Construction Trade Consulting Sp. z o.o.

Częstochowa

Opinie o Construction Trade Consulting Sp. z o.o.

Bieguś

Jaki jest powód, że tak rzadko piszecie? Generalnie taka sytuacja jest w momencie jak w firmie jest dobrze.

Weronika

@ilonka, a jakie stanowisko Cię interesuje?

spawacz

Weissman i krokodyl robią tam jeszcze?

ilonka

Construction Trade Consulting (CTC) jest spółką z ograniczoną odpowiedzialnością z tego co widze, ale polityke zarządzania chyba w miare dobrą mają z tego co wiem, no i zastnawiam się tyko jeszcze jak sparwa wygląda jeśli chodzi o konkretne zarobki...

edi

edi

witam proszę wszystkich o konkretną odpowiedz w sprawie pracy Mackesheim tj,, konserwacja maszyn recynglingowych interesują mnie warunki cały ogół tej firmy -a skąd masz takie info

mark

hej mam propozycję ma montera przy remontach maszyn recyklingowych jak to tam wygląda czy naprawdę obóz??

KUBIK

chlopaki kazdy kto ma pod kopula troche oleju niech nie jedzie do Wassertrudingen robota od 7 do 19.30[ponad 14 godz na nogach] po 2 rotacja co 2 tyg przyjezdzaja nowi i wyjezdzaja [wsród nich ja] robota pod presja chodzi 2 glupich ruskich [max i eddy] jestes szykanowany i nikim,pózniej problem ze zjazdem ze wyrobisz 230-270 godz to tez nie pojedziesz mobing przez 2-ch moskali,przyjechal ostatnio spawacz na maga to robil za szlifierza i montera nie powiem juz owymaganiach na tiga na 2 hali napisze jeszcze raz ZASTANÓWCIE SIE 10 RAZY ZANIM PRZYJEDZIECIE A JAK WRÓCICIE TO Z SZARPANYMI NERWAMI I PEWNIE Z NIEZGADZAJACA SIE KASA

@KUBIK 20.05.2016 07:45

hej mam propozycję ma montera przy remontach maszyn recyklingowych jak to tam wygląda czy naprawd [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a kolego przy czym ta robota?

Spawaluch

8.50eur netto dawali kiedyś teraz to niewiem pozdro

mmmm

Wlasnie ile zarabia spawacz lub monter

bob

Witam ile zarabia spawacz w tej agencji w Niemczech

Sssssss

Czyli od czterech lat nic się nie zmieniło w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w wassertrudingen

katros

Witam, firma jest totalnie beznadziejna, pracowalem w Wassertrudingen to typowy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] mieszkanie w kupe osob na raz, istna porazka. W dodatku wyplaty nie sa na czas. Szef notorycznie 'gubi' nr konta swoich pracownikow;) Kierownikami w tym obozie sa ruscy takze sami mozecie sobie wyobrazic jak traktowani są polacy pracujący niby dla polskiej firmy ,ale u Niemców i zarządzani ruskimi. Po prostu brak słow. Nie polecam.

bolo

Hej chłopaki co tam słychac w Niemczech lepiej czy gorzej?

pr

na co te kłamstwa? wprowadanie ludzi w błąd! pewnie się nie nadawał do roboty i został zwolniony

czak

Firma notorycznie spóźnia się z wypłacaniem pieniędzy za pracę. na umowie jest do 10- tego każdego miesiąca a tak naprawdę wypłaca 15, 18, 20,22 w zależności od nowej wymówki szefa ! za zjazdy do Polski wpisywany jest urlop bezpłatny aby obniżyć składki ZUS, chorobowe w niemczech płatne 80% ale jak zachorujesz w Polsce nie dostaniesz ani złotówki chorobowego. Tak jakby choroba wybierała ?!, brak premii, brak wypłacanych nadgodzin. po prostu goła wypłata. jedyny plus to zwrot kosztów podróży, kwatera zapewniona -( nie zawsze godne warunki w zależności jak się trafi )

welder

praca w wassertrudingen to istny oboz pracy pozdro jeleniom ktorzy tam robia

pk

chyba rzeczywiscie byles pracownikiem w mcdonaldzie i nic innego nie umiesz

wig

Firma wypłacalna ale zarobki i warunki mieszkaniowe śmieszne chyba ze ktoś zamiast pracy w mcdonaldzie wybiera zawód spawacza to dla niego ta firma jest idealna

Zostaw opinię o Construction Trade Consulting Sp. z o.o. - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Construction Trade Consulting Sp. z o.o.