IKO Kompania Drobiarska Zakład Drobiarski

Augustowo

Opinie o IKO Kompania Drobiarska Zakład Drobiarski

ledo

olek, to zalezy o jakim stanowisku mowa. Na stronie IKO jest ogłoszenie pracy, szukają Przedstawicieli handlowych na terenie województw: wielkopolskie, dolnośląskie, zachodniopomorskie i świętokrzyskie. Wymagania: doświadczenie handlowe w branży FMCG, mile widziana znajomość branży mięsnej lub drobiarskiej, komunikatywność, kreatywność, dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole,prawo jazdy kat. B.

Szału nie ma kokosów za zapier*alanie po 11 godzin nie ma, heh przetrwasz iko przez rok to przetrwasz już wszystko inne,

pedro

ogólnie pracuje w tej firmie i na razie nie narzekam chociaż bywały gorsze dni :) pozdrawiam

gosc

ja pracowałam w iko prawie rok ale w tej firmie to sie liczy tylko kurczak a to w jakich warunkach sie pracuje i atmosferze to jest masakra (usunięte przez administratora)dobra to sie da wytrzymać aale dzień w dzień po 11 godz i w soboty tez a zarobisz 1700 co to jest za tak ciężka i długa prace to wielkie nic a na święta to nawet niema żadnych paczek czy bonów ale dobra nie ma prezes pieniędzy rozumiem ale na nowe auto miał (usunięte przez administratora)

bardzo jasne, kasa przede wszystkim, pracownik niekoniecznie...dostaniesz 7 na godzinę plus kasę na niepełny zus no i działalność załóż, sam się rozlicz, tydzień urlopu na rok plus może jakaś premia raz na "ruski rok" tak...warto...ehe...

Zostaw opinię o IKO Kompania Drobiarska Zakład Drobiarski - Augustowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IKO Kompania Drobiarska Zakład Drobiarski