Opinie o Sanofi Aventis Sp. z o.o. w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Sanofi Aventis Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Sanofi Aventis Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sanofi Aventis Sp. z o.o. w Rzeszów

Edward Nowy wpis

Sporo już się dowiedziałem z forum o firmie, niektórzy nie owijali w bawełnę, co do kilku pracujących tu osób. Ale szczególnie w pamięci mi zapadło, że ponoć nie ma co liczyć na premię. Mam z tego rozumieć, że zostaje sama podstawa? Ile w takim razie ona wynosi? Zwłaszcza na stanowisku asystenta ds. zapewnienia jakości produkcji.

juziu Nowy wpis

Czyli wystarczy być zdrowym i masz premię, w myśl hasła "because health matters" :D

Beaubourg Nowy wpis

bardzo długi czas oczekiwania na załadunek wcześniej było dobrze od września znowu słabo... a do Francji droga długa...

Lila

Cześć, mam pytanie. Jak się pracuje w Sanofi? Jakie są zarobki, ile jest wizyt, GPS, jakimi autami jeżdżą, i na jakim programie pracuje. Będę bardzo wdzięczna za odp.

Elżbieta
@Lila

I jak tam, dostałaś informacje? Wysyłałaś tam może cv? Jak wygląda praca? Też szukam .

@Elżbieta

Odpowiedzi nie mam ale wiem że regionalna przyjęła swoją koleżankę z firmy P......r. Ale długo chyba nie popracuje bo jest bardzo nie lubiana na rynku.

Danuta
@Lila

Oczywiście, znajomości... A skąd niby wiesz że jest taka nielubiana?

@Danuta

Od farmaceutów, to proste.

Beata Nowy wpis
@Lila

A coś więcej na ten temat mówią? Bo tak bez argumentu na kogoś gadać to też troszkę słabo niestety, jakiś konkretny powód musi być. :/

Logistyka

Chciałabym powiedzieć że Leszek powinien być w Sanofi.Jest dobrym pracownikiem miłym i uczciwym .Pomyślcie o nim na serio.Dziękuję i pozdrawiam.

logistykqa
@Logistyka

Dlaczego Leszek do tej pory nie jest zatrudniony w Sanofi jest o wiele lepszy od Artura jest pracowity,odpowiedzialny.Kiedy w końcu dostanie się do firmy.Jest super pracownikiem .Nie ma ludzi nie zastąpionych ale takiego drugiego nigdy nie będzie.Proszę o pozwtywne i szybkie załatwienie sprawy bo nie długo może już być za póżno .M

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Sanofi Aventis Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
Europak Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Rzeszów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Rzeszów
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
Mariusz Marciniak

Pracowałem w tej firmie do dziś, tj.do 03.12.21 czyli 4 miesięce tak chorej firmy nie widziałem od lat,mam 50 lat,przepracowałem z tego 30,ale takich ludzi jak tam nigdzie nie spotkałem...zawiść,konfidenctwo plus ptak kompetencji...ludzie mają tam (usunięte przez administratora) ale firma zamiast to pod dywan bo boją się zamknięcia zakładu...specjalne pozdrowienia dla Artura z logistyki...kawał (usunięte przez administratora) z kompleksami...facet który ma przerost amunicji nad możliwośćiami

Marciniak Mariusz
@Mariusz Marciniak

Administrator widzę kupiony przez władzę pisuarów bo blokuje wpis o (usunięte przez administratora) wam w ryj pedały..prawda i tak zwycięży...

Sanofi
@Mariusz Marciniak

Firma Sanofi oświadcza, że wszelkie informacje na temat ewentualnych nieprawidłowości w naszej organizacji traktujemy z należytą starannością i powagą. Dlatego w przypadku posiadania wiedzy o jakichkolwiek naruszeniach w Sanofi w Polsce uprzejmie prosimy o pilny kontakt z nami za pośrednictwem jednej z opcji poniżej: • Strona internetowa: https://wrs.expolink.co.uk/ Hasło dostępu: sanofi • Numer telefonu (czynny – 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu) Tel : 33 (0)1 53 77 41 04 Fax : 33 (0)1 53 77 49 76 • E-mail: global-compliance@sanofi-aventis.com” Jednocześnie wyrażamy sprzeciw wobec informacji naruszających wizerunek i dobre imię naszych pracowników.

Czy pracodawca Sanofi Aventis Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Pracowity

Tak najbardziej motywuje pd i mk. Na premię nie licz

Agap

Witam. Czy będą przyjęcia w najbliższym czasie na produkcje?

Kiler
@Agap

Nie bo czym mniej ludzi jak starsi poodchodza na emeryture, tym bedzie wiecej roboty dla ludzi pracujacych " w miedzyczasie" a to za to przeciez placa. Za wykorzystanie zasobow ktore maja bez rosnacych kosztow

nika1331

Jaka jest praca na produkcji? Są tam jakieś działy? Jak zarobki?

marian
@nika1331

praca na produkcji jest stresujaca i jest tam przemiał ludzi jak w spalarni śmieci ktora znajduje sie 300 metrów obok, co chwile przyłazi kierowniczka żeby się do czegos przyczepic (to chyba jej fetysz). Praktyki mobbingu na porządku dziennym. W zakładzie są 2 działy farmaceutyczny i kosmetyczny/sumplementy. Ogolnie zaklad duży, spora produkcja roczna. Zarobki jak na taką branze śmieszne. Lider okolo 5 tys brutto co jest smiechu warte za tak odpowiedzialna robote.

Sanofi
@marian

Firma Sanofi oświadcza, że wszelkie informacje na temat ewentualnych nieprawidłowości w naszej organizacji traktujemy z należytą starannością i powagą. Dlatego w przypadku posiadania wiedzy o jakichkolwiek naruszeniach w Sanofi w Polsce uprzejmie prosimy o pilny kontakt z nami za pośrednictwem jeden z poniższych opcji: • Stronę internetową: https://wrs.expolink.co.uk/ Hasło dostępu: sanofi • Numer telefonu (czynny – 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu) Tel : 33 (0)1 53 77 41 04 Fax : 33 (0)1 53 77 49 76 • E-mail: global-compliance@sanofi-aventis.com Jednocześnie wyrażamy sprzeciw informacjom naruszającym wizerunek i dobre imię naszych zespołów.

juziu
@Sanofi

Poprawcie literówkę w powielanym tekście:)

marian
@Sanofi

już to widzę jak na ewentualne zgłoszenie ukaralibyście kierownika albo jakiegos menadzera, (usunięte przez administratora) na porzadku dziennym, polecam dobrze przyjrzec się osobom z "góry" bo cierpi na tym szary pracownik. Pozdrawiam

super korpo

(usunięte przez administratora) tak bardzo firma boi się prawdy? przeciez to piszą pracownicy a nie osoby z ulicy...

QUO VADIS

Popieram kolegę piszącego quo vadis kierowniczkio--aczkolwiek ja by dodał quo vadis Sanofi Rzeszów bo pomiataja zwykłym pracownikiem, który ciężko pracuje na rodzinę, ludzie niby level wyżej Pan Góral się w grobie przewraca. Więc ja też pytam quo vadis Sanofi Rzeszów. Quo vadis???

Rrr

Quo vadid ( popieram ten wpis kolegi aczkolwiek może nie tyle quo vadis kierowniczkio tylko quo vadis Sanofi Rzeszów) Pan Góral się w grobie przewraca jak widzi co dzieje się w firmie, jak pomiatany jest zwykły pracownik, który poprostu chce wyzywic swoją rodzinę a ci level wyżej myślą, że są pepkiem świata. Dlatego ja pytam quo vadis Sanofi Rzeszów QUO VADIS???

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

qwerty

umowa po około 4latach, przerzucają ze stażów na praktyki i firmy zewnętrzne, umowy na 2 tygodnie żyby tylko wypracowane dni wolne ukraść

Sryl123

Dziwie sie wlasnie osobom, ktore podajac sie ze rzekomo pracuja w sanofi tak im zle. Firma oferuje naprawde wiele. Powiedzcie w jakiej firmie tak dbaja o pracownika ? Ludzie - jak was zwolnili to napewno nie za to ze byliscie tacy super za jakich sie podajecie i napewno nie za to jak ktow napisal ze pracowal za dwoch bo gdyby tak bylo w zyciu nie pozbywali sie podwojnej sily roboczej co mnie rozbawilo takze dzieki. Kazdy wykonujac sumiennie swoje obowiazki pracuje do dzis zarowno starsi jak i mlodsi. Gdzie dostaje sie chociazby w rzeszowie jubileuszowki ? Zgadza sie trzeba wylac troche zali bo po tym jak sie nie staralo i stracilo tutaj prace przyjeli w tartaku za 2500 brutto. Teraz sie obudziliscie ? Polak zawsze bedzie narzekal ile by nie mial dostalibyscie 7000 zl na reke dalej bylo by malo bo chcielibyscie auto z paliwem na dojazdy bo sie przeciez nalezy. Negatywne opinie wystawiane przez ludzi ktorzy pracowali tylko w sanofi nigdzie indziej przedtem a teraz poszli do gorszego lub przez sytuacje na rynku wciaz nie znalezli pracy. Pracuje w sanofi ale codzien mi coraz bardziej wstyd za tych ludzi z charakterem roszczeniowych madek ktore zamiast pojsc do kierownictwa powiedziec wprost co go gryzie woli ukrywac sie pod ajpi.

Sryl123

Wydaje mi sie ze ludzie z takiego szczebla, przy zarzadzaniu tak ogromna firma maja gdzies Twoje komenatrze. Tak jak powiedzialem skoro tak boli to idz do borga moze bedziesz mial lepiej bo obce chwalicie swego nie znacie. A co do uszczypliwosci. Sorry mam dom caly w szkle bo dorobilem sie na Twojej glupocie :D

Jjj
@Sryl123

W tartaku też pracują ludzie za te 2500zl którzy chcą utrzymać rodzinę ale pracują anie kawę piją i pseudo kaizeny wymyślają choć większość nawet nie co to jest i skąd się wywodzi a te 7000 Sanofi to chyba żarty)

@Jjj

Malkontentow nigdy nie brakowalo i nie bedzie brakowac stad moja teoria o 7000 bo znam osoby ktore wlasnie z takim budzetem domowym nie sa w stanie wyzyc z miesiaca na miesiac. Podwoimy taki budzet domowy i zaloze sie ze ta sama osoba po pol roku z miesiaca na miesiac jest na zero. Dlaczego ? Apetyt rosnie w miare jedzenia i standardy rowniez a czlowiek przyzwyczaja sie do dobrobytu i chce wiecej. Przeciez kazdy wie ze mozna zabawic sie w jeden wieczor za grube tysiace plnow nie musze chyba przytaczac w jaki sposob. Ale punkt widzenia kazdy ma zawsze inny.

bee
@Sryl123

No to miło że niektorzy tyrają po nocach a ty (usunięte przez administratora) jeszcze cieszy się ze szarkach zarabiasz masz dom ze szkła pewnie niedługo na bajery się nie wypłacisz)

bee
@Sryl123

No to miło że niektorzy tyrają po nocach a tY szczycisz ze masz dom ze szła- pewnie jak tego typu domy niedługo popęka i w tedy znów trzeba bedzie pracowitych ludzi docisnąć na tWOJE premie i remonty, A ten wpis świadczy tWOJEJ GŁUPOCIE)))

@bee

Nie chce wiedziec kto Tobie @bee stawial dom lub czy w ogole go masz i nie interesuja mnie Twoje zle doswiadczenia, ale nie martw sie mojemu domowi nic sie nie stanie. Najprawdopodobniej pracuje na podobnym badz nizszym stanowisku od Twojego lecz potrafie inwestowac swoje pieniadze i dobrze nimi zarzadzac a skoro mamusia Cie nie nauczyla, a w szkole paliles papierosy w kiblach lub chodziles na piwko z kumplami to nie miej pretensji do zaradnych ludzi, ze Tobie sie nie powodzi i nie potrafisz godnie zyc. Spojrz na to w jaki sposob do mnie piszesz a pozniej pisz o czyjejś glupocie. Polecam popracowac nad przyciskami na klawiaturze.

jozek

moim zdaniem sąd powinnien wywalic taka kare żeby nauczyli się szacunku do ludzi, nie rozumiem jak mozna kogos od tak wywalic po tylu latach pracy jakby ktos byl zabawką, pozdrawiam i zycze sukcesow bo kazdy wie o kogo chodzi, 3 maj sie :)

Zzz

Top employer to ma nawet Lidl czy inne markety to śmieszne jest ze takimi pierdulami się szczyca a gdyby ktoś szczerze porozmawial z pracownikiem to to ciężko znaleźć jeszcze tych szczęśliwych z pracy w Sanofi ludzi. No ale raz na pół roku emolimu dają zamiast szkodliwego choć na prawie każdej beczce jest trupia główka co o czymś świadczy. Warszawa-Paryż o udzie się bo śmieszny piar Rzeszowa to totalna porażka!!!

???

Zero-szacunku do pracowników (masz robić swoje i broń Boże nie odzywać się) większość mistrzów na czele z kierowniczka która widzi tylko wydajności o produkcji wie zero ogólnie zakład zaklamany a pracownicy zastaszeni choć większość z nich ma większą wiedzę niż np. Mistrz który chwali się jak to dom remontuje a głupiego srubokreta w ręku nie umie trzymać ale w końcu jest po studiach więc jako magister(choc większość pracowników jest po studiach) to od fizycznej pracy nie jest- grunt to pokazywać kierownictwu nowe zwykle bez sensu pomysły i wydawać na nie mnóstwo pieniędzy zamiast doszkalac pracowników lub poleprzyc socjalne. Żenada mam nadzieję że ktoś się w końcu za to weźmie bo atmosfera z miesiąca na miesiąc wśród pracowników robi się tragiczna. (usunięte przez administratora) Ogólnie odradzam tam prace zarobki stanęły w miejscu pracuje się na bonusy dla kierownictwa(usunięte przez administratora)Nie polecam tej firmy bo o ile my starsi pracownicy juz wytrzymać musimy to dla młodych ambitnych szkoda czasu aby przyjść na szufelke i stanąć w miejscu. ¹

Pan szufelka
@???

W końcu jakaś rzeczowa opinia, najgorsze jest to że firma dostaje jakies nagrody typu top employer itp. a na produkcji panuje (usunięte przez administratora) Fakt ze wiekszosc szeregowych pracownikow jest w porządku ale i znajdą się tacy co by tylko naskarzyc do mistrza. Rowniez osoby z KJ, ZJ nie maja pojecia o produkcji, wprowadzają jakies chore pomysły ktore tylko utrudniaja zycie pracownikowi. A najgorsze są te wizyty menadzerskie i szukanie dziury w calym typu że paleta nie tu itp. najlepiej za źle polożoną palete dac naganne pracownikowi i będzie super bo przecież robol to robol. Wkurza mnie też oddawanie raportow szarzowych z błędem typu "nierówno napisana data" - - - > w końcu po cos to smieszne KJ musi być :) Jak to mówią nie ktorzy mistrzowie " na Twoje miejsce jest dwoch innych" i super top employer mobbingus sanofi się kręci. Czekam na lepsze czasy i spadam z tego tonącego okrętu. Pozdrawiam w porządku pracownikow których jest naprawdę sporo a mistrzom bez szacunku dla drugiej osoby zyczę jak najgorzej!

Pracownik nr 102

Oj mam nadzieję że rolę się jeszcze odwroca, ktoś zrobi z tym porządek i wróci normalność w zakladzie. A Ci którzy są odpowiedzialni za to co się dzieje powinni pamiętać że każdy kij ma 2 końce. Pozdrawiam

Pracownik szeregowy

Zgadzam się odnośnie tych zwolnień szczególnie technologa który był dobrym specjalista i czlowiekiem ale dla zalosnego kierownictwa nie liczy się wiedza i potencjał pracownika tylko sztuka i (usunięte przez administratora) a już nagorsi są Ci którzy jeszcze dodatkowo mają czelnosc odezwać się do jedynych inteligentnych- od razu maja przechlapane i zawzięci niektórzy mistrzowie szukają pretekstow do zwolnienia ogólnie już bardzo wielu fajnych ludzi tak wyleciało a szkoda. Co do audytów to śmiech na sali upychaja wszelkie problemy po zakamarkach zamykają pomieszczenia a potem miesiąc szukania. Niech ktoś wkoncu przyjedzie zrobi porządny audyt to znajdzie mnóstwo syfu a niby GMP mamy) to może poleci kilka tych mądrych głów i wróci normalny zakład.

mentor

Z mojego punktu widzenia to jest dramat co sie w tej firmie wyprawia, kiedy jest audyt i przyjezdza ktos z zewnątrz to wszystko ma byc pieknie i kazdy uśmiechnięty a jak już sobie pojadą to pseudo menadzerowie i kierownictwo wyżywa sie na pracownikach dzieki ktorym ten zaklad istnieje. Kiedy zatrudnialem sie do tej firmy kilkanascie lat temu bylem dumny ze w niej pracuje teraz tylko czekam az poprawi sie sytuacja na rynku i stad uciekne, Zwolnili duzo w porządku osob chociazby technologa z kosmetykow ktory mial jaja i bronil pracownikow dlatego wylecial. Mam nadzieje ze Warszawa cos z tym zrobi, tu nie chodzi o mnie ale o zwykłych pracownikow którzy sumiennie wykonuja obowiazki a w zamian sa zastraszani i wysmiewiani. Tyle.

...

Czytałem właśnie opinie o Naszej kochanej????niestety chorej Firmie i muszę przyznać rację tym osobom pracuje tu już kilkanaście lat i odkąd odszedł sp były dyrektor jest coraz gorzej nawet za byłego niby złego kierownika jeszcze było jako tako teraz jest tragedia firma(usunięte przez administratora)Najbardziej denerwujące są np. te imprezy typu opłatek z kapela smyczkowa- narobia zdjęć wyślą do Warszawy i Francji i jest super. A tak naprawdę jest tragedia a zakład się sypie powoli. Mam nadzieję że wkoncu zauważą to w Warszawie a najlepiej we Francji i dadzą na szufelke albo wogole wyrzuca cześć zalosnych menagerow a na ich miejsce dadzą jakiś ludzi z jajami żeby pracownicy znów mogli się chwalić że pracują w Sanofi a nie wstydzić się tego.

Zostaw merytoryczną opinię o Sanofi Aventis Sp. z o.o. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Sanofi Aventis Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sanofi Aventis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sanofi Aventis Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 0 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sanofi Aventis Sp. z o.o.