Piekarnia BREL S.C.
counter
3 252 1321 5 1
Gratulacje

Artur,Zbyszek,Daniel bardzo ładna kajzerka .

Tak4Nie6
Fan widowiska
@Gratulacje

Ogier pod wpływem % to też jakość pokazuje he he he stąd jego milosc do anikon by przymykala oczy na jakość he he he

Tak20Nie6
Zoja Nowy wpis
@Fan widowiska

Są nawet do siebie podobni, widać że miłość kwitnie,, ale ja im życzę szczęścia

Zygmunt Nowy wpis
Kandydat
@Zoja

Oj te nasze chłopaki, jak Oni się lubią zabawiać z,, dziewczynkami,,. Jak nie ta to inna, ale Coz takie jest prawo młodości.

Chudy
Kandydat

Ej Ty gruba dupo Wes się do pracy a nie dyryguj ludźmi!, na każdego coś donoszisz do kierowniczki, a sama tylko na fajkę, już nikt nie chce z Tobą pracować grubasie. Pochwal się jak chlejesz co sobota. Jeszcze raz coś usłyszę.

Tak7Nie
G..

Masz rację ja nic do niej nie mam widzę że się chudej nudzi pewnie za mało roboty

Sylka Nowy wpis
@Chudy

Pije za swoje nie bierze kredytu w prov daj jej spokój może chcesz się zamienić co za chłodno ci?

Tak1Nie2
Mesjasz

Nie dowalaj się do jakości ciesz się że wogule towar jest jak oni tam pół litra na łeb w ciągu dniowki przyjmują

Co?

Rabrab
@Mesjasz

Przyjdz to zobaczysz a nie oczerniaj ludzi co pracują taki bogaty jesteś?

Też pracujesz Nowy wpis

Kto pije tą gorzałę?. Daj nazwiska chłopcze. Bo galopujesz

mala ela

Nie no nie mogę to chyba ty nie zaznałeś prawdziwej miłości ano jak to w Jastrzębiu dureń i tyle a niech się martwi ta ...

Tak9Nie2
artur

czy ty masz coś z głowa zazdrościsz nam ze jesteśmy w firmie bo ja cie już nie rozumiem każdemu jedziesz tu na forum jakie w tym jest twoje działanie pomysł nad sobą bo kiedyś ten próg przejdziesz ,taka nie nawieść jest w tobie ,masz coś do nasz wszystkich to chociaż się podpisz .

Tak7Nie3

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Loki

Dzień dobry, szukam pracy jako sprzedawca czy są jakieś przyjęcia?

Ciacham chleb
@Loki

Jako sprzedawca nadajesz się do tej firmy oczywiście że są przyjęcia tylko musisz mieć bogate CV żeby wygryźć obecnie tam pracujących sprzedawców konfitur Kaszanke i Flamastra

Tak22Nie
Byla
@Ciacham chleb

Oj skoro oni teraz tam są brygadzistami to się dzieje nie źle. Na pewno jest pomiatanie ludźmi. Zawsze niszczyli ludzi jako ciastowi a teraz to już mają pełną władzę

artur

Aby można było zacząć postępowanie, najpierw musimy ustalić, kto jest autorem obraźliwych komentarzy w Internecie na nasz temat. Większość ludzi, którzy wypisują kłamstwa w Internecie na naszym forum nie zdają sobie prawy, oczerniając przy tym naszą firmę , nie podają swoich prawdziwych nazwisk i imion, a posługują się pseudonimem lub fałszywymi danymi.Najpierw zatem musimy namierzyć komputer, z jakiego wystawiony został komentarz. Aby to ustalić, musimy poprosić administratora serwera, na którym znajduje się forum (lub inna strona internetowa) o ujawnienie adresu IP użytkownika, który umieścił wpis, a następnie zwrócić się do dostawcy internetu dla namierzonego IP, aby udostępnił dane swojego klienta.to jest takie proste.

Tak3Nie5
Zoja
@artur

Damas przestań mnie straszyć bo się posram ze strachu.. Ha ha ha ha. Ale ok probuj. Dobrze wiesz ze mam rację tylko Wam ciastowym jest wstyd. Jak taki jestes hojrak czemu tak szybko wróciłeś do Brela? Powiem Ci czemu bo nienadawales się do pracy, a i pewnie nie mogłeś kablować Więc zamknij się (usunięte przez administratora)

Artur DAMASIEWICZ.
@Zoja

wiesz co nie chce mi się pisać już ,ale widzisz ludzie mi powiedzieli ze jest na mnie zaś nawalone tu na forum ,nie muszę nic próbować.a ja byłem po pierwsze w firmie ale się dogadałem z kierownikiem to po co piszesz kłamstwa po co ci to zaszkodzisz tylko sobie ,ze jesteś w internecie i ty sobie myślisz ze podpiszesz się jakimś nickiem to nie znaczy ze jesteś bezkarna osoba zastanów się ja teraz sobie jem pizze i czytam twoja kolejna głupotę co jest napisane,weź sobie moze zmień nick na spolica morelowa,lubelska gerjpfrutowa,albo lubelska mango aaa jeszcze Soplica orzech laskowy moje ulubione smaki wtedy jak będzie pisać pod tym nickiem będzie mi milo pozdrawiam.

Ja też ciacham

Artur daj sobie spokój. Piszą,to niech sobie piszą. Miej to gdzieś. To forum to być może jest jedyną rozrywką dla tych co już tu nie pracują. Bo te wpisy to właśnie te osoby dodają

Stary Zabrzanin z boch.

Poczytaj sobie wpisy z Adient Siemianowice to zobaczysz jakie dziewczyny tam pracują moja była tylko miesiąc jeden temat kto ma kasę tego bym zawineła dziewczyny bez żadnej przyszłości z dziećmi na garnuszku z opieki z gminy a te pogliwiczanki no może zostaną do 1 wypłaty stawiam na Ankę no i tą blondi mmmmm

Tak4Nie1
Gruby

Chłopie czy ty musisz się przywalać do każdego! Zawsze musisz być najlepszy i twoje ciasta, a moje nigdy nie były dobre . Buntowałeś moje dziewczyny że zmiany a potem mialem hałas. Mam was w (usunięte przez administratora) i dobra pracec

Tak3Nie4
ZACIE
@Gruby

nie buntował ,chyba było odwrotnie sam łaziłeś i gadałeś na niego do każdego i gadałeś pierdoły ,opijałeś ludzi ,(usunięte przez administratora) prace w tej wodzie co każdy wie to niech uważają na ciebie żebyś Szabo do butelek nie dawał pozdrawiam.

Zoja

Czy ja mam zwidy?? Jak zobaczyłam to rude wredne babsko o imieniu Gosia to oniemiałam. Co poznali się na Tobie w Sokpolu? Czy byłaś tak ciemnia że Wiem nic się nie nauczyłaś? Wiem, nie miałaś na kogo kablować!? Tak jak to robiłaś w Brelu ty jedzo jedna Tyle osób Cie miało dość. Mam nadzieję że teraz tak nie będzie. Nie Tylko chlebek do woreczków bo tyle tylko umiałaś, teraz trzeba pracować wszędzie leniu. Będe się przyglądać Twojej pracy, a Wiciu Ci już nie pomoze ????

Bochenek

Jak wam sie chce takie bzdury pisać za 2000zł wypłaty

Tak5Nie1
J.. Były pracownik

Artur Ona ma racje w 100%.Pracowakem z Małgosia trochę więc ja poznałem na wylot To ciężki człowiek był do współpracy, wiem że to forum nie służy do opisywana takich ludzi. Ale właśnie firma Brel posiada takich pracowników że nowi mają przerąbane. Pozdrów wszystkich

Tak4Nie

Ludzie Ci powiedzą? Za kogo ty się masz że na współpracowników mówisz ludzie? Jesteś kimś lepszym? Dopiero co szukałeś nowej pracy bo ci nie pasowało a teraz wyżej s.asz niż du.e masz.(usunięte przez administratora)

Tak5Nie3
Jl

Ela wie co to jest słoneczko? Ha ha ha

Tak4Nie1
Dzień próbny!!!!

Zero organizacji pracy, kierownik mógłby zainwestować w nowa sprawna maszynę do krojenia chleba przy tak dużej produkcji. Nie płaci za dzień próbny i oferuje śmieszne wynagrodzenie.

Grzeczny

Był?

Fiutek
@Grzeczny

Chyba wiesz ze Nie, obracał co się dało .. A przy tym len gnoil ludzi a Wicio sluchal go jak Boga. Pili, i robili co chcieli, zresztą do tej pory piją. Zteszta o czym mowa jak miał tolerować dobrze ludzi jak na własnego brata donosił

Tak2Nie1

Posłuchaj 33, jeśli ktoś ma nick Natka wcale nie oznacza że nią jest. A Ty tylko widzę że siejesz ferment na tym forum i zajmujesz się plotkami. Jakie znaczenie dla funkcjonowania firmy mają Twoje wpisy? Odpowiem Tobie aby tobie ułatwić-Żadne!!!!

Tak8Nie1
Natka

To nie ja jakaś natalka tylko a zresztą pchajcie się

George Bush
@Natka

Mogę być tu kim tylko chce. Teraz jestem George Bush hahaha

Zenek
@Grzeczny

Znik wpis ze jeden na gust bo woli czarne a drugi ze zmienil ruda na brunetke. Dlaczego?

Lato
@Zenek

Proste, bo Paan PK się boi żony

Tak9Nie
Chętny
@Dzień próbny!!!!

Na ile to potwierdzone,że nie płaci za dzień próbny?

Gosc

Właśnie myślałem nad podjęciem pracy w tej firmie ale widzę,że chyba nie warto.

...

Daman mieli isc do brela z bochena gadali ze na czysto dostajesz 4500 zl. Ciekawe po jakim czasie z bochena by piekarnia brel zas upadla.....

piekarze.
@...

macie dziwne forum bardzo, jak będzie praca to przyjdziemy i ciekawe jaka stawka tam u was jest .

Judos
@...

Ej pracownicy z Bohena uważajta na pracowników z Brela ha ha

były pracownik
@...

tam nikt nie przyjdzie pracować za 2000zł jako środkowy śmiech na sali ,piecowy bierze śmieszne pieniądze no jak sobie nadgodzin narobi to coś tam ma ale i tak śmiech,a ciastowy za to ze ma odpowiedzialność to tez niema nic konkretnego to w okolicach dają więcej dla piekarza od 4500 tys stawka za normowany tryb pracy wystarczy wejść na olx zobaczcie sobie stawki w okolicach,ja mam super prace i zarabiam więcej niż ciastowy powodzenia.

miły
Użytkownicy czekają na odpowiedź 73 dni.

Witajcie czy ktos moze mi podać meila do Pani Katarzyny lub nr Tel nie chce do piekarni a osobisty chodzi o zatrudnienie oto meil do mnie Artur.xx@interia.pl

....

Pracownicy z BOCHENA tam mieli tam isc i co..... ?

Doman
@....

Kto Ci takich głupot nagadał? Z jakiego powodu mieliby tam pracować?

Buba
@....

Idą tylko dojść nie mogą...hehehe...

Aaaa

Kiedy to otwierajom? Pracownicy z bochena tam majom robic? Smiech na sali

Bbc
@Aaaa

Wróć lepiej do podstawówki na język Polski :)

Kiedy

Kiedy planowany start zakładu w Zabrzu?

Tak13Nie2
kto

a kto pyta?

były
@kto

Były pracownik!

Mechanik
@Kiedy

Opamiętaj się człowieku, tu nie ma kasy na wypłaty a ty mówisz o,, stracie,, Ten zakład do upadek totalny. Komornik trzyma łapę na prawie wszystkim. Sami głupce zostali.

Tak15Nie11
szukam pracy .
@Kiedy

podejmę prace jako kierownik piekarni cukierni z pełna odpowiedz za produkcje,rozwój,sprzedaż wysoka jakość nowy asortyment nowe techniki sprzedażowe czy szukacie takich osób jestem doświadczonym piekarzem posiadam mistrza tak ze procesy technologiczne na najwyższym szczeblu.

@szukam pracy .

W brelu takich ludzi nie szukają !

Tak3Nie4
Mistrz
@szukam pracy .

Chłopie piszesz ze masz papiery,kwalifikacje i doświadczenie i nie wiesz gdzie masz aplikować??? Pomyśl trochę.... Swoją ofertę tutaj piszesz....

Tak6Nie1
Zawiedziony
@szukam pracy .

Szkoda że nie posiadasz mistrza ale w podpierdalaniu, w tej firmie nie ceni się ludzi z umiejętnościami i chęciami tylko musisz mieć fakultet w lizaniu (usunięte przez administratora) i podpierdalaniu niestety kierownik jest marionetką i jest manipulowany przez swoich przydupasów

Tak8Nie1
@Zawiedziony

czym się tym przejmujesz chłopie,niema czym w ogóle.

Tak5Nie
ZACIEKAWIONA.
@były

dzwonisz do kierownika cały czas,chłopie myślę ze te starania sobie daruj sporo już narobiłeś złości wszystkim w tej firmie.

Tak1Nie

Jak długo trwa proces awansu w Piekarnia BREL S.C.?

?????
@Pytanie

ale na jakie stanowisko ci chodzi?

Gustaw

Podpowiedzcie czy mimo tej sytuacji z wirusem firma będzie prowadziła rekrutacje?

Zyzio
@Gustaw

Chyba oszalał es na dobry. Ta Firma to bankrut.. Same długi

Życzliwy
@Gustaw

Jeżeli jesteś zaintersowany praca będąc na L4 żeby firma nie miała kosztów za Ciebie to tak a i jeszcze 10 tez nie będzie pieniędzy bo firma musi uruchomić Zabrze

Kiedy
@Życzliwy

Kiedy planowany start zakładu no i jakie zarobki tam macie bo niewiem czy się opłaca składać papiery.

TakNie2
My murzyni Brela
@Kiedy

Na jakie zarobki? Jak nasz,, prezes,, odebrał nam nocne. Będziemy teraz (usunięte przez administratora) za marne grosze. Nigdy sobie nie wybaczę ze miałem okazję odejść do fajnej firmy, teraz mamy podziękowania. Ta Firma to totalne (usunięte przez administratora)

Tak10Nie
My

Rozumiem że jesteś jedna z tych naiwnych gupoli co myślą że poza tą Firmą nie ma praca? Otóż w tych trudnych chwilach znalazłem pracę i dzięki Bogu już nikt nie będzie mnie okrada z moich pieniędzy Dowidzenia nieudaczniki.

Tak11Nie
Brel
@My

Sami mu pokazaliście że może wam zabierać kasę, zmieniać umowy itd.... teraz na (usunięte przez administratora)

Tak5Nie
B.

Sądząc po wpisach to w tym Brelu pracują sami analfabeci... Pewnie po podstawówkach tylko, I to zaocznie na dodatek :)

Tak5Nie20
Wos
@B.

Ha ha masz racje

Tak2Nie17
drzewiasty
@B.

A o przecinkach i interpunkcji to coś tam słyszeli, choć dalej nie wiedzą co to :P

Tak1Nie10
Koronawirus

Prawda jest tak,że jest dużo osób słabo wykształconych ale jest też sporo pracowników za których szef i kierownik wstydził się nie będzie. Nie zawsze wykształcenie równa się z inteligencją.

Tak16Nie4
Iglasty
@drzewiasty

Chciałbym pozdrowić p.Kamila. Mam nadzieję,że Twoje starania o powrót do pracy zakończą się negatywnie. Sprzedawane swoich "kolegów" to nie jest dobra droga.....:-(

Tak24Nie
akuku
@Iglasty

po-pierwsze nie miał żadnych kolegów swoich tu tylko udawał ze się koleguje każdego podpuszczał i się później z tego śmiał .no morze miał jednego swojego niby kolegę co obrabiał mu (usunięte przez administratora) i robił z niego nieudacznika zawsze.a jak się stara wrócić to niech się kierownik zastanowi bo takich ludzi się nie bierze co robią dywersje i kradną on się nadaje do pracy ze świniami bo też ma takie uszy i tez go pozdrawiam .a ze tu każdy wpisuje komentarze to jest prawda co się działo na Poraju to są sygnały do właścicieli macie już ciastowych i piecowych i pomocników dobrze zorganizować zmiany i nie trzeba takich ludzi jak tamten.

Tak19Nie2
Nick

Już nie wie do kogo ma dzwonić

Tak12Nie
Bądźcie ter

PANIE KAROLU I GRZEGORZU MUSICIE SAMI PODEJMOWAĆ DECYZJĘ Z PENSJOM W NOWYM ZAKŁADZIE CZYLI PODSTAWA PLUS PREMIA NIE DAWAĆ ZNÓW WOLNEJ RĘKI P.WITKOWI BO BĘDZIE ZNOWU (usunięte przez administratora) I JESZCZE RAZ (usunięte przez administratora) . ALE TAK JAK WY MUSICIE WYDAWAĆ HAJS NA PRZYJEMNOŚCI TO ZRÓBCIE ŻEBY LUDZIE TEŻ TAK MOGLI ZROBIĆ WY MUSICIE TERAZ TO OBSERWOWAĆ

Tak8Nie3
rafał
@Bądźcie ter

(usunięte przez administratora) jesteś? czy z innej planety co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie jak mówi przysłowie.

Grzesiu
@Bądźcie ter

Haha co wy mówicie wogole Karol iGrzesiek to mają swojego lamusa W.W by on trzepał za nich kasę dla ich wypady Maroko Francja itp więc zastanów się kto pracuje w tej firmie to pracuje wyłącznie na przyjemności szefostwa i pana kierownika a sami sobie nie pozwolą na nic więcej niż wypad w Polsce więc po co ruszać ten temat jak każdy o tym wiem doskonale

Krystian

Co Ty piszesz pizdo na mój temat że to ja Ja tu to wogule nie wchodzę

Optymista
@Krystian

Ja w tym temacie mam taki pogląd: kontakt kierownika z byłymi pracownikami -zero, rozmowa z obecnymi- zero, plany na przyszłość- ogromne. Chyba będzie tak jak było.....

Tak15Nie2

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Piekarnia BREL S.C.?

jur
@Pytanie

jakih lideruw gupi jestes czy po 3 cytrynuwkah

Granat
@jur

Spójrz na pisownię,chyba Cytryna to raczej Tobie szkodzi

Olka

Ja rozumiem te wszystkie wpisy, ale do cholerny Jasnej nauczcie się pisać poprawnie! Czy tam w tym Brelu pracują same nieuki? Wygląda na to że tak.

Tak4Nie2
emer
@Olka

A czego się spodziewasz pretensje do ministra edukacji w niby gimnazjach taką sieczkę z mózgu dzieciom zrobili że tylko umieli bawić się w słoneczko a wiedzy zero tylko na kretyńskich podręcznikach kasę firmy zrobiły i dyrektorki(rzy)

Tak9Nie1

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia BREL S.C. - Myszków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Piekarnia BREL S.C.