Platinium Bartosz Gibała

@xdedsfg 13.07.2017, 20:47
A zarobki w porządku?

jest okej

kim

Polecam. Młody zespól pracowników, jest szannsa na rozwój i perspektywa dłuższego zatrudnienia, jeśli sie chce pracować a nie obijać sie :)

Elka

Szkoda czasu na coś takiego...

never

Mocno odradzam, ciągła rekrutacja na wszelkie stanowiska w tej firmie powinna być najlepszą oceną...

Madzik
@never 29.03.2017, 18:22

A ja polecam ! :)

blondyna

Nie polecam tej firmy !!!( usunięte przez administratora ) Była pracownica.

Ehe

Praktyki faktycznie można odbyć ale o karnetach nic nie słyszałem - ja przynajmniej nie dostałem...

zain
użytkownik zarejestrowany

Zazwyczaj jednak studenci na praktykach i tak nie dostają pieniądze, więc tutaj @agnes kwestia jest sporna, ja bym nie wykluczał tej firmy, choćby ze względu na szkolenia.

praktykantka
@zain 06.02.2016, 20:16

Hej, Byłam na praktykach w tej firmie. Wiem, że jest możliwość dalszego zatrudnienia. Praktyki były bezpłatne, ale w ramach praktyk dostałam karnet do wybranego przez siebie klubu. Generalnie oceniam jak najbardziej na plus.

tomek
użytkownik zarejestrowany

no wyjątki sa, ale ludzie tutaj cenią sobie chyba bardzije prace biurowa, bo mają lepsze stawki. No i wydaje mi się, ze dobrze patrzą na handlowców bo mają najlepsze premie.

Paula
@:) 24.01.2016, 23:11
tobiasz napisz gdzie spotkałeś się z dobrą opinią pracowników o Platinium - jest to bardzo ciekawe, bo chyba są to wyjątki?...

Potwierdzam - fajna firma z młodą kadrą pracowników ;)

tobiasz
użytkownik zarejestrowany

jestem totalnie zaskoczony tym co piszesz pracownicy, bo sam spotkałem się z całkiem dobrą opinią o miejscu. mam nadzieję ze to przypadek losowy jeśli chodzi o te sytuacje i że zostanie to dobre wyjaśnione, powodzenia i pozdrawiam

tober
użytkownik zarejestrowany

@ala, w sumie tak 99 złotych miesięcznie na siłownię open to nie dużo, ale wiele osób ma w pracy multisporta w niższej cenie. @haha, tak to wygląda, praca w solarium przecież ma bardzo małe wymagania i każdy po liceum je spełnia.

Ehe

Widzę, że szybko reagujecie na kolejną negatywną ocenę. @ala (pracownik FP) to jest miejsce, aby wpisać opinię pracownika o pracodawcy, a nie o ofercie firmy - jak chcecie się reklamować to istnieją inne fora. Poprawcie swój stosunek do pracownika to będą tu wpisywane pozytywne komentarze.

lison
użytkownik zarejestrowany

No tak ale tutaj chyba bardziej chodzi o inną firmę, gdzie wyraźnie jest napisane, że na stanowisku project managera wymagane doświadczenie to minimum 3 lata w prowadzeniu projektów;

plasik
użytkownik zarejestrowany

to prawda, poszukują i to na całkiem niezłych warunkach finansowych z tego co tam jest napisane, (usunięte przez administratora) a to też +

gfgf
użytkownik zarejestrowany

@i habe ja tez tak uwazam ze samemu trzeba sporobwac i sie przekonac jak jest na prawde, nie warto sie sugerogwac do konca komenatrzami innych ludzi..

jurand
@gfgf 29.12.2015, 00:02

ja odkąd zacząłem swoją karierę w branży budowlanej to marzyłem o pracy na stanowisku prject managera. Widziałem , że w tej chwili poszukują kogoś takiego w Platinium

i habe
użytkownik zarejestrowany

@apa oczywiście, że najlepiej samemu przekonać się o prawdziwości niektórych komentarzy. Siłownia na prawdę jest w pełni wyposażona, a nawet mają ogłoszenie na project manager ds. budowlanych.

ala
użytkownik zarejestrowany

zazwyczaj wsyzstko z zewnatrz wyglada bardzo dobrze i ładnie, trzeba od wenatzr poznac dzialanie firmy, moze warto rowniez porozmawiac na temeat temperamentu innych osob...

krzychu
użytkownik zarejestrowany

@byla pracownica rozumiem, że ciezko jest się dogadac z szefostwem, ale nie jest to chyba niemozliwe, prawda? poza tym uważam, ze dobrze by było gdyby poruszyć ten problem, wczesniej pracownik się wypowiadał, ze raz przyszedł z daną sprawą i załatwił wszystko, wiec chyba nie ejst aż tak żle, liczy się podejście.

rado

jak wypowiadacie umowe?? musicie być osobiście czy pocztą mozna??

Czy ktos moze napisac jakie panuja warunki pracy w platinium mam tam rozmowe i nie wiem czy traktowac ta prace powaznie? Pracy ciezkiej sie nie boje bardziej chodzi mi o wyplty i ile osoba na recepcji moze zarobic czy sa premie ?

Czesc, za kilka dni mam rozmowe kwalifikacyjna w fitness platinium w krk. Czy pracowal tam ktos kto moglby podac konkretna opinie na temat warunkow pracy panujacych w tej firmie?. Czy gra jest warta swieczki? Ile mozna zarobic ? Czy jest mozliwosc otrzymania umowy o prace? Czy sa wyplacalni?.

lea

Przepraszam, jeszcze remanenty. (usunięte przez administratora)

m.

a jak jest na lea? pracował ktoś?

Była recepcjonistka

Nikomu nie polecam tego miejsca, (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Platinium Bartosz Gibała - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Platinium Bartosz Gibała