Owocowy Raj Marta Łusiak

Łódź

Opinie o Owocowy Raj Marta Łusiak

miasto

W gastronomi zawsze jest często, ale zobacz ile czasu są na rynku. To znak, że się dobrze dzieje, ale czy jest szansa na jakieś premie do zarobków u nich?

pracownica

hej, sluchajcie. nawet jeśli jesteście w tak kiepskiej sytuacji, że chcecie zabrać się za jakąkolwiek prace to NIE JEST MIEJSCE DLA WAS. za te pieniądze? jesteście tam paniami od banku, od sprzątania, od brudu, od księgowości, dostawcami, wszystkim. za marne pieniądze. na dodatek niektóre dziewczyny nie sprzątają, co da się wyczuć, bo pracujecie po nich.

a345

Ja również pracowałam w Owocowym Raju i byłam bardzo zadowolona. Pozdrawiam dziewczyny :-)

Zostaw opinię o Owocowy Raj Marta Łusiak - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Owocowy Raj Marta Łusiak