Wucash Capital Corporation

Poznań

Opinie o Wucash Capital Corporation

max

To było pięć lat temu, a czy mógłbym wiedzieć jak sytuacja wygląda teraz ? Chciałbym się dowiedzieć przede wszystkim jak duży jest zespół, bo może będą kogoś szukać.

managerka

wg. mnie było fajnie! jednak biuro w lublinie zamknęli także został minorowy niedostatek!!! bye!

byly

Praca 15:00 - 22:00, również w święta (np 3 maja). Siadasz przed dwoma monitorami i próbujesz wygrać coś na rynku gdzie dominują komputery. Bardzo duża rotacja (nieraz po 2 dniach ludzie znikali). Jak nie wyrabiasz normy to po pewnym czasie pozbywają się ciebie.

Zostaw opinię o Wucash Capital Corporation - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wucash Capital Corporation