Opinie o Sun Farm Sp. z o.o. w Człekówka Dolna 21

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Sun Farm Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Sun Farm Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sun Farm Sp. z o.o. w Człekówka Dolna 21

Sink

Nie polecam. Płaca niska, o premi zapomnij, kierownik wyskakuje za krzaka, produkty bez szału

Edziu
@Sink

Jaki region?

Natalia

@EP, zajmujesz się też dystrybucją leków do aptek, gabinetów lekarskich i prywatnych placówek zdrowotnych? Czy mogłabyś napisać więcej informacji o samym zatrudnieniu i kwalifikacjach jakie musiałaś mieć, żeby otrzymać to zatrudnienie? O umowach napisałaś dość szczegółowo, ale czy mogłabyś dodać czy pracodawca zapewnia premie, szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe lub pakier socjalny? Twoje doświadczenie pomoże innym użytkownikom forum zainteresowanym tą pracą.

Natalia

@bruno, mógłbyś jeszcze dodać jaki rodzaj umów pracodawca zawiera z pracownikiem? Zlecenie, czy na czas określony? Jesteś zadowolony z pracy i pracodawcy. Myślisz, że odpowiednio wykształcony pracownik ma szansę na awans i podwyżkę? Czy można negocjować warunki zatrudnienia? Każde dodatkowe szczegóły pomagają osobom poszukującym pracy.

EP
@Natalia

@natalia, umowy o prace 2 pierwsze na czas określony, kolejna 3 nieokreślony. Jeśli masz dobre wyniki co pół roku możliwe podwyżki ok 300 zł brutto. Awans? Jest tylko trzech kierowników regionalnych więc raczej ciężko. Leki bardzo dobre, ale odpowiadasz za wszystko. Promocje, recepty, sprzedaż i odsprzedaż do i z aptek, a nawet pilnuje czy IMS się zgadza.

Witold

Jeśli oczekiwania nie są relizowana to zawsze można zmienić pracę na lepszą!!!

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Sun Farm Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Dietetyk
logo firmy Technik Farmacji
Ruda Śląska
SMART-HR
EP

Czytam ostatnie wpisy i stwierdzam, że chyba w innej firmie pracuje niż jest tutaj opisana. Zarobki ok 3.5 tys netto na początek w specjalistyce dla doświadczonego PM to Waszym zdaniem dobre wynagrodzenie? Promowanie 12 leków do 4 grup lekarzy to normalne (z czego na wszystko jest nacisk)? Oczekiwanie, że w pół roku zrobisz super wynik, a towaru często nie ma w ważnych hurtowniach. Multisport fakt jest i to wszystko (męczenie scenek na każdym spotkaniu nie uważam za wartość dodaną). Pozdrawiam

bruno

Natalia, to zależy od poziomu pracownika na starcie, firma inwestuje w szkolenia początkowe, oraz są szkolenia wewnątrz regionów co miesiąc, a dodatkowo na cyklówkach. Szkolenia zewnętrzne raczej nie. Pakiet socjalny jest : karty Benefit Multisport oraz zdrowotne Alians. Te ostatnie dopiero po pół roku pracy się należą. Atmosfera w pracy jest OK, chociaż w szczegółach zależy to od indywidualnych relacji z przełożonym, jakie każdy sobie wypracuje. Jak w każdej firmie przełożeni bardziej cenią te osoby, które solidnie pracują .

Natalia

@bruno, napisałeś szczegółową opinię o firmie. Według Ciebie solidnie pracujący pracownik może uzyskać wysokie wynagrodzenie plus premię. A czy firma inwestuje w szkolenia podnoszące kwalifikacje i obejmuje pracowników pakietem socjalnym? Czy atmosfera w pracy i relacje z przełożonym są dobre? Informacje tego typu zainteresują osoby, które szukają zatrudnienia.

bruno

Cezary , a co byś chciał wiedzieć ? Rozmowa rekrutacyjna normalna , pytania o doświadczenie i kompetencje oraz sukcesy. Czasem scenka sprzedażowa. Potem szkolenie teoretycznie i praktyczne w terenie z kimś doświadczonym - w sumie tydzień. Następnie zaczynasz pracę samodzielnie , z bazą klientów po poprzedniku, którą modyfikujesz z czasem po swojemu. Wizyty u klientów jak w większości firm 10 /dz. Auta niezłe, Mazda 3 lub Ford Focus z tego roku. Plany są do zrobienia, zależy ile wysiłku wkładasz. Są osoby które biorą premie praktycznie w każdym cyklu, niektórzy czasem, a niektórzy nie biorą, czyli typowa krzywa Gaussa. Plany są zróżnicowane, głównie w zależności od historii sprzedaży na danym terenie. Pensja w zależności od doświadczenia i wypracowanych wyników. Gdy masz wyniki, podwyżka jest praktycznie co pół roku. Praca lekka nie jest, bo wiele produktów niedawno wprowadzanych, więc każde sprzedane opakowanie się liczy. Widać od razu czy ktoś pracuje , czy bąki zbija. Jeśli pracujesz solidnie, wyniki też masz. Wtedy premie dostajesz i podwyżki. Premie nawet duże, bo 10 tyś brutto niektórzy dostają. Gorzej jeśli się obijasz, wtedy od razu widać w wynikach i zaczynają się schody... W każdym razie firma całkiem fajna o ile uczciwie pracujesz i robisz swoje.

Cezary

Ciężko jest dowiedzieć się coś więcej o pracy w firmie, szkoda.

Johnny

Pracuję w tej firmie już drugi rok i jak czytam niektóre wpisy to trochę mi wstyd i dziwię się że ludzie są tacy bezmyślni. Jeśli któryś z pracowników narzekał na kierowników lub prezesa to widać że nigdy nie pracował w takich korporach jak KRKA, ADAMED, POLPHARMA - tam dopiero jest wojsko. Atmosfera pracy jest zupełnie nieporównywalna. Tam jesteś pionkiem i nic nie znaczysz. Tutaj wszyscy się znamy jak jedna rodzina a spotkania regionalne firmowe 32 osoby - są super integrujące. Nie ma fochów i gadania każdy wie na czym ta prac apolega i zna jej minusy i plusy. A najlepiej jest i tak w Wawie.

M.
@Johnny

jestem na forum bo zainteresowała mnie oferta do linii szpitalnej , obecnie pracuje w Adamed sp zoo które w przykrych okolicznościach zostało wywołane do tablicy , jeżeli chcodzi o Adamed to nie wiem jakie mailes/ałaś doswiadczenia ale po pierwsze zarobki bardzo dobre , premie na wypasie i w realnym zakrasie , social na bogato , profesjonalne szkolenia i najważniejsze SZACUNEK na każdym szczeblu .

Tymon

Może w sytuacji braku fachowców firma podniesie wynagrodzenia. Jest szansa?

Zuzanna

Czy normalnie działacie? Długo nikt nie pisał!

sika

pytasz o warunki. w lidlu masz więcej bo i ubezpieczenie i multisport. tu nic kompletnie. wczasu=y pod gruszą jak się dopytywałam to zapomnij. podobno za to są szkolenia, które i tak są obowiązkowe. jak płacą tak pracuję :0

To ciekawe jak w takim razie i co przedstawiał dyrektorowi. Bo raport z wizyt trzeba było podpisywać... a mają być u nas chyba cztery razy na cykl. ale to i tak chyba lepiej niż "kiero" który przyjeżdża do ciebie w te same dni do tych samych lekarzy i to podobno od kilku od kilku lat. Lekarze mają ubaw. i co taka/i kiero może wiedzieć o terenie. chociaż przepraszam podobno tam "kierownik nie jest od pomagania, tylko od zarządzania..." koncze bo mi się kolejka skróciła

montana

przeczytałem kilka opinii i pogubiłem się ! To gdzie jest ten Sun Farm w Człekówce czy Łomiankach ? Czy to duża firma ? Ile osób tu pracuje ? Czy tu jest jakaś produkcja leków czy tylko magazyny ? Pozdro

Natalia

@Natanjakie pytania miałeś rozmawiając telefonicznie z pracodawcą? Czy ktoś wypowie się na temat procesu rekrutacji w firmie Sun Farm Sp. z o.o.? Ile jest etapów? Na jakie pytania można liczyć podczas rozmowy kwalifikacyjnej?

Natan

Nie miałem przyjemności pracować ale sama rozmowa telefoniczna była juz dość nieprzyjemna... Rozmowa zaczyna sie jak kazda inna, po jakims czasie natomiast człowiek zaczyna odczuwać że osoba po drugiej stronie zaczyna traktować CIe z góry... bardzo nieprzyjemne uczucie. Ma się wrażenie jakby osoba która do Ciebie dzwoni uważała się za nie wiadomo kogo, a do tego wszechwiedzącego.. Odpowiedzi na zadawane pytania dość ogólne, żadnych szczegółów. A sama koncówka rozmowy kończy sprawę kiedy słyszę w słuchawce po zadaniu kilku pytań:" Pan chyba nie jest zainteresowany pracą, do widzenia! " - i po prostu się rozłącza zostawiając Cię w lekkim szoku...

Aha
@Natan

Ooo a ktory to kierownik znowu zablysnal?

Papa

Wg krs Firma Sun-Farm Człekowka nie istnieje os 1.01.2014. SKĄD TE WPISY? CZYŻBY ADMINISTRATOR SAM MODEROWANY FORUM?

Do papa
@Papa

Czlekowki juz dawno nie ma.

kr owa

pozwolę sobie tak na chłodno po spotkaniu . jaka firma i jakie produkty takie szkolenie. naprawdę poziom średni. z całym szacunkiem ale wolę być bogaty/a po europejsku niż hindusku - czy jakoś tak było powiedziane. czytając wcześniejsze posty niestety widzę trochę prawdy. jak słyszę gdy jeden z szef/ owa tak naprawde przy obcych osobach delikatnie wgniata w ziemię swojego pracownika (może za dużo alkoholu) to nie dziwię się że nikt ich nie szanuje. zresztą można odnieść wrażenie że pomóc to można sobie tylko samemu...

zenek spod łodzi
@kr owa

kto ,kto wgniata? Kiero było 3, ciekaw jestem czy to mój czy nie, bo nie słyszałem tego ;)

j.k

Jakiś czas temu pracowałem w sun farmie, ale widzę że strategia firmy bez zmian...zatrudnianie ludzi ze spozywki i zwalnianie...co niszczy rynek szanujących się PM. Nadal obiecują lepsze auta? I czy product managerem jest nadal człowiek o nieproporcjonalnie długich rękach i wschodnim akcencie?:D normalnie tęsknie za tą parodią firmy....co jak co ale pośmiać się z nich można bylo xD zjebki za minutowe spóźnienie na szkolenie, (które zaczynało się o 8...) , traktowanie ludzi jak w podstawówce ... Szczerze odradzam, chyba ze ktoś po prostu chce tam popracować ....z ciekawości...żeby zobaczyć jak wgląda polska dynamicznie rozwiajają się firma ....

Zostaw merytoryczną opinię o Sun Farm Sp. z o.o. - Człekówka

• Jak się pracuje w Sun Farm Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sun Farm Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Sun Farm Sp. z o.o.