Inter Cars S.A.

Kielce

Opinie o Inter Cars S.A.

klient

Miejscowość Alakurtti, położona na zachód od Półwyspu Kolskiego, należała niegdyś do Finlandii, ale po wojnie radziecko-fińskiej w 1940 r. znalazła się w granicach ZSRR. Przez lata stacjonowały tam rozmaite radzieckie, a potem rosyjskie jednostki, ale od 2009 r. przebywają tam niemal wyłącznie cywile i straż graniczna. Aktywność wojskowa była tak znikoma, że w marcu ub.r. dowódca zachodniego okręgu wojskowego sił zbrojnych FR gen. Anatolij Sidorow mówił o "opuszczonej bazie".

Zostaw opinię o Inter Cars S.A. - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Inter Cars S.A.