Solar Investment Group Sp. z o.o.

Lublin

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 1 ocen.

Solar Investment Group Sp. z o.o.
1 1 6 1

Opinie o Solar Investment Group Sp. z o.o.

Administrator

Co sądzicie o wynagrodzeniu w Solar Investment Group Sp. z o.o.? Czy w ostatnim czasie uległo ono zmianie?

hakao

Przecież takie stawki na poziomie 1800zł są całkiem niezłe, bo pewnie i tak możn a liczyć oprócz tego liczyć na jakieś premie do tego, ale zastanawiam się jednak czy czy zastępcy kierownika mają zapewnione benefity socjalne, wiecie? Dziękuję za odpowiedź.

Były

Ściema firma

Rzeszów

Dziwnie, że na to ogłoszenie nie znaleźli jeszcze nikogo i nadal szukają.

marek

@Haha ciekawe rzeczy piszesz na ich temat. Faktycznie po sprawdzeniu krs widać, że coś jest na rzeczy skoro pod jednym adresem jest zarejestrowanych kilka firma, a właścicielem obiektu jest szwagier prezesa ST. Dziwnie to wszystko wygląda.

Haha

Nie dajcie się oszukać ludzie. To kolejna firma podpucha założona przez firmę Solartime z Rzeszowa. Zatrudnią, wyduszą, zwolnią i nie zapłacą. Ostrzegam przed naciągaczami. Warto zweryfikować sobie ich KRS i poszukać osób, które zasiadają w innych spółkach, a dowiecie się wszystkiego.

admin

Zachęcamy do dodawania komentarzy na temat firmy Solar Investment Group Sp. z o.o. na naszym forum. Możesz pomóc wielu osobom w wyborze pracy.

Zostaw opinię o Solar Investment Group Sp. z o.o. - Lublin

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Solar Investment Group Sp. z o.o.