3P Agencja Detektywistyczna Stanisław Piątek

Bydgoszcz

Opinie o 3P Agencja Detektywistyczna Stanisław Piątek

Edyta

Nadal nie ma informacji czy 3P Agencja Detektywistyczna Stanisław Piątek zatrudnia pracowników i jakim jest pracodawcą. Czy ktoś może się jeszcze wypowiedzieć na ten temat? Może jakiś pracownik wyjaśni niezadowolenie klientów?

Gość

Polecam detektyw-Bydgoszcz.com

lenek

no na peno osobiście to inna rozmowa jest od razu z tego co mi się wydaje tez.

Beata

Mój już były mąż pracuje w policji wiec na początku wydawało się dobrym pomysłem wziąsc do sprawy rozwodowej byłego pracownika tej służby. Po pewnym czasie musiałam jednak zrezygnować. Pomoc dopiero otrzymałam od Pani Detektyw (usunięte przez administratora). Babeczka działa z pełnym profesjonalizmem i najważniejsze że potrafi zrozumieć rozterki zdradzonej. Podchodzi do sprawy ze zrozumieniem i empatią. Kontakt można znaleść na stronie: www.detektyw-bydgoszcz.com Polecam z całego serca

Ania

Polecam Agencje CBW http://www.cbw.bydgoszcz.pl/ uwijają się szybko i sprawnie zrobili dużo zdjęć i filmów i jestem bardzo zadowolona znaleźli mi dużo dowodów na zdradę mojego męża .

pack

Nie wiem czy jeszcze gość ma licencję ale po jego usłudze byłem długo długo ciągany po prokuraturze i sądach. Nic subtelności i profesjonalizmu w pracy a tylko metody jakby z epoki SB. Z tego co słyszałem to z resortem pożegnał się raczej z przymusu a nie dobrowolnie.

Jarek

Najlepsza agencja detektywistyczna! Tutaj znalazłem dopiero pomoc w sprawie, z którą borykałem się już dłuższy czas i nikt nie był w stanie udzielić mi pomocy. POLECAM Agencje Detektywistyczną 3P !

Michalina

Agencja Detektywistyczna 3P jest pełna profesjonalizmu, pomogła mi bardzo podczas sprawy jaką zgłosiłam. Idealny kontakt z detektywem Panem Stanisławem. Dostawałam informacje na bieżąco co dzieje się w sprawie.

agnieszka

Hej, możesz polecić kogoś dobrego z terenu Bydgoszczy. Z góry dziękuję

?

Ja z pełną odpowiedzialnością polecam Pana Janusza Szuminskiego z Poznania.Wielki człowiek np...w dziedzinie Stalkingu.

RobiK

Zwykły [usunięte przez moderatora] nie detektyw. W śledztwie, które prowadził został od razu zdemaskowany, dowody przedstawione były bardzo naciągane, opis obserwacji wyssany z palca (opisał sytuację która nie miała miejsca). NIE POLECAM

syla

Witam mam problem i poszukuję dobrego detektywa Pablo mozesz pomoc i napisac z kogo jestes zadowolony z gory dziękuję

pablo

Zero profesjonalizmu przez 4 miesiące nie zrobili nic tylko obiecywali, nawet 1 zdjęcia nie zrobili. musiałem ich kierować i ponaglać. Jeździli jednym samochodem i tak nieudolnie, że zostali zauważeni. W końcu zrezygnowałem z ich usług. Następny detektyw rozwiązał problem w ciągu 4 dni.

gosc

Ta agencja to tylko z nazwy nazywa sie detektywistyczna a pan Piatek to totalna porazka . zero profesjonalizmau. wartosc uslugi rowna sie jakosci. czyli jak chcesz najgozej zainwestowac pieniadze w swoim zyciu zglos sie do Piątka! hehe

maja11

Dodam też, że Agencja pana Piątka nasyła na osoby, które są obserwowane [usunięte przez moderatora] Jego śledzenie jest upierdliwe i niestosowne do zachowania detektywa jestem ciekawa kto dał temu Panu licencje!!!!

maja11

Agencja Pana Stanisława Piątka jest nie profesjonalna to co opisuję się na stronie internetowej mija się z rzeczywistością fatalnie. Po pierwszym spotkaniu z Panem Piątkiem wiedziałam że to jest detektyw zero profesjonalizmu.

Zostaw opinię o 3P Agencja Detektywistyczna Stanisław Piątek - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 3P Agencja Detektywistyczna Stanisław Piątek