Lisewski Dwór

Opinie o Lisewski Dwór

hej hej hej

Spoko praca jako kelner/kelnerka. Wypłata godziwa jak na branże, na czas, premia na świeta jak i za dobrą prace zawsze wpadnie.

ponczo

Pracodawca wyzyskuje pracowników maksymalnie jak się da ludzie pracują po 260 godzin z czego pan właściciel przyjął sobie normę 180 kodeks własny. Głównie pracują uczniowie nie po 8 godzin tylko po 16 i więcej.Praca codziennie , może jak się uda to dzień wolnego, i orka od nowa od rana do wieczora, przestrzegam

Zostaw opinię o Lisewski Dwór - Lisewo

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lisewski Dwór