Tompłyt Hurtownia Tomasz Dunajski

Kiekrz

Opinie o Tompłyt Hurtownia Tomasz Dunajski

Bbbbbbbbb

Chłopacy pracują w okropnych warunkach!!!!! Na hali mają 2 stopnie!!!! Gdzie Inspekcja Pracy przewiduje minimum 14 przy pracy fizycznej!!!!! To jest stolarnia a nie magazyn mrożonek!!!!

Siła
@Bbbbbbbbb 09.01.2017, 08:36

A to że palą tym dziadostwem laminatami i niewiadomo czym jeszcze gdzie ochrona środowiska.

użytkownik zarejestrowany

adam

Z tego co mi wiadomo to robili auta na centrum, żeby pokazać możliwości maszyny.

adam

W Tompłycie nie ma dużej rotacji pracowników, także raczej aż tak źle chyba nie jest jak kolega wyżej pisał, bo pracownicy by się zwalniali.

hebraj

WŁAŚCICIEL DO [usunięte przez moderatora], NIE POLECAM TEJ FIRMY. PRACA W ROKIETNICY TO PORAŻKA MOJEGO ŻYCIA

murzyn

Jeśli lubisz posiadać na umowie najniższą krajową oraz marzysz w przypadku braku wyrobienia planów sprzedaży przez oddział mieć potrącone parę stówek z wypłaty (z podstawy) to ta firma jest idealna dla Ciebie

nick

chcesz byc oszukiwany przez pracodawce, zapraszam do tej firmy

matiere

Rokietnica - ciężka praca za średnie pieniądze. Trzeba się mieć na baczności. Sporo klientów. Poznań - gdyby nie kierowniczka o słabych umiejętnościach organizacyjnych oraz beznadziejnych charakterze tych klientów było by więcej. Leszno - sielanka, ale klientów nie brakuję.

Zostaw opinię o Tompłyt Hurtownia Tomasz Dunajski - Kiekrz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tompłyt Hurtownia Tomasz Dunajski