile pracuja i czy im tam dobrze, wiec nie widze powodu dla ktorego pracownicy innych firm mieliby na necie wypowiadac sie w obrazliwym czy przesmiewczym tonie w stosunku do amazonczykow. Ma racje ten wiwalasvegaz czy jak mu tam. Jak ktos podpisuje umowe z Amazonem po to zeby po kilku dniach olac ta robote, stwierdzic ze Amazon oferuje za niska kase, a potem taki ktos wysmiewa swoich wspolpracownikow na necie i obraza tego wiwelas cos to jak mozna nazwac taka postawe? Najpierw podpisal umowe i bylo ok, a teraz po kilku dniach pracy nagle zarobki i praca jest beeeeeeeee? Ciekawe!

hmm
@do taka prawda

ale kim Ty jesteś że dyktujesz kto może a kto nie może wypowiadać się w internecie, każdy ma prawo przeanalizować i wyciągnąć wnioski, nawet osoby które nie podpisały umowy, mogą wypowiedzieć się na podstawie tego co zaoferował Amazon. Dobrze wiecie dlaczego jest taka stawka, tylko dlatego że się godzicie na to, gdyby nie było zainteresowania musieliby podnieść kwotę i dorzucić profity. W Poznaniu zarabiają więcej, bo jest mniejsza stopa bezrobocia i ciężko znaleźć pracownika za "miskę ryżu" Ja też tam pracuje, charakter pracy mi się podoba i atmosfera również, obiady ok (ale nie pracuje się dla darmowych obiadów w pracy tylko dla kasy) na wszystko się zgodziłem przed podpisaniem umowy bo informowali na każdym kroku, ale ostatecznie o pensji nikt nic nie mówił chociaż z łatwością można sobie policzyć wszystko, miałem nadzieje że po okresie próbnym przy podpisywaniu umowy na czas nieokreślony będzie chociaż 50gr. więcej a tu nic, wychodzi na to że będzie się cisnąć za 9netto długie miesiące, dla niektórych w pracy motywacją jest darmowy obiad i dojazd, dla mnie najważniejsza jest kasiora a tutaj w tej kwestii nie widzę perspektyw, dlatego póki co przejściowo trzeba posiedzieć a w między czasie szukać czegoś bardziej opłacalnego. Na szybko musiałem o coś się zaczepić po poprzedniej pracy, i wybrałem takie finansowe byle co jak Amazon, na szczęście nikt nikogo tam nie przywiązał, więc każdy ma prawo pracować za to 9zł dożywotnio! Ten system zrobiony jest specjalnie, żeby nie było więcej z nadgodzin, żeby nie brać dodatkowych dni, płatnych 150% -- bo po co ktoś ma robić dodatkowy dzień i będzie trzeba mu zapłacić skoro wezmą kogoś z agencji i będzie pracować w takie dni za 8-9zł, łudzicie się tam z tymi nadgodzinami, to jest temat na którym oni unikają odpowiedzi i sami nie wiedzą co mówić jak ktoś zapyta!

Magazynier

Proszę o przejciu magazynu

Redukcja pracowników

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
PracownikWrocławFakty

To czas napisać trochę o samej pracy i atmosferze. To że są 3- miesięczne rozliczenia każdy wie, to że w listopadzie za październik podstawy wyjdzie 1065zł netto też pewnie każdy wie - nie wiem jak u Was, ale ja będę musiał wybrać się po "chwilówkę" żeby pokryć wszystkie opłaty, a dochodzi okres przedświąteczny. Jestem mega niezadowolony z tego że podczas rozmów AMAZNO nie informował wprost ludzi o zarobkach (wszyscy zaślepieni obiadami, nie myślą o swojej pensji) - ludzie są zadowoleni, bo są obiady, a ja czasami zachowują się jakby właśnie dla tego pracowali - jak to czytacie, to pamiętajcie - pracuje się dla pieniędzy, nie dla łyżki ziemniaków pływających w sosie z milimetrową porcją mięsa! ale wracając do samej pracy, praca jest ok, ale 10.5h może wymęczyć człowieka, tym bardziej jak liderzy ciągle człowieka przenoszą, tu pick, tu pack, tu multi pack tu single pack, tu zbieranie kartonów. Nie wiem czy jeszcze takie początkowe zamieszanie, czy sami liderzy sobie nie potrafią poradzić z zorganizowaniem na początku ludziom pracy, ale to w tej chwili najbardziej denerwuje, dostajesz swoje stanowisko, pracujesz godzinkę, a zaraz menager podbiega i pokazuje Ci palcem idź tam, i ucieka gdzieś dalej coś załatwiać, po 2h znów i Ci każe iść tam i tam i robisz znów coś innego, przecież to powinno być zorganizowane od samego początku dnia! Początkującym pomagają team liderzy, z tego co usłyszałem to są stali pracownicy z Anglii, niektórzy sami sobie tutaj nie radzą, albo mają gdzieś, a niektórzy zapierniczają z motorkami i są przesympatyczni! Praca sama w sobie jest ciężka, raczej nie ma osoby której po 3/4 dnia pracy nie zaboli w krzyżu lub nie zaczną boleć nogi - na spotkaniu powiedzieli - że wszystko zależy od punktu widzenia i porównali to do pracy w kopalni, podali przykład z górnikiem, niby że górnik który pracował w kopalni przyjdzie i uzna pracę za leciutką itp, tylko nikt im nie powiedział że górnik maksymalnie siedzi w pracy 6-godzin i MOŻE usiąść podczas pracy, tutaj zapomnij o siadaniu, chyba że to przerwa to można siadać. Darmowa kawa/herbata z automatów - ale kto nie miał tego w robocie ?! fizycznie może łupnąć w krzyżu, po powrocie do domu nogi pulsują, ogólnie praca przyjemna jeśli chodzi o wykonywanie, bo jakaś skomplikowana nie jest, wszystkiego z łatwością się idzie nauczyć, do tego zawszę ktoś pomoże, ale jak na taką pracę fizyczną pensja zbyt niska, 12,5brutto za ciężką fizyczną pracę to mało, za mało - tak wypracowali zmiany, żeby zakładając niedziela która nie jest dniem pracy nie była płatna 200%, tak wypracowali żeby nie było nadgodzin i żeby z tych nadgodzin pracownikowi nie płacili 150%, także zapomnijcie o wielkiej kasie, nie wiem jak Was ale mnie zawszę kasa trzymała, podwyżki, premie i %% z wypracowanych nadgodzin, nie kręci mnie to że jest obiad, chociaż miło z ich strony, wolałbym darować sobie tą stołówkę a dostać więcej kasiory, wolałbym mieć płacone za nadgodziny tyle ile w innych robotach jest płacone przy umowie o pracę, a tutaj wszystko zrobione jest żeby nie wypracować za dużo kasiory! Praca dobra na pierwszą pracę, ewentualnie dorobienie sobie przed emeryturą, albo dla kogoś kto żyje sobie z rodzicami itp. cóż trzeba szukać dalej, szkoda mi będzie tylko tej atmosfery, bo jest dużo świetnych ludzi, ale trzeba się szanować, sami mówią że jest ciężka praca a ja jestem zdania że za ciężko pracując, człowiek powinien zarobić, a nie pożyczać bo pracodawca robi sobie grafiki po 100godzin a później każe to nadrabiać :)

kibic

trzeba załatwić żeby w sobote na nocce na 2 godziny włączyli np w stołówce mecz Polska-Niemcy. Co wy na to?

alojz
@kibic

Gadalem z liderem o tym wiec zglos sie do swojego zeby cie na liste wpisal ale te 2h odpisza nam od godzin pracy wiec nieciekawie..

EFC
@kibic

Przecież w tym tygodniu jeszcze nie ma nocek, więc w czym problem?

kibic
@EFC

W Poznaniu już są. @alojz a te 2 godziny będzie trzeba kiedyś odpracować, czy poprostu te 2 dychy mniej będą?

team leader
@kibic

W pracy sie robi wiejskie ciule a nie meczy zachciewa. Juz ja tego dopilnuje.

bóg słońca

a kierunek Świdnica przez jakie miejscowości przjeżdża i kierunek Jawor? Moja koleżanka jest z Żarowa i nie wie czy dojazd jest? wie ktoś moze?

bóg słońca

siema wszystkim ja pracuje w ja pracuje w heesungu i zastanawiam sie nad przejściem do amazonu, tylko nie wiem czy sie oplaca ?jak tam jest ,jakie płace i jak z dojazdami ze świdnicy czy może są? czy okres rozliczeniowy jest naprawde 3 mieś.? i robi sie teraz 3 dni czy 4 dni w tyg?

Sory we Wrocławiu

A Wam w Poznaniu powiedzieli o 3-miesięcznym okresie rozliczeniowym ? Czyli na tzw. Okres "pick" czyli ten najgorętszy grudzień 50 h tygodniowo w pracy. Czyli jest tak, ze październik 30h tygodniowo, listopad 40h tygodniowo a grudzień 50h tygodniowo ! Wszystko sie zgadza, za grudzień przeszlo 200 h miesięcznie bez nadgodzin i bez 1.5 stawki platnych bo okres rozliczeniowy kwartalny !

Elfie
@pracownik

tak, mówili o tym na spotkaniu organizacyjnym, przed podpisywaniem umów i przed badaniami lekarskimi

@pracownik

Jakie 200 godzin? Mam grafik do konca roku i w grudniu mam pierwsze trzy tygodnie po 50 godzin i potem od 21 grudnia do konca roku jeden dzien roboczy... O zobaczylem wlasnie... 27-ego po swietach, wiec nie strasz 200 godzinami. A tak w ogole to nie wiadomo czy bedzie sie robic do konca roku bo ci co zaczeli na poczatku pazdziernika, maja umowy do poczatku grudnia. Na razie nie jest zle, ale jak to zwykle bywa... cisza przed burza. Mam nadzieje, ze nie bedzie tragicznie, a robota nie jest jakas fatalna. Co do zarcia to najpierw byla zupa i drugie danie, a teraz jest tylko drugie danie. Co do dan to drugie danie jest takie samo caly czas czyli np. dla mnie za male, ale juz dla jakiejs panny jest w sam raz, to zalezy od czlowieka. A ci co to wiedza jak to juz fatalnie bedzie pod koniec roku to... po prostu brak slow. Ja mam takie osoby gdzies bo jak bedzie zle to po prostu zmienie sobie prace, proste?

Max

Jeżdżę busem o 5.04. Na którą jedziesz w środę? Ja mam dopiero w czwartek. Jak tam dojedziesz pokierują was także nie musisz się martwić

@Max

Ja jadę tym 4.34 mam na 6 jutro czwartek piątek i sobota tez chyba że się coś zmieni :)

@zuza

To nie jeździmy razem. Ty jesteś na OUT ja jestem na IN więc zaczynasz wcześniej.

@Max

No zobaczymy jak to jutro będzie :)

TenTego

Witam, czy ktoś może napisać jak wygląda kolejy etap procesu rekrutacji ? Jakie zadawane są pytania jak wyglada rozmowa itp. Z góry dziękuje za odpowiedz.

ktokolwiek

Wiem, że zbiorę kilka "pochlebnych" komentarzy, ale zapytam. Czy jest w końcu druga zmiana, czy jej nie ma? Jeżeli dostałem grafik i tam jest napisane, że w środę na 18:00, to mam przyjść na 18:00, czy na 6:00? Zdaje się, że na spotkaniu mówili tylko o pierwszej zmianie i że te grafiki są wyłącznie orientacyjne. Byłem średnio dysponowany i niezbyt uważałem, co mówią.:)

zuza

Oj chłopaki macie poczucie humoru nie ma co :) :)

@zuza

Tak jestem z Trzebnicy. Mam zmianę DB1 0630 INB

@Max

No to pewnie się spotkamy :) jeździsz autobusem?A wiesz gdzie mamy się zgłosić po przyjeździe?

A ma ktoś grafik jak ja :) DB1-0600-OB

Stefanek

Oj dziewczynki i wspolne szatnie nie wiedzialem.Amazon dba o integracje hihi

Ma ktos może podać grafik dla NAS 183C 1B?

żan

dziewczynek w amazonie jest dużo no i są wspólne szatnie

bolo
@żan

co ty chłopie za śmieci gadasz jakie wspólne szatnie co

Witam pracuje w amazonie od paru dni atmosfera miła robota jak narazie lekka. Jestem przez agencje adecco której nie polecam ludzi biorą dużo potem sobie nie radzą praca praca przez 4 dni w tygodniu ta akurat tak naprawde to według grafiku i zapotrzebowania czyli dwa trzy razy w tygodniu także wasz wybór

Stefanek

Ooo ile dziewczynek w pracy bedzie hehe

Zostaw merytoryczną opinię o Amazon - Bielany Wrocławskie

• Jak się pracuje w Amazon?

Zobacz opinie na temat firmy Amazon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1321.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amazon?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1003, z czego 288 to opinie pozytywne, 227 to opinie negatywne, a 488 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Amazon?

Kandydaci do pracy w Amazon napisali 37 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Amazon