Auto-X Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Auto-X Sp. z o.o.

ulek

firma zajmuje sie instalacjami gazu w samochodach, wiec naparwde chętnych jak widze to nie brakuje, wiec wydaje mi się, że mozna u nich zarobić do 2 tys tak na starcie jak nie masz jeszcze takiego dużego doświadczenia.

golda

Montujesz tam na własną odpowiedzialność... nie wiem, czy tamtejszym pracownikom brakuje umiejętności czy też dobrej woli, w każdym razie efekt jest zdecydowanie niezadowalający. 2 litry ON różnicy w spalaniu przed i po montażu to jakieś kpiny.

SKANDAL

14 k PLN w piach... NIEPOLECAM!!!!!

KLIENT

1000 METRÓW ZDALA OD TYCH (usunięte przez administratora) SIE TRZYMAĆ. PÓŁ SILNIKA DO WYMIANY A PRAWDOPODOBNIE DAWNYCH WŁAŚCIWOŚCI NIE ODZYSKA JUŻ W OGÓLE.

zibi

Sprawa dotyczy samochodu ciężarowego scania! Silnik szarpie nie chce wkręcić się na obroty a auto wyraźnie osłabło!!! różnice w spalaniu i kosztach przed i po instalacji są tak minimalne że w ogule była to niepłacalna inwestycja!! pierwsze dwie kalibracje robiłem u nich ale bez jakiegokolwiek efektu!!!! idą na ilośc a nie na jakosc widocznie bylem dla nich tylko kolejnym numerkiem do faktury i tyle!!! tak sie nie traktuje klientów zwłaszcza że zapłaciłem za ta przyjemniśc nie mało!!!!!!

Zostaw opinię o Auto-X Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auto-X Sp. z o.o.