Kent Staff Services 2000 Ltd.

Sittingbourne

Opinie o Kent Staff Services 2000 Ltd.

teksas

rzeczywiście jakoś niespecjalnie się tutaj ludzie udzielają

acmarin

agecja kent staff to dno

masakra

Pracowalismy z mezem dla tej agecji pol roku TOTALNE DNO!!!!!!!Nie wyslala bym tam najgorszego wroga!!! Nie placili nam przez 4tyg ani grosza i jeszcze twierdzili ze nas nie bylo pracy. Za kazdym razem jak do nich sie dzwoni to mowia ze odzwonia a nigdy tego nie robia!!!!!Gubia papiery KLAMIA za karzdym razem trzeba miec wzgledy zeby dostac prace!!!! MAJA PO PROSTU LUDZI W [usunięte przez moderatora]!!!!!!!!!!!!!Nie polecam!!!!!!

Ja nadal "pracuje" dla Kent staff. Zgadzam sie ze wszystkim co do tej pory napisane bylo. Po 10 dniach pracy, udalo sie uzyskac 1 dzien offa, popracowalem po offie 3 dni i 4 dzien dzis jest jak nie pracuje. Nie dobieraja telefonow, nie odpowiadaja na smsy.

d.u.p.a

Czesc wszytkim, chce wam powiedziec, ze Kent Staff to dno. Szukaja ludzi, a pozniej im pracy nie daja, ciezko o cos sie doprosic. Kent staff pewnie zamkna do konca rok, maja balagan papierach, i wiecznie cos mieszaja. Traca kontrakty. Omijajacie ich. Dzieki

anty-KSS

Jedno wielkie DNO. Mowa o biurze w Maidstone. Panie srednio uprzejme. O kase i godziny trzeba sie klocic. Najlepiej omijac baaardzo szerokim lukiem

Olka

Zdecydowanie najgorsza agencja. Bywa ze brakuje dniowek, problem z pay slipami(jak powiedzialam ze brakuje mi jednego dnia nie moglam otrzymac nastepnego pay slipa bo gdzies 'zaginal'). Panie w biurze sa calkowicie niekompetentne i wszystko jest dla nich problemem. Nie polecam. Jedyny plus ze maja [usunięte przez moderatora] i to ciagnie ludzi

poprostu

Nieporozumienie!!! Nawet pisanie o tej agencji odbiera mi chec pracy....

Hmmm

Praca jak kazda w chlodni wiec lekko nie jest. Z reguly nigdy nie konczy sie o danej godzinie. Natomiast prolem stanowi sama agencja Kent Staff. Nie placa za wszystkie godziny (trzeba ssie o nie klocic) problem z wyplacalnoscia nadgodzin i wielki problem z komunikacja z parcownikami z Kent Staff. Generalnie nikt nic nie wie

Zostaw opinię o Kent Staff Services 2000 Ltd. - Sittingbourne

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kent Staff Services 2000 Ltd.