DAKO Services Sp. z o.o.

Kraków

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

DAKO Services Sp. z o.o.
0 0 6 1

Opinie o DAKO Services Sp. z o.o.

Helena

@Ulrich von Hako, nie bardzo rozumiem, jaki cel ma Twój komentarz, bo nie jest on raczej opinią na temat pracodawcy. Pracowałeś lub pracujesz w DAKO Services? Jeśli tak, to napisz proszę kilka rzeczowych słów na temat pracy w tym miejscu i warunków oferowanych przez tego pracodawcę.

Ulrich von Hako

Alina wierzymy że się uda!!

Helena

Firma DAKO Services poszukuje obecnie pracowników w różnych miastach. Jakim pracodawcą jest DAKO Services? Czy mieliście okazję w ostatnim czasie brać udział w rekrutacji? Jak wygląda praca w tej firmie ? Podzielcie się z nami Waszymi opiniami.

rambo

nje zatrudnjaicje obco krajowcuw to som swinie

Alina

@Joanna no z chęcią bym ci pomogła, ale wiem chyba tyle, co ty na temat tego stanowiska. Ja również aplikuję na sprzątaczkę, ale w Warszawie. Wymagają dobrej organizacji pracy i dobrze mieć orzeczenie o niepełnosprawności, ale ja nie posiadam takiego. Ciekawe czy trudno więc będzie się dostać...

Zostaw opinię o DAKO Services Sp. z o.o. - Kraków

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DAKO Services Sp. z o.o.