Bm-Hause S.C. M. Bartyzel R. Makoś

Zawoja

Opinie o Bm-Hause S.C. M. Bartyzel R. Makoś

Asek
użytkownik zarejestrowany

Same pozytywne, bo jest bardzo dobra. Szanuje to!!

ania

jestem pod ogromnym wrażeniem, wszystko wygląda bardzo solidnie, budowa poszła sprawnie i szybko, dom jest przytulny , przestronny, jest w nim ciepło.

Benia

Od zawsze marzył mi się dom w stylu budowli w Zakopanem. Postanowiłam, że jak bd mnie stać to zlece wybudowanie takiego domku. Zleciłam wybudowanie domku firmie BMHAUSE. Nie zawiodłam się. Mój dom marzeń wygląda cudnie

Ala i Mirek

fantastyczna firma. Zlecenia wykonują szybko i profesjonalnie. Od teraz mój dom wygląda tak jak w zakopanem Zlecenia wykonują szybko i profesjonalnie.

zuzka

wraz z mężem wybudowaliśmy dom w stylu goralskim. budowę zleciliśmy firmie BM HAUSE. Solidna firma, która wykonała wspaniałą robotę.

majka

Rewelacyjna firma, od zawsze marzyłam o tym aby zamieszkać w domu w stylu góralskim, dzięĸi BM Hause to marzenie stało się rzeczywistością, to wspaniali fachowcy, szybko i profesjonalnie wykonali piękny dom z bali dla mnie w którym miesznam, jestem bardzo zadowolona z ich usług

Zostaw opinię o Bm-Hause S.C. M. Bartyzel R. Makoś - Zawoja

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bm-Hause S.C. M. Bartyzel R. Makoś