DAKO Services Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o DAKO Services Sp. z o.o.

Helena

Firma DAKO Services poszukuje obecnie pracowników w różnych miastach. Jakim pracodawcą jest DAKO Services? Czy mieliście okazję w ostatnim czasie brać udział w rekrutacji? Jak wygląda praca w tej firmie ? Podzielcie się z nami Waszymi opiniami.

rambo

nje zatrudnjaicje obco krajowcuw to som swinie

Alina

@Joanna no z chęcią bym ci pomogła, ale wiem chyba tyle, co ty na temat tego stanowiska. Ja również aplikuję na sprzątaczkę, ale w Warszawie. Wymagają dobrej organizacji pracy i dobrze mieć orzeczenie o niepełnosprawności, ale ja nie posiadam takiego. Ciekawe czy trudno więc będzie się dostać...

Zostaw opinię o DAKO Services Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DAKO Services Sp. z o.o.