Myszków

3 228

Opinie o Piekarnia BREL S.C.

pracodawca

Szanowni Państwo, Pozwolę sobie odpowiedzieć na poniższe komentarze/ zapytania w jednym poście żeby dyskusja była bardziej transparentna. @Kolejny z traumą – Tak, ludzi, których podaję za przykład uważam za lojalnych i obdarzam zaufaniem. Żadna firma, żaden system, choćby nie wiem jak doskonały, nie będzie funkcjonować bez ludzi i wzajemnego zaufania. Chciałbym podkreślić jeden znaczący fakt – reaguję dopiero teraz na forum Go Work, natomiast na słuchanie ludzi i reagowanie na wewnętrzne problemy zawsze byliśmy i jesteśmy otwarci. Proszę mi wierzyć, że wiele zostało w tej kwestii zrobione i robi się cały czas. Jeżeli uważacie Państwo, że za mało, czekamy na wasze sugestie, rady i pomysły. Co najważniejsze, aby nasze działanie było konstruktywne, oczekuję kontaktu z Państwa w konkretniej formie- osobistego spotkania, rozmowy telefonicznej bądź informacji mailowej na adres: karol.fros@piekarniabrel.pl (do anonimów odnosić się nie będę) @Pracownik – kwestia spojrzenia na ludzi zawsze będzie trudna do pogodzenia z dwóch prostych przyczyn: pierwsza to oczywisty fakt, że ilu ludzi tyle gustów, opinii i każdy będzie przekonany o słuszności swoich. Z tego powodu dla jednych osoba X będzie dobrym kolegą a innych sam jego widok będzie już parzyć. Druga przyczyna to perspektywa- pracownik patrzy ze swojej, która w odniesieniu do całego spektrum działalności firmy jest dość wąska. Ja natomiast muszę patrzeć szerzej i dotyczy to także ludzi nielubianych. Oczywiście nie jest to wytłumaczenie dla tolerowania niewłaściwych zachowań. Jednak aby takowym przeciwdziałać, musimy o nich wiedzieć: kto? Kiedy? Komu? dlaczego? Takie rzeczy należy pilnie zgłaszać kierownictwu bądź szefostwu, ale dopóki nie będzie konkretnych informacji, jakakolwiek prewencja jest do granic utrudniona. Zasłanianie się strachem nie jest wytłumaczeniem dla bierności i tolerowania powstających problemów. Trzeba im stawiać czoła a nie liczyć, że „jakoś to będzie, może ktoś w końcu zauważy”. Różnice osobowości i charakterów zawsze będą powodować mniejsze bądź większe tarcia, dlatego w naszym wspólnym interesie jest działanie w kierunku ich eliminowania. Gorąco zachęcam wszystkich do kontaktu z nami zawsze kiedy tylko dzieją się opisane rzeczy. @Prawda – w temacie sprawiedliwości zarobków i wyceny stanowisk sprawa jest dość prosta. Jeżeli uważasz, że ten czy tamten, pracujący na stanowisku X zarabia za dużo a robi za mało, przyjdź do mnie bądź kierownika z takim tekstem: „Szefie/ kierowniku, kolega X się obija i dostaje za to więcej ode mnie! Proszę mnie wsadzić na jego stanowisko a udowodnię, że zrobię to samo lepiej, szybciej, skuteczniej za te same pieniądze” Podziękujemy wtedy nie tylko uściskiem dłoni a uczciwą premią. Podkreślam w tym miejscu istotną kwestię – będziemy premiować każdy pomysł bądź sugestię, której wdrożenie przyczyni się do usprawnienia procesów produkcyjnych, redukcji kosztów, organizacji pracy etc. Eliminowanie „toksycznej” kadry również do tego się zalicza. Z wyrazami szacunku, Karol Froś Piekarnia BREL S.C.

Mała
@Prawda 11.07.2018 12:19

Czytam i chce coś napisać o siebie, nie pracuję w Brelu od ponad roku i nie żałuję tej decyzji.Mam wolne soboty i niedziele ,święta też, a to bardzo dużo. W Brelu pracowałam na okrągło A pieniądze marne .Tu mam premie i premię kwartalną wszystkie świadczenia i premię kwartalną .Na rynku jest coraz więcej pracy i świat na Brelu się nie kończy .

Brelowicz

Witam ,czytam te wszystkie komentarze i jednocześnie jedno mogę stwierdzić że BREL po woli się zmienia ,oby na dobre. Minęły już czasy kiedy nie szanowano pracownika , z prostej przyczyny ,nie ma ludzi do pracy . Praca w piekarni to ciężka praca ,a szczególnie w Brelu gdzie asortymentów jest dużo. Mam nadzieję że Kierownictwo i Szefostwo to rozumie że firma Brel to my Pracownicy .Pozdrawiam .

Karol Froś, BREL S.C.

Szanowna Pani Zaniepokojona, Niezmiernie nam przykro iż bliską Pani osobę spotykają problemy w pracy. Aby móc jakkolwiek na nie zareagować, musimy być o nich poinformowani dlatego gorąco namawiam Pani bliską do kontaktu z kierownictwem zakładu bądź z właścicielami. Jesteśmy dostępni codziennie w biurach lub telefonicznie praktycznie przez całą dobę. Dla ułatwienia pozostawiam swój numer telefonu: 606-521-280. Przykro nam również, że wydaje Pani opinie na temat naszej firmy, nie będąc jej pracownikiem a sugerując się jedynie subiektywnymi ocenami osób trzecich. To przysłowiowe ocenianie książki po okładce, które jest dalece krzywdzące i niesprawiedliwe. Jakkolwiek na subiektywizm można przymknąć oko, tak przyrównywanie działającej w wolnorynkowych realiach firmy, do obozu będącego symbolem jednej z największych tragedii w historii ludzkości, jest przejawem daleko posuniętej ignorancji i braku szacunku dla ludzkiej tragedii. Bo widzi Pani, w odróżnieniu od (usunięte przez administratora), nasi pracownicy są w firmie z własnej, nieprzymuszonej woli, wiążą się z nami umową o pracę, za którą systematycznie otrzymują wynagrodzenie, i którą w każdej chwili mogą rozwiązać nawet bez podawania przyczyny. Wbrew Pani insynuacjom- bez wyjątku, każdy ma wybór i jeżeli warunki pracy bądź praca sama w sobie nie odpowiadają, nic nie stoi na przeszkodzie aby rozwiązać umowę. Tym bardziej, że od wielu miesięcy, zapotrzebowanie na rynku pracy jest ogromne i każdy, bez wyjątku, przy odrobinie chęci i zaangażowania, znajdzie dla siebie odpowiedni wakat. Zachęcam do takiego rozwiązania problemu Pani bliskiej, bo rzucając w internetowym forum pomówienia na pracodawcę w żaden sposób jej Pani nie pomaga. Nie pomaga Pani również wielu ludziom, którzy chcieliby podjąć u nas pracę, ale przez subiektywne i dalece mijające z prawdą komentarze nie decydują się na ten krok. A szkoda, bo jak pokazuje stan faktyczny, większość naszej kadry to ludzie z kilku jak nie kilkunastoletnim stażem w firmie, którzy doskonale widzą jak na przestrzeni czasu polepszamy warunki pracy w każdym aspekcie. Jeszcze raz zachęcam Pani bliską osobę oraz każdego pracownika, który może podzielać uczucia wyrażone w Pani komentarzu, do kontaktu ze mną bądź kimkolwiek z właścicieli czy kadry kierowniczej w celu przestawienia problemu i wspólnemu znalezieniu rozwiązania. Tylko działaniem i konstruktywnym, merytorycznym dialogiem będziemy w stanie przeciwdziałać problemom jakie powstają. Żale, groźby i pomówienia na internetowym forum to droga donikąd. Z wyrazami szacunku, Karol Froś Piekarnia BREL S.C.

Zapiekanki
@Pozdro 08.07.2018 08:35

Chyba jesteś z jego zmiany? Napewno jesteś bo inne zmiany mają co innego do powiedzenia nie chcesz wiedzieć co hmm a przerwy robi dłuższe bo musi się dobrze najeść buuuuuuhaha

Wiktoria

@Mqhk, czy możesz napisać coś więcej na temat warunków pracy w firmie Piekarnia BREL S.C.? Podziel się proszę z nami swoimi doświadczeniami związanymi z tym miejscem pracy. Z Twojej wypowiedzi wynika, iż jesteś wieloletnim pracownikiem tej firmy, więc na pewno możesz napisać coś na temat atmosfery oraz ogólnych warunków oferowanych przez pracodawcę. Zachęcam do dyskusji na ten temat. @Zeus, jesteś obecnym bądź byłym pracownikiem firmy Piekarnia BREL S.C.? Jeżeli tak to podziel się proszę swoimi spostrzeżeniami na temat warunków pracy oferowanych przez pracodawcę. Twoja opinia będzie pomocna dla osób, które poszukują informacji na temat tej firmy.

Prawda

Witam. Jestem ciekaw jaka ma ktoś wypłatę że nie zmieni pracy i ile godzin pracuje w miesiącu. Bo trzeba przejsc na produkcję bądź za kierownicę aby się przekonać jak jest na prawdę. Bo dla mnie jak ktoś pracuje ponad normę godzin miesięcznych to już nie jest za dobrze, chodź wiem że za darmo nikt ci nie da zarobić ale bez przesady. Są ludzie co robią mniej pracy a zarabiają więcej od ludzi co robią swoją robotę i idą do domu. Więc co do szefostwo to ono chyba mało wie o swoich pracowniach ile pracują a ile zarabiają co do swojej pracy bo wynagrodzenie nie jest sprawiedliwe. A kierownictwo ma swoich pupili gdzie daje im mała robotę a duże pieniędzy. Praca nie jest zła ale wynagrodzenia daje do myślenia i załamuje ludzi. Nie pamiętam kiedy kierownik dał premie chodź by nawet na święta.

Wiktoria

@Zaniepokojona, dziękuję za wyrażenie opinii na temat pracy w firmie Piekarnia BREL. Czy próbowałaś może zgłosić swoje uwagi szefostwu firmy? Informowałaś przełożonych o uwagach, które opisałaś w swoim poście? Jeżeli nie to może warto to zrobić? Czy możesz napisać coś na temat ewentualnych przyjęć do pracy osób młodych bez doświadczenia zawodowego? Czy takie osoby mogą z powodzeniem aplikować do pracy w tej firmie? Napisz coś na ten temat.

Zaniepokojona

Witam. Piszę, poniewaz chce opowiedzieć troche o pracy w tej firmie. A wiec, w brelu pracuje bliska mi osoba. Widząc kiedy wraca ona z tego "Auschwitz" chce mi sie po prostu płakać. Jesli chodzi o samą atmosfere, to są młodzi brygadziści, ktorzy w ogole nie szanują innych, myslą, ze gdy mają jakąś tam "posade" to pozjadali rozumy. Kiedy oni widzą, że starsza, zmęczona kobieta niesie worki z takimi wielkimi kilogramami, nigdy jej nie pomoga, wrecz przeciwnie będą jeszcze ponizac. Ponizac w taki sposob, ze bez dobrego psychologa, nie wytrzyma sie w tej pracy. Chciałabym również zaznaczyc, ze za ciężka i męcząca prace jaką sie tam wykonuje, zarobki nie są jakoś zadawalajace, ale ludzie nie mają wyboru. Jesli ma się twardą (usunięte przez administratora) to mozliwe, ze da sie rade, nie zapominajmy rowniez o tym, ze trzeba miec dobre układy i znajomości pracując tam, bo po prostu ludzie was tam zjedzą. Kazdy patrzy, żeby tylko dokopać drugiemu. Wysmiewanie i ponizanie jest na porzadku dziennym. Jesli sprobujesz sie postawic, to zrownają cie z ziemią. Ta osoba, o ktorej wspominalam wczesniej, pracujac w tym zakladzie, schudła ponad 20kg. Nie ma przerw, aby cos zjesc czy chocby nawet sie napić, nie mówiąc juz do wyjsciu do toalety, a chyba kazdy pracując 10/11h a czasaem nawet 12h musi skorzystac z toalety. Chcialabym rowniez wspomniec o kobietach, ktore przez prace tam zmarly, albo o ludziach, ktorzy sie zwalniaja, bo nie są w stanie wytrzymać psychicznie. Niestety jestem bardzo zrozpaczona,poniewaz bardzo boje sie o bliską osobe, bo juz popada w depresje. Odradzam kazdemu to miejsce pracy, osobiscie to z kazdym tym pracownikiem chciałabym porozmawiac, a najbardziej to z włascicielami, bo nie wiem czy oni wiedzą co dzieje sie u nich w firmie. Dodam, ze za czasow mojego znajomego, kupe lat temu nie bylo tam tak jak jest teraz, bo zamiast pracować, to chlali po szatniach, teraz tez piją, ale ci co mogą i niestety ale teraz to miesjce mozna nazwac "Brel Auschwitz". Nie pozdrawiam

Wiktoria

@Lipek, czy mógłbyś coś więcej napisać na temat pracy na dziale produkcji w firmie Piekarnia BREL S.C.? Jak wygląda praca w praktyce na tym stanowisku? Może do swojej opinii dodasz również jak oceniasz relację na linii pracodawca - pracownik? @!, możesz w sposób bardziej rozbudowany wyrazić swoją opinię? Twój wpis na chwilę obecną zbyt wiele nie mówi o pracy w firmie Piekarnia BREL S.C. Mógłbyś uargumentować to co napisałeś? Pamiętaj, że każda merytoryczna opinia, będzie pomocna dla osób szukających informacji o danym pracodawcy.

Ulka

Jak dobrze się zarabia to faktycznie żadne dodatki nie są potrzebne.

Młodzież

Przyjmują osoby niepełnoletnie na okres wakacji może?

Jerzy

Słyszałem sporo dobrego o firmie. Podpowiedzcie jaka jest atmosfera w pracy? Jakieś benefity?

zainteresowany

jak wygląda praca ?prawda to co piszą na ogłoszeniu?

Nick08

Jak wygląda praca w dziale jakości w tej firmie ?

!
@? 29.03.2018 10:55

Tu się dowiesz prawdy co się dzieje we wnatrz od samych pracowników

Wiktoria

Przypominam o obowiązującym na forum regulaminie (Link - https://www.gowork.pl/regulamin). Komentarze obraźliwe względem innych osób bądź zdradzające ich dane personalne będą zgłaszane do administracji i mogą być usunięte z wątku.

Krasnal

Malutki krasnoludek skaka i nie wyskakuje bo sam morze się podrapac po nosie

Kamil
@Krasnal 02.03.2018 05:35

Krasnali my dobrze wiemy że donosisz tylko to olwewamy , prawda jest taka że nikt z Tobą nie chce pracować bo jesteś leniem ..Szef powinien się przyjrzeć twojej pracy kłamczuszku .

Rik

Witam pracowałem w brelu 2012 roku za kierowcę i kierownikiem był Zbyszek. A na zakładzie śp Irek.chciałem zapytac jak teraz praca dla kierowcy dalej tylko 2 niedzielę wolne?warto tam teraz pracowac? Czytam wasze komentarze i jestem w szoku bo za moich czasów ludzie byli tam prawie wszyscy zajebisci fajnie mi sie tam pracowało

Rik
@Zbychu 24.01.2018 19:27

Dzięki

Podkablowany

Przez chwilę z Gośka był spokój teraz znowu zaczęła kablować. Uważajcie co mówicie przy niej.

Amfa35
@Prezes 05.03.2018 16:26

Respekt respektem a szacunek? Jeżeli nas nie szanują jako ludzi i pracę jaką robi sie dla nich to dlaczego my mamy ich szanować ludzie się urabiaja aż ręce i kręgosłupy bolą i nawet dziękuję nie usłyszą tylko że jeszcze mało wydajni. A pracownicy którzy sa od początku jak firma istnieje to z samej lojalności szef powinien im dodatek dorzucić a tu nic tylko patrzą jeszcze ile z nas mogą wyciągnąć .

Wkurzony

Ja się pytam Gdzie są te marne grosze zwane Wypłatą .Znów wam brakło kasy dla Tych co ciężko pracują w każde święta i nic z tego nie mają .Wstyd ..

Ws
@Wkurzony 09.02.2018 18:13

Ja tam nie narzekam dostałem to co mi się należało. Jak ktoś nie wykazuje własnej inicjatywy to teraz jest zły

Maciek

Gośka od zapiekanek daje od tyłu na całego i dlatego ma plecy, kabluje i uważajcie na nią.

Patryk
@Maciek 18.12.2017 12:05

Panie Maćku proszę nie pisać takich bzdur , bo to świadczy o Pana kulturze osobistej której Pan niestety nie posiada .Obcować z takich prostakiem to pech

Myszkowianin

już sie uspokoiło i byłoby dobrze tylko to buractwo z Poraja i okolic wszystko psuje.

Zapiekanki
@Myszkowianin 01.02.2018 17:52

Popieram interesują się nie tym co potrzeba

Jarek

Brel ma dobra opinię jako pracodawca. Podpowiedzcie czy warto starać się o pracę?

Wojtas
@Jarek 15.01.2018 10:13

Parafrazując Piłsudskiego, Praca dobra ale ludzie (usunięte przez administratora)

Stach

Ale jesteście (usunięte przez administratora) .w tej piekarni to tylko się ruchają i chlaja a potem się obgadują.nic tam się nie zmieni

SpeedMen
@Stach 11.01.2018 01:45

A co do ćpania to w fajnym towarzystwie bywałaś(bywałaś).

Brys

No uwazajta na tego z zapiekanek szpicla,juz przyszedł a wszystko go interesuje,zeby potem (usunięte przez administratora) obrobić,a jak mu glowa chodzi wszystko podsuchuje

A kto to pani r

@Pracownik 26.09.2017 09:17

Ej glupku nie bądź taki mądry.serial to wy kręcicie w piekarni

Widzę że w piekarni to nic się nie zmieniło każdy każdego obgaduje a potem mu do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wchodzi to chyba się już tam nie zmieni.masakra

zaciekawiony
@Serwis 25.09.2017 21:31

a jaka sprawa lezy na policji??

To ja

Jedna ze swoich koleżanek chciałaś sprzedać za wódkę i dobrze wiesz o kim mowa druga z kolei opisujesz na forum i ty śmiesz nazywać mnie Judaszem? To jak w takim razie nazwać ciebie? Pomyśl trochę zanim coś napiszesz.

Lew

OLEK TO SPOKO FACET, DAJCIE MU SPOKÓJ, co on moze? A kablować nie będzie. Głownym kierownikiem jest Witek .

R

Posuchajcie wy dwaj panowie suchacie tej jednej lekkiego obyczaju a ja wam powiem tylko tyle czy wiecie co znaczy słowo Mobbing??? Szef sie ucieszy jak z waszego powodu bedzie sprawa w Sadzie i udowodnie parę rzeczy.. Zastanow sie PK czy warto było?

Mózg

Dla wyjaśnienia- mobbingu się nie robi - mobbing się stosuje.

Karolina

Słyszałem ze nawet Renatę rozpili,bo w pracy jej nie widzę. Ona się zwolniła?

Joł
@Ja 23.09.2017 18:48

Zgadza się. Renata pracowała juz na kolorach,pracowała na żabkach i na kajzerce. Wszyscy maja j Takie samo zdanie na temat tej kobiety. Dosyć ze próżniak to jeszcze codziennie pijana.

Kamil

Juz pisałes nie raz,,podejcie do chlopaków,,co mam powiedziec o czym oni wiedzą,Gorzki ty alkocholiku pijesz co dzien a potem klękasz i wydzwaniasz po ludziach zeby pomogi, czy kasznia ty judaszy?

Bruneta
@.,!-;: 22.09.2017 22:26

Baba z krojenia znów pokazuje chisterie to czyżby była mama Kamila taka wygadana jak ściana haha

Zostaw opinię o Piekarnia BREL S.C. - Myszków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Piekarnia BREL S.C.