Mg-Instal Instalatorstwo Elektryczne Grzegorz Myszka

Gdynia

Opinie o Mg-Instal Instalatorstwo Elektryczne Grzegorz Myszka

Lidia
użytkownik zarejestrowany

Ktoś z aktualnych pracowników może przedstawić pracę w Mg-Instal na tle pracy w Gdynii? Takie informacje na pewno pomogłyby innym w poszukiwaniach pracy ze względu na to, że ostatnio aktualnych doniesień brak.

Kuba
użytkownik zarejestrowany

Osobiści zacząłem interesować się tą firmą od wczoraj i nawet nie mam kogo się zapytać jakie mają warunki, a i z tego co widzę na forum dawno nikt nie pisał. Może jednak znajdzie się ktoś, kto mógłby napisać mi kilka rzeczy o firmie, tj warunki zatrudnienia, atmosfera :)

znajomek

No dokładnie, może go nie znasz od tej strony.

Młody

Jakie nick-i :) Najbardziej podoba mi się WYKORZYSTANY hahahahaha. Znam właściciela tej firmy i tak długi jak go znam mogę powiedzięć tylko to, że jest bardzo konkretnym człowiekiem. Bardzo nie lubi partactwa to trzeba mu przyznać, ale za uczciwą prace przede wszystkim płaci na czas. Najlepiej obrobić tyłek, bo znów nie można było w pracy pospać albo napić się piwa. Ale uprzedzam na to on napewno nie pozwoli. Pozdrawiam

Bioaron_C

hmmm skoro jesteś taki mądry anonimie to ujawnij się cwaniaczku. niestety na wynagrodzenie trzeba sobie zapracowac

Grzegorz Myszka

Każdy nowy pracownik musi zapracować na odpowiednia stawkę!!!! ciężko wyrobić sobie inne zdanie o pracowniku który przyjeżdża pierwszego dnia samochodem z reklama konkurencyjnej firmy elektrycznej ( nie zarejestrowanej), powierzone zadania wykonuje nie dokładnie i nierzetelnie. Uważam ze w takim wypadku lepiej rozstać się wczesnej niż tworzyć złudne nadzieje. Z każdym potencjalnym pracownikiem stawka ustalana jest przed podjęciem pracy, wiec przychodząc do niej zgadza się na wysokość zarobków!!! Jeżeli nie chce się pracować to się po prostu tej pracy nie podejmuje!!!! Z pozdrowieniami dla Pana [usunięte przez moderatora]

Wykorzystany

Pan [usunięte przez moderatora] Wymogi ma jak by płacił co najmniej 5000 zł na niestety faktyczna stawka to 10zł/h ale wymagania się nie zmieniają.Faktycznie nisi głowę wyżej niż [usunięte przez moderatora] !!!!!! NIE POLECAM TEJ FIRMY

Wojciech chyba się mylisz . Nie mam dobrego zdania o tej firmie.

Zostaw opinię o Mg-Instal Instalatorstwo Elektryczne Grzegorz Myszka - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mg-Instal Instalatorstwo Elektryczne Grzegorz Myszka