Maszoński Logistic Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Mirosław Maszoński

Sulęcin

Opinie o Maszoński Logistic Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Mirosław Maszoński

starszy

ogólnie ujmując,nic nie robia sobie z kierowców.liczy sie tylko spedycja i ich decyzje.za wszysko odpowiedzialny kierowca i rozliczany.z każdym miesiącem bardziej próbują wycisnąc kierowcę na ich zasadach.jeśli nie ma tam znajomości to współczucie.ogólnie... nie polecam za te pieniądze.

Zostaw opinię o Maszoński Logistic Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Mirosław Maszoński - Sulęcin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Maszoński Logistic Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Mirosław Maszoński