Opinie o MN TRADING CO, MARIUSZ NIKLAS w Zawiercie

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie MN TRADING CO, MARIUSZ NIKLAS. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w MN TRADING CO, MARIUSZ NIKLAS o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MN TRADING CO, MARIUSZ NIKLAS w Zawiercie

kuweta Nowy wpis

witam czy ta firma jeszcze jest w stanie wypłacać wynagrodzenia...czy ta firma jeszcze istnieje,,,,

Nawiązując do ostatniego komentarza-zgadzam się z tą opinią.Nie zgadzam się natomiast z poprzednimi komentarzami. Osoby które nie pracują już w tej firmie nie potrafią pogodzić się z tym faktem. Za formę zemsty obrały anonimowe,bezpodstawne oskarżenia.Pracuję w firmie kilka lat.Wynagrodzenie jest płacone terminowo.Prezes pozyskuję nowe firmy-tak więc nie ma tu mowy o jakimś kryzysie czy bankructwie.Jeśli chodzi o osobę samego Prezesa-zaangażowany w prowadzenie firmy,poprawne relacje z pracownikami. Reasumując-warto osobiście przekonać się jak wygląda i prosperuje firma zanim wyciągnie się wnioski na podstawie płytkich,zawistnych i pełnych jadu opinii.

Był pracownik Nowy wpis
@pracownik

Ja się bardzo cieszę, ze nie pracuje w tej firmie.Pensja nie była wypłaca regularnie, ZUS-yrównież nie były płacone w terminie(to już komornik sobie poradził z ,,prezesem”)., .Firma prywatna, mała , niewypłacalna, ledwo działa.

Jakie wartości są cenione w MN TRADING CO, MARIUSZ NIKLAS?

Pędzel Nowy wpis

Żadne tu jesteś nikim

Izabela Nowy wpis
@Pędzel

Hej, a dlaczego tak sądzisz? Coś z kierownictwem? Jeśli praca tam rzutuje tak na samoocenę, to muszę przemyśleć jeszcze raz swój pomysł wysyłania papierów chyba. Ale potrzebuje więcej coś wiedzieć.

D&M

to jeszcze istnieje??

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie MN TRADING CO, MARIUSZ NIKLAS, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Zawiercie
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Automatyk
Zawiercie
HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp.k.
logo firmy Kierowca międzynarodowy kat. B
TTD MICHALIK

Jakie narzędzia pracy zapewnia MN TRADING CO, MARIUSZ NIKLAS? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Gutek

Jedyne auto z jakim ta firma może się kojarzyć to karetka pogotowia dla ludzi którzy tam jeszcze pracują.Może kiedyś ktoś z nich napisze co tam się dzieje!!!

michał
@Gutek

wszyscy piszą jak tam lipa itd ale kto tam robił wie o co tam chodzi jak ty jesteś miły dla szefostwa to zle nie masz tylko teraz pytanie co jest pod postacia miły hahah

B

NA NIC NIE MOZNA LICZYĆ, TYLKO NA SIEBIE.

B

Tak można , ale w snach.

Gregor

Firma z dobrymi opiniami więc pewnie konkurencja chce zaszkodzić stąd takie wpisy na forum pracowniczym?

@Gregor

TA FIRMA NIE MA DOBRYCH OPINNII !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Remik

@Gutek Jeśli ktoś jest pracownikiem firmy to z pewnością nie napisałby takiej opinii. Jeśli komuś nie po drodze z pracą to pewnie narzekanie zostało?

Jaki jest wkład kierownictwa MN TRADING CO, MARIUSZ NIKLAS w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Pr

Brak premii,wypłaty oraz ciągłe oszukiwanie.

Howard

Jakiego kierownictwa?

Hmm

@Pis a to co firma upadła????

@Hmm

Niklasy śpią do południa, nie ma kto robić za 1600 zł i to jeszcze w ratach!!!!!!

@Hmm

Czy ta firma jeszcze istnieje????

Pis

Napisze na koniec tej farsy pan J.N. doprowadzil do całkowitego upadku tej firmy mimo że jesteś stary koleś musisz się jeszcze dużo uczyć przede wszystkim szacunku do ludzi ale to już nie w tym życiu...

PIS

My uśpione anioły czekamy aż J.N.powie dziękuję wyjeżdżam.....

PIS

witam to już koniec sagi państwa N...PanJ.N.myśli że żyć bedzie wicznie, myli sie....

Staszek

Jeśli jest dobra praca to nic dziwnego, że tak sporadycznie ktoś korzysta z forum.

Podpowiedzcie czy firma prowadzi jakieś rekrutacje?

@Zainteresowany

Są rekrutację cały czas,ludzie przychodzą popracują trochę i odchodzą. Rekordzista pracował tylko godzinę!

Rybak

Każda praca wymaga innego podejścia do wykonywanych czynności wiadomo jak ktoś jest leser albo ma przeciwskazania do takiej roboty to wogule nie powinien się tego chwytać problem nie stoi po stronie pracodawcy lecz potencjalnego pracownika robota sama w sobie nie jest zła skoro ludzie tam pracują ileś lat

Danuta

Jak obecnie przedstawia się sytuacja w MN TRADING CO, MARIUSZ NIKLAS? Czy w ostatnim czasie w firmie zaszły jakieś znaczące zmiany dla pracowników, czy raczej nic się nie zmieniło? Od jakiegoś czasu nie pojawiły się w wątku żadne wpisy na temat aktualnych warunków pracy w tym miejscu - czym to jest spowodowane? Czyżby nikt nie pracował w tym miejscu? A może wręcz przeciwnie, firma posiada pełną kadrę pracowniczą, ale sytuacja tam jest na tyle korzystna, że nikt nie chce się w żaden sposób wypowiedzieć? Jestem tego bardzo ciekaw.

Tomasz
@Danuta

A mnie ciekawi, czy firma szuka pracowników...

marian
@Tomasz

ta firma jeszcze istynieje??????????

TATRY

HEJ GANDALFIE BIAŁY JAK ZDROWIE, CZEKAMY.......

Ha ha ,może niech Pan Niklas coś pokaże a pracownicy się znajdą.

aga

Bardzo się dziwie ludziom którzy pracują za tak marne pieniądze u ZENKA ,rozejrzyjcie sie obok siebie teraz można zarobić ,do wszystkich pracujacych w tej firmie zmieńcie prace bedziecie żałować .....

Zenek

Jakoś tak rzadko piszecie. Gdyby było źle to wpisów byłoby dużo!!!

adolf
@Zenek

zenek chyba ni mosz co robic i glupotami sie zajmujesz ty chyba na rencie jestes?

Mn amen

Ja już dawno nie pracuje w tej firmie jeżeli to coś można nazwać firmą. ..tam pracują ludzie którzy sobie nie radzą w życiu lub pracują w szarej strefie.

Mn
@Mn amen

Kasa nigdy nie była i nie będzie w terminie wypłacana!

Zostaw merytoryczną opinię o MN TRADING CO, MARIUSZ NIKLAS - Zawiercie

• Jak się pracuje w MN TRADING CO, MARIUSZ NIKLAS?

Zobacz opinie na temat firmy MN TRADING CO, MARIUSZ NIKLAS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MN TRADING CO, MARIUSZ NIKLAS?

MN TRADING CO, MARIUSZ NIKLAS
1.6/5 Na podstawie 25 ocen.
  • ul. 11 Listopada 2 lok. 4
    42-400 Zawiercie