Brel S.C. Piekarnia

Opinie o Brel S.C. Piekarnia

A kto to pani r

@Były pracownik 3 tygodnie temu
A kto to pani r

Jak nie pracujesz tutaj to się nie interesuj. Obejrzyj jakiś serial może będzie ci lepiej.

@Pracownik 3 tygodnie temu

Ej glupku nie bądź taki mądry.serial to wy kręcicie w piekarni

Widzę że w piekarni to nic się nie zmieniło każdy każdego obgaduje a potem mu do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wchodzi to chyba się już tam nie zmieni.masakra

Serwis
@Były pracownik 3 tygodnie temu

Sprawa leży już na policji z tego co wiem. Ciekawe co na to pani R?

zaciekawiony
@Serwis 3 tygodnie temu
Sprawa leży już na policji z tego co wiem. Ciekawe co na to pani R?

a jaka sprawa lezy na policji??

To ja

Jedna ze swoich koleżanek chciałaś sprzedać za wódkę i dobrze wiesz o kim mowa druga z kolei opisujesz na forum i ty śmiesz nazywać mnie Judaszem? To jak w takim razie nazwać ciebie? Pomyśl trochę zanim coś napiszesz.

Lew

OLEK TO SPOKO FACET, DAJCIE MU SPOKÓJ, co on moze? A kablować nie będzie. Głownym kierownikiem jest Witek .

R

Posuchajcie wy dwaj panowie suchacie tej jednej lekkiego obyczaju a ja wam powiem tylko tyle czy wiecie co znaczy słowo Mobbing??? Szef sie ucieszy jak z waszego powodu bedzie sprawa w Sadzie i udowodnie parę rzeczy.. Zastanow sie PK czy warto było?

.,;:-
@? 24.09.2017, 08:16
Podobno macie kierownika na nocy ? Gdzie w takim razie on jest i czym się zajmuje jak wydawka śpi a inni piją ?...

Przecież Olek chyba nie pracuje noc w noc.

Mózg

Dla wyjaśnienia- mobbingu się nie robi - mobbing się stosuje.

Karolina

Słyszałem ze nawet Renatę rozpili,bo w pracy jej nie widzę. Ona się zwolniła?

Ja

Renato Ł. Jak piszesz to rób to na trzeźwo bo ciężko odczytać co autor miał na myśli. Cały zakład z ciebie się śmieje. Jak ty wyglądalas ostatnimi czasy. I nikt cię nie oczerniał.

Joł
@Ja 23.09.2017, 18:48

Zgadza się. Renata pracowała juz na kolorach,pracowała na żabkach i na kajzerce. Wszyscy maja j Takie samo zdanie na temat tej kobiety. Dosyć ze próżniak to jeszcze codziennie pijana.

Kamil

Juz pisałes nie raz,,podejcie do chlopaków,,co mam powiedziec o czym oni wiedzą,Gorzki ty alkocholiku pijesz co dzien a potem klękasz i wydzwaniasz po ludziach zeby pomogi, czy kasznia ty judaszy?

.,!-;:
@Kamil 22.09.2017, 21:55

Ty ze swoimi wpisami też się powtarzasz....

Bruneta
@.,!-;: 22.09.2017, 22:26
Ty ze swoimi wpisami też się powtarzasz....

Baba z krojenia znów pokazuje chisterie to czyżby była mama Kamila taka wygadana jak ściana haha

Józek

Jestescie siebie warte pijecie a potem sie opisujecie Połowa osób pije u nas masakra

Kamil

Zimnego zwolnili! Oki a pytam się ile razy zwalniali tego pijusa Marcina?? Wlasnie na tym polega rzecz do puki Witek będzie kierownikiem to będą pic A więc pijmy bracia i

Figa
@Renata 22.09.2017, 16:32
Dlaczego znów się podszywacie za k.w chłopak jest na urlopie niech odpoczywa a nie podstawiacie się za niego. Proponował bym mu...

Renata nie ublizaj chłopakom bo z tego co wiem to oni tobie wódkę dowozili jak byłaś na żabkach. Widziałam na własne oczy.

;:'"#-;

Zgadzam się. Jak macie coś do chłopaków to podejdzcie do nich i im to powiedzcie, szczególnie ty bohaterze Kamilu czy jak tam masz na imię.

Anka

Co? Zwątpiłeś?? Czekam pisz pisz A JAK NAPISZE TO JUTRO Froś cię wypierniczy na pewno Ciekawe skąd wezmiesz kase. Czekam cwaniaku jeden ha ha ha

Jak pamiętam to P.K i M.G robili co chcieli a kierownik nic z tym nie robił.i zawsze dostawali premie a naj mniej robili i w hu ja lecieli

Zapiekanka
@Olek 22.09.2017, 22:31
Może na ciśnieniomierzu by pokazało?

Najlepiej pokazało by jak by dmuchał żabę w pupę. To by wyszło bobbowo

Lol
@Lalunia 22.09.2017, 05:52
Kolwgo koleżanki zacząć prace o 19 godzinie i wypić przed pracą. Niczego nie zmienia faktów gdyż alkohol po 3 godzinach. Dobreg...

Lalunia,ty nawet chyba liter juz nie widzisz. Spójrz co napisałaś. Co ty pijesz że kopie cię tak mocno a widać to po twoim wpisie.

ANKA

MOZE BYŁO, ale nie dokońca się z tym godzę Ja musiałam się zwolnić przez tego zjeba Kasznię a Gorzki kuzwa nie lepszy. Byłam nawet na rozmowie u kierownika w sprawie tych epizodów i co? Gówno to dało, ale dzis jakbym ich spotkała na ulicy to napluje w twarz Nie dajcie się tym wiesniakom

Trotyl
@Hipek 21.09.2017, 14:16
Chleja jak dzieci mleko w przedszkolu po kryjomu leją sobie do kubków termicznych im udają ze to kawa. A koleżanka Iza z. Nimi...

Panie Robercie z wydawki- przestań pan być taki dwulicowy i interesować się wszystkim co się dzieje na piekarni a w dodatku kłamać i udawać kumpla ze wszystkimi.

Anka
@White 21.09.2017, 14:48
66945567# Znasz ten nr?dopisz sobie ostatnią cyfrę. Pogrąża cię. To że tutaj nie pracujesz to nie znaczy ze zapomniałem co tu w...

Ha ha Dawaj Czeka zobaczymy Kto kogo czekam a co do numeru nie znam ale pruboj????

Hej ja tam pracowałem i jak był Irek S.kierownikiem to nie było takiego syfu Marcin

!!!!
@Były pracownik 18.09.2017, 20:35

Z tym się zgodzę było całkiem inaczej

Zjeb

Teraz wszyscy chodza z komórkami i czytaja ha ha ale to prawda

Chudy

To czekaj oni mają płacone tak za paliwo to są wybrańcami tak a tyle osób jeździ i niemaja płacone to dobrze wiedzieć

???

NUDZI CI SIĘ WIDZĘ PANIE K.W

@??? 21.08.2017, 22:32
NUDZI CI SIĘ WIDZĘ PANIE K.W

Nie powiedziala bym że to pisze K.W. Droga kolezanko z kajzerki zastanów sie co wyprawiasz i kogo chcesz wpieprzyc w coś jesteś zwykłą pracownica która ciągle [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] każdego pani słynna I .

Marcin zgadnij ktory

Ale syf!! Mam nadzieje ze Karol w końcu coś Zrobi Brel ma super opinie pijaki podpierdalcze i nie tylko

chudy

jak to witek daje im na paliwo skąd wiesz takie rzeczy?

Chudy

Skąd wiesz takie zeczy ?że za paliwo płacą

chudy

to znaczy ze witek wie ze pija i nic z tym nie robi tak?

Rys

Eee geniusze??? Mowie tu do kaszni i marcina tak wam do smiechu ze nabijacie się z zimnego??! Juz zapomnieliście ile razy uciekaliście jak trzeba było dmuchać??? A marcin jak klękał i blagał zeby go nie zwolnili?? Zapomniałes pijaku? Pilnuj swojej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

Gruby
@chudy 20.08.2017, 10:48
tak tak gruby robisz zamęt i zaś piszesz na forum jak cie nie było był spokój powróciłeś i to samo robisz wiadomo kto pisał ....

Nie lepiej jest xniszczyc. Psychicznie Kolejnego ciastowego by krolem byl tylko jeden za co premie dostaje za podpiepszanie a sam pije auto poo bijane a piecowy daje na % by go nie wywalili ze zmiany

@Gruby 20.08.2017, 11:30

a o kim piszesz o Pawle??

Romek

Man nadzieje ze te marne grosze wplyną w tym miesiącu o czasie

RYDZYK

Gruby
@RYDZYK 08.08.2017, 06:38
ŚWIĘTEJ PAMIĘCI DZIADKA KAMILA.

Znów wam się nudzi pijusy? Ja nie pijecie to się obgadujecie barany i wsioki

Zakazane
@RYDZYK 08.08.2017, 06:38
ŚWIĘTEJ PAMIĘCI DZIADKA KAMILA.

Co za ludzie tam pracują same podpierdalacze lataja z byle czym z głupotami do kierownika. ..przepraszam czy mogę iść siusiu. . co nie. Którzy lizusy a pojęcia nie maja o robocie rzadnego tylko staną przy maszynie i patrzą jak Ukraińcy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

Anonim1

Zapraszamy do podjęcia pracy w dużej piekarni Wysokie zarobki https://www.olx.pl/oferta/zatrudnie-osoby-do-pomocy-przy-produkcji-CID4-IDmRGD8.html

Ada
@!!!! 11.07.2017, 13:41
No straszni naprawdę

!!!!
@Ada 15.07.2017, 04:29
Głupców tu nie mało tylko nie wszyscy mają to na papierze,a mieć powinni. Taki klimat-albo się dostosujesz albo nie pracujesz....

Oj nie tak do końca trzeba mieć własne zdanie a nie słychać tych niby kierowników wykonywać swoje a jak im się poddasz to oni są górą

kasa

no i za co oni chcą pieniądze haha.

#######
@kasa 31.05.2017, 10:39
no i za co oni chcą pieniądze haha.

Panie Wiertło niech się pan nie interesuje.

Mija.

Ktorzy to tak popili ostatnio ?same asy:)

W odzu
@Mija. 31.05.2017, 07:01
Ktorzy to tak popili ostatnio ?same asy:)

Z dnia na dzien wszyscy przestali pisac na forum czy potwierdza sie ze pisala jedna osoba?

teraz

aha pomada kto to możne być hmmm .powiem tak damas teraz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i dużo ci do niego brakuje obronie go bo ty jesteś wiesz kim nikim po co piszesz kłamstwa podrostu jesteś fałszywy.widzialem jak chłopak zapiernicza za 3 a wy dawka siedzi dobrze ze ich [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie robow i weźcie chłopaki z wydawki sprzotajcie po sobie buteli w szatni

już niedługo skończy im się spanie nawet olka olali i olke pościli sami nieodpowiedzialni ludzie .

Pomada

Damas ogarnij się ludzie mówią ze stoisz i nic nie robisz! !!

Wydawka

Jaki stary taki gupi zero rozumu

damas

y
@damas 27.05.2017, 06:57
co fajny link pamiętaj pizdo skakałaś do mnie a wiem już wszystko o tobie to teraz siedź cicho powodzenia....

Kto?

Pomada
@y 27.05.2017, 21:43
Kto?

Co z niego jest za oszołom

Cień

Niki
@Cień 24.05.2017, 12:06
Chłopie jesteś nieudacznikiem jak brel upadnie jesteś gotowy ha ha i gdzie bydziesz lotoł na skarge do mamusi???...

Musze tu stanoć w obronie Jakuba . To dobry i pracowity chlopak Moze tam czasami mu troche odbija ale ja odbieram go pozytywnie. Jak mam coš do Niego to mówie Chlopak sie zmienił na dobre choć mnie wkurzał nie raz. Skończcie te brednieni

Tutek
@Niki 25.05.2017, 13:07

Hejt na tym forum to norma. Każdy normalny człowiek powinien mieć to głęboko ( usunięte przez administratora ) tu wypisują.

Zbych

Hej niewolniki tez wasz Brel to Bankrut

Delikatny
@Zbych 22.05.2017, 22:56
Hej niewolniki tez wasz Brel to Bankrut

A ja sie ciesze Bo to cyrk a nie zakład Dla wiadomosci,, tych,, co sie smiali Odszedłem i mam fajną prace wolne soboty i niedziele.Nie da sie pracować gdzie jedni pracuja a drudzy chodzą lub sie obściskują po kątach masz szczęscie nierobie ze masz tam matke. NIKT z tobą niechce pracowac bo twoja zmiana musi robić na Ciebie leniu Jeszcze troche bedziezz Sam.

Alex

Masz racje powalamy sobie i to nasz bład a oni nami pomiatają ten sobie jezdzi po wczasach a robole zapierniczaja mało Tego niema ludzi a oni chcą robić produkcje w pare osob bo reszta sie nie nadaje to mówie do tych co mysla ze nie musza pracować Jak wam nie odpowiada to sie zwolnijcie lenie jedne Bo my za was nie bedziey robić

!!!!!!
@Alex 03.05.2017, 11:00

Wiem jak tam jest trochę tam się pracowało to jest chory zakład a ludzie jeszcze gorsi

Fredek

Ha ha nie ośmieszaj sie Zwolnil Zwolnił oczywiście bo nie miał wyboru był juz nie potrzebny ale go nie zaluje bo to był przymól pozwolił sobie to Ma.

lol
@Fredek 03.05.2017, 08:35

Przymół to Twoje drugie imie !!!!!

********************
@Fredek 03.05.2017, 08:35

Nie pieprz glupot byl ok druga sprawa to za robote sie wez anie tylko piszesz na forum nie masz co robic? Wypisujesz tylko bzdety widac brak zajecia w domu

Jas

Co by zrobili jak. Częsc ludzi pójdzie na l4

pozdro

O wygryzieniu mozna by powiedziec gdyby go sami go zwolnili a z tego co wiadomo pn sam się zwolnił ;)

Mobbing wiesz Co to jest?!!!! Stać Cie na sprawę w Sądzie!! Dośc takiego traktowania ludzi. Zastanow sie nad swoim zjechanym zyciem i odwal sie od normalnych ludzi. Zapewni ze swiadków mamy

zgodze sie
@() 29.04.2017, 12:05

zgodzę się z tobą nie którzy nie dają sobie sprawy ze np jak z kogoś się wyśmiewają i cały czas na nim siedzą to jest mobbing grupowy Aspekty mobbingu na tle przestępstwa z art. 218 § 1 powinni się zastanowić nas sobą bo odszkodowanie jest wysokie dla poszkodowanego, trochę się zastanówcie ci którzy tak robią bo naprawdę przeginacie ostatnio.

!!!!!!
@zgodze sie 29.04.2017, 16:57

Ludzie Wy tylko piszecie na tym forum dlaczego nic z Tym nie robicie

Zbychu

Robili co chcieli,, kierownicy.,, a sam Witel dał im pozwolenie Przyjdzie czas szukać pracy i tu bedzie ból dobrze im leniom i podpierdalacza nic sie nie chce robic jeden adrian i michał są w porzo

Swir

Brel to przeszłosc upadajaca firma Zapiekank tez padna przez nieudaczna Beti co ludzi wykancz

Były kierowca

Teraz za ładowanie powinni dac kierowcą bo wstają wczesniej i po rampa trzeba sie przepychac bo nikt nie wpuści bo kazdemu sie spieszy biedronek po 8 na rano ten brel to wyzysk a wszystko przez logistyke ktorej niema w tej firmie

bank

Milioner
@bank 27.04.2017, 17:48
czemu panowie z wy dawki tak wyzywacie czy by coś wam zabrali jakieś dolary hahah i dobrze bo za co wam tyle dawali :P...

Nareszcie,szkoda ze tak późno. Tyle kasy za friko wynieśli. Dobrze bo już im się w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] przewracalo. Trochę niżej głowy panowie

1fryyyyyy

Froś sie bawi a my jebiemymu kase Firma Brel to oszusci wykorzystuja ludzi a w tym biurze w Myszkowie siedza uposledzone osobu bo nie umieja policzyc do 10

Hu...szpie.w..Dupe

Gdzie jest kasa!!!

mysza

Brel się sypie jeszcze troche to zamkną ten zakład

Komórka
@mysza 16.04.2017, 09:32
Brel się sypie jeszcze troche to zamkną ten zakład

I bardzo dobrze Niech Zamkną ciekawe gdzie pojda co nie którzy Nieudaczniki i pijusy ha ha

Olo
@Komórka 16.04.2017, 12:59

Ty za to musisz prezentowac wysoki poziom skoro z nimi pracujesz haha

Bol

swieta
@Bol 15.04.2017, 15:33
Posuchaj poczciwy człecze czy wam rozumy pozjadało? Taki dziwne są dla was zyczenia To wy sami oceniacie sie według siebie...

co ty pierniczysz tu każdy obgaduje każdego nie chce żadnych życzeń życzenia to rodzina skalda a nie debile.

Zabcia

Wesołych Świat dla Wszystkich

Milioner

Macie wypłaty na koncie debile jedne? Co wy macie z tym alkoholem? Ciągle alkohol alkohol alkohol. Pytam gdzie? Przecież badają nas regularnie.

procent
@Milioner 11.04.2017, 05:33

kogo badają to badają, po co te badania alkomatem jak i tak wszyscy nie chodzą bo zaraz jest gadane ic się chow bo dmuchanie jest.

Beybe

Odejść nie odeszlem tylko się zwolnilem. I wiem jak jest kolegą lepiej sobie pospij na mocne to ci wychodzi najlepiej

Elf

Daj spokoj ludziom z Myszkowa odeszłeś to nie obgaduj bo jak My napiszemy co robiles to cię braknie pilnuj alkocholikow z poraja tam pija co dzien

Zostaw opinię o Brel S.C. Piekarnia - Poraj

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Brel S.C. Piekarnia