MobileMS Inovatica Sp. z o.o.

Łódź

Opinie o MobileMS Inovatica Sp. z o.o.

Gos

Jak dla mnie szkoda czasu na tą firmę. Słowność nie jest ich mocną stroną, o ile w ogóle wiedzą co to jest. A szefostwo - cóż nie każdy życzy sobie mówienia na "Ty", a to że ktoś jest szefem w ogóle do tego nie obliguje. Radzę nauczyć się szacunku do innych, to może wtedy firma bedzie bardziej rzetelna.

MS

@Marek P. i inni - Bardzo proszę nie mieszać już tych dwóch firm, bo jest to krzywdząca generalizacja Od ponad 18m-cy firmy ze sobą nie współpracują z różnych względów i każda działa na własny rachunek tzn. http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,955153 Inovatica http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,670309 MobileMS Rzucam wyzwanie - niech napisze ten kto nie dostał wynagrodzenia za prace w MMS. Anyone?

Marek P.

Nie wypłacają pieniędzy, biorą najtańszych studenciaków, ludzie nie mają pojęcia o procesie w którym oczestniczą, robią to tylko, aby wziąć kasę z unii.

zainteresowany

można prosić o link?

mary

Spółka funkcjonowała przej jakiś czas, obecnie są to dwie różne firmy. Z tonu powyższych wypowiedzi wnioskuję że są to opinie o Inovatice. Ja pracuję w MobileMS ponad 5 lat jako UX/grafik i nie narzekam. Atmosfera jest pozytywna i co jakiś czas pojawiają się ciekawsze tematy.

Bartuś

Projektów fajnych brak - wiecznie CMS i portale, na które nikt nie wchodzi. Ogólnie firma na granicy upadku.

Lw

Mają jakieś fajne projekty? Jak wygląda praca? Co jest złego, a co dobrego? Bo aplikuję tam właśnie i sam nie wiem...

Kasia

Szkoda czasu na tą firmę. Projekty robi się studentami bo tylko tak im się to opłaca... Nie jest to typowa firma IT, bardziej garaż wytwarzający CMSy

Zostaw opinię o MobileMS Inovatica Sp. z o.o. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MobileMS Inovatica Sp. z o.o.