Opinie o Balex Metal Sp. z o. o. w Bolszewo

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Balex Metal Sp. z o. o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Balex Metal Sp. z o. o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Balex Metal Sp. z o. o. w Bolszewo

Godfather

Wszyscy pytają o imprezy integracyjne, które nie mogły się odbyć z przyczyn oczywistych Covid19. Nie do końca to prawda. Pieniądze także te socjalne były i są wydawane na bieżąco. Chociażby na bilety do kina, teatru, opery, na weekendowe imprezy w spa, bankiety czy firmowe obiady. Mamy przecież także w firmie nowe służbowe samochody marki premium spalinowe, lub pełne elektryczne. Niestety z tych wyżej wymienionych rzeczy korzystają tylko i wyłącznie osoby z samej góry 'tylko dla wybrańców". Hipokryzja i tyle, nie ma co się rozpisywać. Zwykły pracownik musi sam zadbać o jedzenie czy kawę do pracy. Transport jest w tedy za darmo jak ktoś dojeżdża rowerem. Każdy rodzaj rozrywki po pracy organizujesz sobie sam we własnym zakresie i za własne pieniądze. Trzeba jednak przyznać, że na Boże Narodzenie każdy pracownik dostał bon podarunkowy w formie jakiegoś wirtualnego kodu, którym nawet nie można było zapłacić za zakupy w sklepie. Trochę to smutne i trochę śmieszne. Pozdrawiam.

@Godfather

prawda

@Godfather

Za te kody można było wziąć bony do kaufla, bilety do multikina, albo doładowania steam

@end

Ja wypłaciłem z bankomatu płacąc za własne pieniądze pieniędzmi z karty

@Kolo

To rozwiązanie z wypłaceniem gotówki z bankomatu przyznam, że jest idiotyczne

@end

Mieszkam na wsi u mnie nie ma Multikina, sterema, czy kaufa jest tylko bankomat i taca księdza to co miałem zrobić.

@Kolo

Grunt, że masz internet. A jak masz internet to masz i "sterema". Tylko o tym nie wiesz ????

@end

Gierki mnie nie kręcą a Rokse zablokowali więc tylko bankomat został...

HeavyMetal

Witam. Pracowałem w Balexie rok temu przez 3 miesiące jako inżynier w Tomaszowie i... Pieniądze w porządku, nie można narzekać, wypłata na czas. Atmosfera na hali ok, w biurze gorzej - raczej nie rozmawia się o niczym innym jak tylko o pracy. Jeżeli komuś to nie przeszkadza to w porządku. Generalnie: w pracy się pracuje, nawet, jak nie ma co robić - męczące jest realizowanie zadań nic nie wnoszących, mających na celu jedynie zagospodarowanie czasu w 100%. Praca raczej dla "młodych, ambitnych". Wyczuwalne niestety na co dzień "ciśnienie", nie przychodziłem do pracy z przyjemnością, albo chociaż bez ogólnej niechęci. Pozdrawiam;)

Coś słyszałem że 10 09 22 ale to tylko słyszałem ma być impreska

Nieregularny czas pracy.

Praca zminaowa w dziwnych systemach nieregularnych, indywidualny rozkład czasu pracy dla każdego pracownika, nie można dopasować dojazdu lub czegoś zaplanować, np: jednego dnia każą przyjść na godzinę od 6 do 14 następnego dowiadujesz się, że pracujesz od 15 do 1 w nocy lub od 22 do 6 , nie jest to praca na zmiany, bardziej coś w stylu, pracownik pracuje na jednej zmianie, ale ma wyznaczone różne godziny rozpoczynania i kończenia pracy, co powoduje problem z dojazdami. Często jest też tak, że jak są 2 zmiany, to każą przyjść Ci np z drugej zmiany na pierwszą, następnego dnia, kończysz o 22 i na 6 rano do pracy bo kogoś nie ma oczywiście za to nie są przewidywane żadne benefity , lub mieszają zmiany raz jesteś dwa razy pod rząd na pierwszej, potem nagle na drugej, ((usunięte przez administratora) ogólnie jak ktoś szuka pracy w stałych systemach zmian, , to ta praca nie jest dla niego, dla mnie też nie.

@Nieregularny czas pracy.

Opinia prawdziwa

@Jo

Dokładnie. Nie ma ludzi/materiałów, a pewien złotousty i tak na siłę potrafi wepchnąć trzy zmiany, bo górki same się nie nadrobią

On
@Nieregularny czas pracy.

"kończysz o 22 i na 6 rano do pracy bo kogoś nie ma" 11h odpoczynku musi zostać zachowane. W tym przypadku to tylko 8. Zgłoście to naruszenie.

Pan rekruter sympatyczny, natomiast kierowniczka pionu produkcyjnego starała się być miła, jednak czuć było oschłość i apodyktyczność podczas spotkania. Sama rozmowa przebiegła raczej profesjonalnie jak na standardy: Opis struktury firmy, stanowiska, pytania techniczne(z zakresu poliuretanów) a także krótka rozmowa w języku angielskim. Na minus można poświadczyć brak odpowiedzi po ponad 3 tygodniach(co było zapewnione).

Pytania branżowe(podczas telekonferencji z kierownikiem z Tomaszowa), krótka rozmowa w j. ang.

Kandydat_na_pracownika

Rozmowa kwalifikacyjna przyjemna, w miłej atmosferze, merytorycznie ok, ogólne wrażenie na duży plus. Jedyny i największy minus to brak informacji zwrotnej w zakresie wyniku rekrutacji - rekruter deklarował informację zwrotną do końca miesiąca niezależnie od decyzji. Takowa informacja nie dotarła do tej pory.

Zbyt mało roboty więc kołaczy może być brak? Co się dzieje czyżby koniec hossy na rynku płyt warstwowych? Nie ma praca nie ma płaca?

Obecny

Kiedy i gdzie będzie impreza firmowa????????

Kaka
@Obecny

Nigdy i w zadzie

Kml

Ciężko brać na poważnie tą firmę.. skoro już na samej rekrutacji powstają kłamstwa, wpierw kierownik produkcji mówi o tym że są zainteresowani osobą, zatrudnieniem mojej osoby że wszystko ok. opowiadają o pracy oraz najważniejsze że przyjmą.. po czym po spotkaniu stwierdzono że rzekomo nie ma nikogo z kadr by zajęli się przyszłym pracownikiem który ma być tam zatrudniony..:) Powiedziano że telefon dostane gdy będzie ktoś z kadr.. tymczasem nie dostałem przez kilka dni żadnego telefonu z tą informacją ani nawet z tą że nie są zainteresowani lecz po kilku dniach dowiadujesz się przez wiadomość email że jednak cię nie chcą z powodu - wolimy dać innemu pracownikowi prace.. dziękujemy za spotkanie śmieszne i mało profesjonalne zachowanie tak poważnej firmy to człowiek nastawia się na zatrudnienie czeka kilka dni na to by otrzymać dokumenty i nagle dostaje taką informacje? i nie telefoniczną tylko drogą Email :) Kiepsko to świadczy o firmie już na samym wstępie i raczej odradzam tam prace ja straciłem przez to mnóstwo czasu.. mimo twardego zapewnienia.

rob

co powiecie o pracy w biurze? zastanawiam się nad ofertą Doradcy Klienta

@rob

odradzam, pieniądze nie duże a ciśnienie i presja straszna

Tak

Z tego co widzę w ogłoszeniach o pracę, to pracując jako Kierownik Sprzedaży można liczyć na 10700 . Czy to prawda?

Boszu

Bardzo prawdopodobne :)

Za tyle to nie warto lepiej na produkcję za 3100 poza... lać

Nowy wpis poraz pierwszy

Czy praca jest zmianowa?

Raczej niemożliwe przy "nowych" systemach premiowych

były

jak (usunięte przez administratora) dzień i noc i wyrobisz 50 tysiecy róznych czynników to tak

Kiedy będzie socjal z prawdziwego zdarzenia? Bo na razie to nie ma się gdzie umyć a o jedzniu nie wspomnę...

Stary

W tym roku już impreza firmowa czy coś takiego powinno być przecież COVID się już skończył. Chyba że teraz będzie wymówka że wojna na Ukrainie i dlatego nie można zrobić .... A jeśli nie to myślę że każdy pracownik się ucieszy z gotówki przelanej na konto:) PS. A czy jest to prawidłowe wedle Kodeksu pracy ze jeden pracownik może np palić sobie Fajeczki na zakładzie a np inny nie może bo ktoś mu zabronił i może wyciągnąć z tego powodu jakieś konsekwencje ?????? Czekamy na odpowiedź

@Stary

Ściśle uprzywilejowani pracownicy korzystają z e-papierosów

Nawet przy liniach produkcji

Szczery

Bo tak jest

nie ważne
@Stary

Byłem szczepiony na ospę ,4 x na covida ,na żółtaczkę i przeciwko wściekliźnie też . W tym roku będzie jakaś lumka z połamanymi pałkami kurczaka i z piwem brok ? Już nie chodzi o papu ... i pazerość socjala :) ... tylko żeby spotkać się w paczce .PS. Mam nadzieję ,że po 3 latach będzie taniec na rurze .... lubię wysokie blondynki i niskie brunetki ( tylko nie C . chopek )

Hwc
@nie ważne

A ja w ramach walki ze wszystkimi schematami lubię laski z krótkimi nogami i małymi piersiami

Poszukuje obecnie pracy jako: Mechanik Maszyn w mieście Bolszewo. Czy wiecie coś na temat dostępnych ofert pracy?

Jo

Dobra fucha reanimujesz stare trupy... prawie za darmo

end

Wolna majówka jest zarezerowana tylko dla pracowników biurowca? Dział produkcji niech najlepiej siedzi i robi w sobotę i poniedziałek dwie zmiany po 10 godzin. ????

Cześć, jak wygląda praca na obecną chwilę w firmie i na jakie wynagrodzenie można liczyć na początek. Atmosfera w pracy jest ok czy są jakieś nie wiadomo wymagania do spełnienia których nikt nie przestrzega,

@Michał

Witam, Panie Michale wynagrodzenie jest przedstawiane na rozmowie rekrutacyjnej. Zachęcamy do aplikacji. Wymagania względem danego stanowiska określamy w ogłoszeniach o pracę jak również doprecyzowujemy podczas rozmowy rekrutacyjnej, która jest doskonałą okazją do zadania nurtujących Pana pytań. Każdy z pracowników ma zaplanowany okres wdrożenia i przydzielonego opiekuna. Wymagania są dostosowane do poziomu stanowiska - młodszy specjalista/specjalista/samodzielny specjalista. Pozdrawiamy, Balex Metal

@Balex Metal Sp. z o. o.

Dowiedziałem się że znajomy pracuję w firmie i odradził mi składanie CV bo są zabierane pieniądze za reklamację nawet osobą których nie było w pracy. I każdy umywa ręce gdy jest coś nie tak z produkcji.

@Michał

Jeden za wszystkich wszyscy za jednego.

@Michał

Obserwując opinie i ich ilość oraz powtarzające się wciąż te same oferty pracy od Pracownika Produkcji poprzez Planowanie do Kierowników, nie można oczekiwać chyba zbyt wiele od tej firmy. Jedynie rotacji na stanowiskach dyrektorskich nie ma.

Kukurydza
@Ck

Skoro jest taka rotacja pracowników, to chyba coś jest nie tak.

@Kukurydza

Brak odpowiednich ludzi na odpowiednich stanowiskach i na produkcji trzeba się znać...

Ogr
@Jo

Na pewno trzeba się znać jak tyle reklamacji przychodzi a pracownicy śpią na stanowiskach pracy ( linia ścianowa ), a elita z biura wymaga przestrzegania BHP a pracownikom każą nie zwracać na to uwagi i stawiają stal tam gdzie jest przypisane miejsce na coś innego niedługo pracownicy będą chodzić sobie po głowach. Ale najważniejsze że prześlij ISO a reszta jest nie ważna XD

Joka
@Ogr

Zdejmij ten kask bo chyba cię za bardzo uciska

Ogr
@Joka

Prawda w oczy kole (usunięte przez administratora) i premii później nie ma XD

@Jo

Dobra... czyli Ci wszyscy poprzedni pracownicy byli nieodpowiedni....

@Jo

Dobre... czyli wszyscy ci ludzie nie nadawali się do pracy ?

Miki
@Ck

Kolego nie byli odpowiedni bo niedali z siebie głupków zrobić.

@Ck

Nadawali się do pracy ale już nie robią zostali tylko nieliczni a reszta to łapanka... mało kto jest zaangażowany reszta tylko przychodzi i udaje że robi.

Dar serca
@Kukurydza

Sciema jak nic prawda jest taka ze ladnie piszecie a pracowników macie za nic !!! Padlo pytanie odnośnie urlopów pracowników co tutaj Pani / Pan napiszę ??? Jeżeli jest w firmie social dla pracowników to kto decyduje na co te środki wydac moze sami pracownicy powinni zadecydować na co i w jakiej formie chcą te środki otrzymać czy jest wybrany sklad pracowników którzy kontrolują czy środki zostały odpowiednio wydane przeznaczone na dane cele . Opinie mówią wszystko o tej firmie brak pracowników , szacunku, urlopów planowanych z tego co czytam socjal tez slaby pozdrawiam

Szczera

Dokładnie.

Nera
@Dar serca

Socjal rozplanowany, trochę na nagrody dla dzieci za rysunki, trochę da się na święta Bożego Narodzenia, a reszta na kawę i herbatę dla biura no może jeszcze dla kolegów z Ukrainy się wy skrobie jakieś pieniądze....

Miki

Nie polecam pracy w Belex Metal. Obiecują cuda wianki poczym nie spełniają ich.

@Miki

Demętuje wianków nie obiecują...

Wiecej

A ja mam pytanie do zarządu firmy Balex Metal . kiedy w końcu wszyscy pracownicy firmy beda mogli zaplanować urlopy roczne jak mamy sobie zaplanować wypoczynek z rodziną ??? Przypominam ze w roku 2021 tez brak planowanych urlopów czy w tym roku tez liczycie ze uda sie wam jakoś ten problem ominąć??? A może firma zmieniła państwowy kodeks pracy ??? Pytam grzecznościowo i proszę o odpowiedź merytoryczną pozdrawiam

Hwc
@Wiecej

Zaplanuj urlop idź do lekarza i napewno go dostaniesz tylko inaczej się nazywa l4

Wczasy
@Wiecej

Może ktoś wie dlaczego firma nie płaci wczasów pod gruszą?

@Wczasy

Bo ma gdzieś swoich pracowników...?

Dowiedziałem się że znajomy pracuję w firmie i odradził mi składanie CV bo są zabierane pieniądze za reklamację nawet osobą których nie było w pracy. I każdy umywa ręce gdy dzieję się coś nie tak na produkcji i nie można mieć swojego zdania. Trochę źle to świadczy o tej formie.

Robo

Widzę, że subiektywne opinie są na bieżąco usuwane. Szkoda, bo ludzie którzy ubiegają się o pracę powinni znać odczucia innych. Nie polecam firmy. Szkoda czasu. Są miejsca o lepszej atmosferze i z wyższą kulturą pracy.

@Robo

Pochwal się gdzie takie miejsca są może ktoś się skusi

@Ziom

@Ziom Jak nie widzisz to znaczy że jesteś mało ambitny/a. Wpasowujesz się idealnie do tej korporacyjnej struktury. Niektórzy lubią gnić w takiej stagnacji.

@Ziom

@Ziom. Jak nie widzisz to znaczy, że mało ambitny/a jesteś. Wpisujesz się idealnie w tą korporacyjną strukturę. Niektórzy lubią gnić w takiej stagnacji, a zarządzającym tylko o to chodzi abyś miał/a klapki na oczach. Cechuję Cię brak siły i chęci na poszerzanie horyzontów. Pytanie czym to jest spowodowane?!

@Robo

Mnie praca i płaca odpowiada nie każdemu jest tak źle jak Tobie. Rób co chcesz ja tylko pytam gdzie jest lepiej może kiedyś będę chciał uciec z BM

Bosz
@Ziom

Zawsze możesz otworzyć zespół i grać na gitarze

@Bosz

Otwieram i zaśpiewam o Tobie nie robię

Witam Mam pytanie. Czy w Balex Metal jest (usunięte przez administratora) pracowników przez innych pracowników badz pracodawce ??

Zostaw merytoryczną opinię o Balex Metal Sp. z o. o. - Bolszewo

• Jak się pracuje w Balex Metal Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Balex Metal Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 98.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Balex Metal Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 71, z czego 12 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 41 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Balex Metal Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w Balex Metal Sp. z o. o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Balex Metal Sp. z o. o.