IKO Kompania Drobiarska Magazyn Dargoszewo

Dargoszewo

Opinie o IKO Kompania Drobiarska Magazyn Dargoszewo

poszkodowany

Kowalska rządzi wszystkimi, przyjechała z walizkami starą sierrą a teraz co? dwa samochody, mieszkanie w Golczewie. Przy korycie kradną najwięcej

rysiek z kranu

kołchoz całe iko - wszystko na śmieciowych umowach! na fermach drobiu [usunięte przez moderatora] i głodowe płace i ciągłe [usunięte przez moderatora] ! zero urlopów, dodatków ! nic tylko kury kury i kury a człowiek mają za śmiecia i traktuja gożej niż pomiot kurzy

Zostaw opinię o IKO Kompania Drobiarska Magazyn Dargoszewo - Dargoszewo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IKO Kompania Drobiarska Magazyn Dargoszewo