Dworek Zielone Wzgórze

Jastrzębie-Zdrój

Opinie o Dworek Zielone Wzgórze

Lidia
użytkownik zarejestrowany

@Branżowy, może obsługa nie ma przydziału jedzenia wszystkiego co podają gościom? Skąd to możesz wiedzieć? Obsługa jest po to by raczej zajmowała się podawaniem dań dla gości? Skąd wiesz jakie panują tam zasady i praca? Jesteś zatrudnionym fotografem akurat w tym miejscu?

halina
użytkownik zarejestrowany

nie znam dokładnych cen, a tym bardziej warunków zatrudnienia. Tutaj też ciężko się w sumie połapać. Wydaje mi się jednak, że Jastrzębie Zdrój jako ośrodek wypoczynkowy ściąga tu wielu klientów, a to dobry motyw na zarobek, taki dworek :)

Nie polecam. 120 zł za urodziny????? z taką ilością jedzenia i z bardzo małym wyborem różnorodności wędlin, brak grzybków pomidora ogórka była tylko 1 sałatka grecka. Porażka!!! To co było kwalifikowało się z ledwością na 80 zł. KAWA!!!! z termosu ohyda, lura. Proszę dajcie sobie spokój z tym lokalem. Zdziercy. ZIMNO, nie grzali a tu 7 listopad.

piggy chrum chrum
użytkownik zarejestrowany

widzę że temat nadgodzin został poruszony, poruszę go i ja bo jest ważny a różne czy się słyszy.chciałabym się u nich zatrudnić, ogólnie słyną z tego że sa bardzo dobrym pracodawcą, natomiast obawiam się właśnie licznych i dużych obowiązkowych nadgodzin. mam sporo zajęć po pracy inie wiem czy dałabym rade je pogodzić z pracą. obowiązkowe są te nadgodziny?

mm

Droga Aniu dobrze radzę - poszukaj pracy gdzie indziej, jezeli nie chcesz nabawić się nerwicy i depresji - pozdrawiam

mojito

Jako rozgoryczony pracownik tej firmy muszę z ubolewaniem stwierdzić, że wszystkie pochlebne opinie pisze szefostwo i zaufani pracownicy firmy. Prawda boli ale z drugiej strony uczciwość nakazuje aby powiedzieć to głośno!!!!

Asia

Witam! Również miałam okazję być w tym miejscu na imprezie rodzinnej- komuni mojego siostrzeńca. Ja jestem bardzo zachwycona całą organizacją tego miejsca, nie dość, że jest tam przytulnie, to jedzenie jest również wyśmienite, a obsługa profesjonalna. Mi osobiście to miejsca bardzo przypadło do gustu.

Marianna

Branżowy - 2013-06-24 19:08:45 Witam. Jak nigdy nie wyrażam opini o miejscach w ktorych bywam, i staram się nie krytykować, tak te miejsce musze odradzić wszystkim chętnym. Miejsce ładne z zewnątrz, możliwości dużo, ale właściciele to już chyba z kosmosu urwani. Minusy : - Zabronili tłuc kieliszków szampanowych co jest tradycją ! kobieto obudz się kafelek szkło ci nie zniszczy. a jak się trafi kieliszek o wielkości kufla litrowego z denkiem na 3 cm. to może wtedy być problem. - w połowie wesela wyłączyli klimatyzacje - mówili bo oszczedności - dopiero reakcja starosty zaskutkowała, ale tylko na 30 minut, potem otworzyli okna i wietrzyli - dopłata za kawe bo się skończyła ? haha - to mnie rozbawiło do końca. Jako osoba będąca związana z tą branżą przewiduje słabą przyszłość tego lokalu - i szczerze odradzam tam organizować wesela. Plusy : - dobry obiad, reszta dań do [usunięte przez moderatora] i mało. Współczuję dziewczętą z obsługi ktore muszą pracować w takich warunkach, bo skoro robi sie takie rzeczy na zewnątrz to co się dzieje na zapleczu. HOHOHO ! W okolicach jest konkurencja która wypada o wiele lepiej - nie będę mówił która bo nie o to mi chodzi w tej wypowiedzi. NIE POLECAM !Branżowy, Ty to chyba właściciel tej " konkurencji z okolicy". Dworek Zielone Wzgórze jest ulubionym miejscem naszej rodziny, w ciągu dwóch lat byliśmy tam na trzech weselach, klimatyzacja zawsze działała, kieliszki podane na pięknej tacy były tłuczone, a kawa i herbata w każdym menu jest oferowana bez ograniczeń. Myślę, ze ich przyszłość " nie jest słaba", bo niestety nie załapałam się na komunię w 2015 r! Łatwo kogoś obgadać, ale należy zachować minimum uczciwości. Popraw gramatykę!

Branżowy
@Marianna 23.09.2013, 23:46

Sek w tym ze jestem fotografem i widze co kto robi. A co do jedzenia to obsludze daje sie polowe porcji a niektórych w ogóle dan... Tas to praktyka ladnie ? Tak ? Moze wyciągnęli wnioski po mojej opini i sie zmienili.

Paulina

Tutaj mieliśmy wesele. Było jak w bajce. Magiczne miejsce z klimatem. Super obsługa i pyszne jedzenie. Wszystko odbyło sie tak jak zamarzyliśmy

Lukasz

ja z kolei polecam to miejsce. Na weselu siostry wybawiłem się jak nigdy i nie mieliśmy żadnych problemów z obsługą!

Tina

Ja z kolei bardzo gorąco polecam to miejsce. Moja siostra miała tam niedawno wesele i było wspaniale. Sala wygląda olśniewająco. Jedzenie wszystkim smakowało, a obsługa była bardzo miła i sprawnie działała.

Branżowy

Ala

Witam, ja niestety miałam komunię na Zielonym Wzgórzu w Jastrzębiu Zdroju i byłam zdruzgotana! Zero organizacji, kelnerzy z przypadku( zapewne uczniowie), herbata i kawa ohydna z termosu, w między czasie dziwnie podane dania, chleb zapieczony z serem- pytam czy to jest danie komunijne i na 10 dni przed komunią podwyżka ceny o 20 zł. Ze 120 zł na 140?!. No tak, w tym czasie nie znajdziesz sobie nic innego, więc płacz i płac! Jedynie obiad był podany ok! Goście również nie zadowoleni! dlatego ja nie polecam!

Kejt

czasami bywam ze znajomymi w tym miejscu. super atmosfera, cisza, spokój, smaczne jedzenie i niskie ceny. polecam

Paweł

organizowaliśmy u nich impreze z okazji chrzcin córki. rewelacyjne podejście menagera, świetna organizacja, smaczne jedzenie. polecam

Zostaw opinię o Dworek Zielone Wzgórze - Jastrzębie-Zdrój

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dworek Zielone Wzgórze