Polskapresse

Gdynia

Opinie o Polskapresse

marek
użytkownik zarejestrowany

aktualnie Polskapresse poszukuje na stanowisko specjalista ds sprzedaży @lenka, wymagane jest doświadczenie zawodowe w obszarze aktywnej sprzedaży, silna motywacja i odporność na stres, a oferują stałe zatrudnienie na samodzielnym stanowisku i premie

mk

Tragiczny pracodawca (Łódź). Pensje bardzo niskie, jeśli pracujesz jako redaktor musisz (najlepiej po godzinach pracy) jezdzić i odwiedzać różne miejsca i przeprowadzać wywiady. Oczywiście za nadgodziny nikt Ci nie zapłaci i dni do odbioru również nie dostaniesz. Diet, zwrotu kosztów transportu w czasie wyjazdów w delegacje do innych miast również nie ma. Łamią prawo pracy na każdym kroku. Oczywiście kierownictwa to nie dotyczy :) Generalnie każdy ambitny dziennikarz powinien się trzymać z daleka od tego pracodawcy.

gosc

popieram wypowiedź w 100%, tylko założenie jest takie, ze na twoje miejsce jest kolejka chętnych

praca w BR w gdańsku i gdyni to porażka. Pensja najniższa krajowa, własnym samochodem i paliwem do klienta... a wysokośc prowizji to totalny zawrót głowy.

Z okolic dolnego miasta

Kiedyś tam przed laty pracowałem nadgodziny nabijali w tej drukarni do oporu aż można było paść..No i pewien wysoki do sufitu pan czasem głośno przeraźliwie krzyknął.

Zostaw opinię o Polskapresse - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polskapresse