Opinie o Construction Trade Consulting Sp. z o.o. w Częstochowa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Construction Trade Consulting Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Construction Trade Consulting Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Construction Trade Consulting Sp. z o.o. w Częstochowa

spawacz Nowy wpis

Weissman i krokodyl robią tam jeszcze?

ilonka Nowy wpis

Construction Trade Consulting (CTC) jest spółką z ograniczoną odpowiedzialnością z tego co widze, ale polityke zarządzania chyba w miare dobrą mają z tego co wiem, no i zastnawiam się tyko jeszcze jak sparwa wygląda jeśli chodzi o konkretne zarobki...

edi

edi Nowy wpis

witam proszę wszystkich o konkretną odpowiedz w sprawie pracy Mackesheim tj,, konserwacja maszyn recynglingowych interesują mnie warunki cały ogół tej firmy -a skąd masz takie info

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Construction Trade Consulting Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
Częstochowa
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Częstochowa
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Monter Konstrukcji Stalowych
COMMERCECON
mark

mark

hej mam propozycję ma montera przy remontach maszyn recyklingowych jak to tam wygląda czy naprawdę obóz??

KUBIK

chlopaki kazdy kto ma pod kopula troche oleju niech nie jedzie do Wassertrudingen robota od 7 do 19.30[ponad 14 godz na nogach] po 2 rotacja co 2 tyg przyjezdzaja nowi i wyjezdzaja [wsród nich ja] robota pod presja chodzi 2 glupich ruskich [max i eddy] jestes szykanowany i nikim,pózniej problem ze zjazdem ze wyrobisz 230-270 godz to tez nie pojedziesz mobing przez 2-ch moskali,przyjechal ostatnio spawacz na maga to robil za szlifierza i montera nie powiem juz owymaganiach na tiga na 2 hali napisze jeszcze raz ZASTANÓWCIE SIE 10 RAZY ZANIM PRZYJEDZIECIE A JAK WRÓCICIE TO Z SZARPANYMI NERWAMI I PEWNIE Z NIEZGADZAJACA SIE KASA

mark Nowy wpis
@KUBIK

hej mam propozycję ma montera przy remontach maszyn recyklingowych jak to tam wygląda czy naprawd (usunięte przez administratora) a kolego przy czym ta robota?

Spawaluch

8.50eur netto dawali kiedyś teraz to niewiem pozdro

mmmm

Wlasnie ile zarabia spawacz lub monter

bob

Witam ile zarabia spawacz w tej agencji w Niemczech

Sssssss

Czyli od czterech lat nic się nie zmieniło w (usunięte przez administratora) w wassertrudingen

katros

Witam, firma jest totalnie beznadziejna, pracowalem w Wassertrudingen to typowy (usunięte przez administratora) mieszkanie w kupe osob na raz, istna porazka. W dodatku wyplaty nie sa na czas. Szef notorycznie 'gubi' nr konta swoich pracownikow;) Kierownikami w tym obozie sa ruscy takze sami mozecie sobie wyobrazic jak traktowani są polacy pracujący niby dla polskiej firmy ,ale u Niemców i zarządzani ruskimi. Po prostu brak słow. Nie polecam.

bolo

Hej chłopaki co tam słychac w Niemczech lepiej czy gorzej?

pr

na co te kłamstwa? wprowadanie ludzi w błąd! pewnie się nie nadawał do roboty i został zwolniony

czak

Firma notorycznie spóźnia się z wypłacaniem pieniędzy za pracę. na umowie jest do 10- tego każdego miesiąca a tak naprawdę wypłaca 15, 18, 20,22 w zależności od nowej wymówki szefa ! za zjazdy do Polski wpisywany jest urlop bezpłatny aby obniżyć składki ZUS, chorobowe w niemczech płatne 80% ale jak zachorujesz w Polsce nie dostaniesz ani złotówki chorobowego. Tak jakby choroba wybierała ?!, brak premii, brak wypłacanych nadgodzin. po prostu goła wypłata. jedyny plus to zwrot kosztów podróży, kwatera zapewniona -( nie zawsze godne warunki w zależności jak się trafi )

welder

praca w wassertrudingen to istny oboz pracy pozdro jeleniom ktorzy tam robia

pk

chyba rzeczywiscie byles pracownikiem w mcdonaldzie i nic innego nie umiesz

wig

Firma wypłacalna ale zarobki i warunki mieszkaniowe śmieszne chyba ze ktoś zamiast pracy w mcdonaldzie wybiera zawód spawacza to dla niego ta firma jest idealna

Zostaw merytoryczną opinię o Construction Trade Consulting Sp. z o.o. - Częstochowa

Construction Trade Consulting Sp. z o.o.